14 سبک لباس پوشیدن که شما را از شکل می اندازد

کارهای زیادی از پس لباس ها برمیاد. میتونن نقص ها رو بپوشونن، زیبایی های اندام رو بیشتر نشون بدن و حتی میتونن قد رو کوتاه تر یا بلندتر نشون بدن. یکسری لباس ها هم هستن که هیکل رو زشت نشون میدن از جمله موارد زیر:

شلوار گشاد کوتاه

روش مناسب لباس پوشیدن

شلوارهای گشاد کوتاه پاها را کوتاه تر و اندام را مثلثی نشان می دهد. اگر علاقه دارید این مدل شلوارها را داشته باشید شلوارهای قد نودی که از زانو کمی آزاد می شوند بپوشید. این مدل شلوار پاها را زیباتر نشان می دهد.

لباس