مزیت های دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی Teacher Training Course (TTC) برای افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای و با روش های درست و استاندارد زبان انگلیسی را آموزش دهند برگزار می شود.

این دوره به صورت تئوری – عملی به صورت آنلاین و حضوری برای متقاضیان تدریس زبان انگلیسی توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می شود که اولین گام برای تبدیل شدن به یک مدرس زبان انگلیسی است.

مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز برای شرکت در دوره TTC

برای شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی باید از سطح دانش زبانی مناسبی برخوردار باشید و با ساختارها و مهارت های اصلی زبان انگلیسی به صورت دقیق آشنا باشید.

افرادی که در سطح B2 و بالاتر هستند می توانند در این دوره شرکت نمایند که البته برای ارزیابی سطح زبان شما باید تعیین سطح شوید و سپس در صورت تایید می توانید در این دوره ثبت نام نمایید.

اگر دارای مدارک زبان از دانشگاه و یا موسسات معتبر می باشید و همچنین مدرک زبان بین المللی با نمره خوب همچون آیلتس یا تافل دارید می توانید با درآمد بهتر و در سطوح زبانی بالاتر مشغول به تدریس شوید.

هدف از شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

برای تدریس زبان انگلیسی تنها دانش زبانی کافی نیست. شما باید یاد بگیرید که چگونه و با چه روش ها و ترفندهایی می توانید این دانش زبانی را به ساده ترین صورت ممکن به زبان آموزان انتقال دهید در نتیجه یکی از مهم ترین اهداف دوره تربیت مدرس آموزش روش تدریس می باشد.

یادگیری تهیه درسنامه برای هر کلاس و مدیریت کلاس و زمان کلاس دیگر اهداف دوره تربیت مدرس می باشد.

طرز برقراری ارتباط با افراد و آموزش به صورت سرگرم کننده و جذاب و یادگیری روش های بازی محور به صورت آنلاین و حضوری از دیگر مواردی است که در کلاس تربیت مدرس آموزش داده می شود.

یکی دیگر از اهداف مهم کلاس تربیت مدرس زبان انگلیسی نحوه ارزیابی زبان آموزان در طول دوره در مهارت های مختلف است که به شما برای مشخص کردن روند کلاس بازخوردهای مناسبی را خواهد داد.

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی آنلاین یا حضوری

از مزیت های برگزاری دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی با مدرک استخدام این است که به صورت آنلاین و حضوری می باشد. این دوره ها شما را باید برای تدریس در حالت حضوری و آنلاین آماده نمایند تا بتوانید در هر دو حالت عملکرد خوبی را ارائه دهید.

آشنایی با نحوه تدریس آنلاین و استفاده از ابزارهای آنلاین برای تدریس و همچنین آشنایی با پلتفرم های آموزشی مختلف آنلاین از دیگر مواردی است که باید در دوره تربیت مدرس رعایت شود.

اگر بخواهیم بین این دو حالت کلاس تربیت مدرس مقایسه ای داشته باشیم بهتر است بگوییم اگر قادر به شرکت در دوره تربیت مدرس مناسب و دلخواه خود به صورت حضوری نمی باشید حتما در دوره آنلاین شرکت کنید و زمان را از دست ندهید چرا که امروزه تدریس آنلاین بسیار مورد توجه بوده و شما براحتی با گذارندن دوره آنلاین همچون دوره حضوری آماده تدریس در هر دو حالت آنلاین و حضوری خواهید بود.

یکی از موسسات معتبر برای شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی موسسه زبان دهخدا می باشد که این دوره را به صورت حضوری و آنلاین به شکل گروهی و خصوصی براساس متدهای تدریس بین المللی برگزار می کند.

 

نویسنده
ریپورتاژ بدونیم

مطالب مرتبط

چگونه با سوال هایی جذاب یک گفتگو را پیش ببریم
چگونه با سوال هایی جذاب یک گفتگو را پیش ببریم

تا حالا شده خیلی دلتون بخواد با کسی صحبت کنید اما وقتی وارد گفتگو می شید مغزتون قفل کنه و نتونید اون صحبت رو پیش ببرید؟

حسام حداد

دانلود آهنگ ناصر زینعلی همسفر
دانلود آهنگ ناصر زینعلی همسفر + کاملترین متن در گوگل

دانلود آهنگ ناصر زینعلی همسفر به همراه متن کامل و پخش آنلاین با کیفیت فوق ...

فاطمه صالحی نیا

پرحاشیه ترین خواننده ها
پرحاشیه ترین خواننده های این هفته!

پرحاشیه ترین خواننده ها، همیشه تیتر یک اخبار و رسانه های دنیا بوده اند، و ...

فاطمه صالحی نیا

اسموتی خنک
6 نوع اسموتی خنک برای روزهای گرم تابستان

اسموتی خنک همیشه طرفدار های خاص خودش رو داره ! هلووو گایززز !  دقت کردین ...

فاطمه صالحی نیا

دیدگاه خود را بنویسید