فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا به زبان فارسی

چکیده : فرم ثبت‌نام لاتاری آمریکا یا فرم 5501DS- یک فرم مهاجرتی به زبان انگلیسی است که برای شرکت در قرعه‌کشی لاتاری آمریکا باید آن را تکمیل کنید. این فرم را می‌توانید به‌صورت آنلاین پر کنید. با این حال، دقت داشته باشید که فرم DS-5501 یک سند رسمی است و برای ثبت نام لاتاری شما ملزم به ارائه اطلاعات دقیق و صحیح در آن هستید.

فرم ثبت‌نام لاتاری آمریکا یا فرم 5501DS- یک فرم مهاجرتی به زبان انگلیسی است که برای شرکت در قرعه‌کشی لاتاری آمریکا باید آن را تکمیل کنید. این فرم را می‌توانید به‌صورت آنلاین پر کنید. با این حال، دقت داشته باشید که فرم DS-5501 یک سند رسمی است و برای ثبت نام لاتاری شما ملزم به ارائه اطلاعات دقیق و صحیح در آن هستید.

درصورتی‌که در مراحل بعدی پس از برنده شدن در قرعه‌کشی متوجه شوید که اطلاعات غلط یا دروغینی را در فرم ثبت‌نام لاتاری وارد کرده‌اید، این امر می‌تواند عواقب جدی برای شما به همراه داشته باشد و حتی ممکن است باعث از دست دادن فرصت دریافت ویزای لاتاری و ورود به کشور آمریکا شود؛ بنابراین، تکمیل فرم ثبت ‌نام در لاتاری باید با دقت انجام شود تا در مراحل بعدی از فرصت خود استفاده کنید و در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی بتوانید وارد کشور آمریکا شوید. اگر تجربه کافی برای تکمیل این فرم را ندارید، می‌توانید از فرم ثبت‌نام لاتاری به زبان فارسی که در سایت کارت سبز در دسترس است، استفاده کنید.

فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا به زبان فارسی مجله بدونیم 1

ترجمه فرم ثبت نام لاتاری و معرفی بخش‌های آن

فرم ثبت نام لاتاری شامل چند بخش اصلی است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم. اولین بخش از فرم لاتاری، مربوط به اطلاعات هویتی متقاضی اصلی است.

اطلاعات هویتی

اولین مرحله، تکمیل اطلاعات هویتی متقاضی اصلی برای ثبت‌نام در لاتاری آمریکاست. این اطلاعات شامل موارد زیر می‌شود:

 • نام و نام خانوادگی: نام و نام خانوادگی خود را حتما به زبان انگلیسی وارد کنید. د صورتی‌که پاسپورت دارید، نام و نام خانوادگی را به همان صورت که در پاسپورت ثبت شده است، وارد کنید. درصورتی‌که پاسپورت ندارید، هنگام دریافت آن، نام انگلیسی خود را مطابق با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام لاتاری، وارد کنید.
 • جنسیت
 • تاریخ تولد: تاریخ تولد خود را به تاریخ میلادی در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید.

اطلاعات محل تولد و تابعیت

اطلاعات محل تولد و تابعیت در فرم ثبت نام لاتاری به شرح زیر هستند:

 • شهر محل تولد: نام شهر محل تولد خود را وارد کنید.
 • کشور محل تولد: کشور محل تولد را از لیست موجود انتخاب کنید.
 • تابعیت: اگر تابعیت شما با کشور محل تولدتان متفاوت است، آن را در این قسمت مشخص کنید.

بارگذاری عکس

پس از وارد کردن مشخصات فوق، نوبت به بارگذاری عکس می‌رسد. عکس خود را مطابق با قوانین لاتاری آماده کرده و سپس آن را در فرم مربوطه آپلود کنید.

آدرس و اطلاعات تماس

در مرحله بعدی، اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونت خود را وارد کنید. درصورتی‌که نمی‌توانید آدرس محل سکونت خود را به زبان انگلیسی وارد کنید، از فرم ثبت نام لاتاری کارت سبز استفاده کرده و آدرس خود را به زبان فارسی بنویسید. هنگام وارد کردن اطلاعات شما در سایت اصلی، آدرس فارسی به فرمت انگلیسی تبدیل خواهد شد.

پس از آدرس، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که استفاده از یک آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید، بسیار مهم است. در صورت وارد کردن ایمیل اشتباه، ممکن است زمان برنده شدن در لاتاری به مشکل برخورد کنید.

مدرک تحصیلی

در قسمت بعدی، وضعیت مدرک تحصیلی خود را مشخص کنید. تمام مقاطع و شرایط به دقت لیست شده‌اند، مطالعه دقیق همه گزینه‌ها به شما کمک خواهد کرد تا مورد مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید.

وضعیت تاهل (وضعیت ازدواج و طلاق)

در بخش بعدی از فرم ثبت ‌نام لاتاری، وضعیت تاهل خود را مشخص کنید. برای ثبت این اطلاعات، تنها وضعیت تاهل شما در زمان ثبت ‌نام اهمیت دارد؛ بنابراین، اگر هنوز به‌صورت رسمی و قانونی ازدواج نکرده‌اید، وضعیت خود را به‌عنوان مجرد انتخاب کنید. درصورتی‌که ازدواج شما بعد از ثبت‌نام لاتاری صورت گیرد و شما به‌عنوان مجرد ثبت‌نام کرده باشید، هیچ مشکلی پیش نمی‌آید و می‌توانید بعد از برنده شدن، اطلاعات همسر خود را در فرم برندگان لاتاری (DS-260) وارد کنید.

در مورد طلاق نیز شرایط مشابه است و اطلاعات شناسنامه شما در زمان ثبت‌نام لاتاری مهم است. اگر به‌صورت رسمی طلاق نگرفته‌اید و تنها از همسر خود جدا زندگی می‌کنید، باید به‌عنوان متاهل در لاتاری ثبت نام کرده و اطلاعات دقیق را وارد کنید.

تعداد فرزندان

در بخش بعدی، اطلاعات فرزندان خود را درصورتی‌که زیر ۲۱ سال و مجرد هستند، در فرم ثبت‌نام لاتاری وارد کنید. ملاک محاسبه سن فرزندان شما، زمان ثبت‌نام لاتاری است. حتی اگر فرزند شما در زمان ثبت‌نام لاتاری کمتر از ۲۱ سال باشد، می‌توانید او را به‌عنوان زیرمجموعه خود ثبت‌نام کنید.

فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا به زبان فارسی مجله بدونیم 2

فرم ثبت ‌نام در لاتاری به زبان فارسی در موسسه کارت سبز

فرم آنلاین ثبت‌ نام لاتاری کارت سبر با زبان فارسی طراحی شده است و تمام توضیحات مربوط به تکمیل آن، درون فرم قابل مشاهده خواهد بود. از جمله مزایای فرم ثبت‌نام لاتاری به زبان فارسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ثبت‌نام قبل از شروع رسمی: با استفاده از فرم سایت کارت سبز، نیازی به انتظار تا شروع رسمی ثبت نام در لاتاری در سایت اصلی نیست و می‌توانید همین الان ثبت‌نام خود را آغاز کنید.
 2. ترجمه آدرس به زبان انگلیسی: می‌توانید آدرس خود را به زبان فارسی در فرم ثبت نام در لاتاری کارت سبز وارد کنید و کارشناسان آن را به نگارش انگلیسی تبدیل می‌کنند.
 3. بررسی دو مرحله‌ای: اطلاعات وارد شده توسط متقاضیان در فرم ثبت نام فارسی در دو مرحله توسط کارشناسان بررسی می‌شود تا از صحت و دقت آن اطمینان حاصل شود.
 4. پشتیبانی و پرداخت امن: متقاضیان از خدمات پشتیبانی موسسه کارت سبز بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند با استفاده از درگاه امن بانکی، هزینه ثبت‌نام خود را پرداخت کنند.
 5. به‌روزرسانی وضعیت: وضعیت ثبت‌نام متقاضیان به‌صورت آنلاین بر پنل کاربری شما به‌روزرسانی می‌شود تا اطلاعات کاملی از وضعیت ثبت‌نام خود داشته باشید.
 6. فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا به زبان فارسی مجله بدونیم 3

سخن پایانی

فرم ثبت‌نام لاتاری آمریکا روی وب‌سایت رسمی ثبت ‌نام لاتاری به زبان انگلیسی قابل دسترس است؛ بنابراین، برای تکمیل این فرم، شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. فرم ثبت‌نام لاتاری فارسی در کارت سبز به شما این امکان را می‌دهد قبل از شروع رسمی ثبت‌نام لاتاری، در سایت اصلی بتوانید اطلاعات خود را به راحتی وارد کنید و از هرگونه خطا جلوگیری خواهد کرد.

برچسب ها : ثبت نام لاتاری

نویسنده
ریپورتاژ بدونیم

مطالب مرتبط

دانلود آهنگ زانیار خسروی اگه میموندی
دانلود آهنگ زانیار خسروی اگه میموندی + کاملترین متن

دانلود آهنگ زانیار خسروی اگه میموندی هنوز نفس داشتم به همراه پخش آنلاین و کاملترین ...

فاطمه صالحی نیا

 دانلود آهنگ محمد علیزاده پناه
دانلود آهنگ محمد علیزاده پناه | کیفیت 320 | متن کامل 

دانلود آهنگ محمد علیزاده پناه به همراه پخش آنلاین با کیفیت فوق العاده، امکان دانلود ...

فاطمه صالحی نیا

دانلود آهنگ منو بگو آیندمو کنار تو دیده بودم
دانلود آهنگ منو بگو آیندمو کنار تو دیده بودم گرشا رضایی

دانلود آهنگ منو بگو آیندمو کنار تو دیده بودم از گرشا رضایی به همراه متن ...

فاطمه صالحی نیا

دانلود آهنگ پوتک بی حس
دانلود آهنگ پوتک بی حس + متن و موزیک ویدیو

دانلود آهنگ پوتک بی حس به همراه کاملترین متن گوگل و موزیک ویدیو در رسانه ...

فاطمه صالحی نیا

دیدگاه خود را بنویسید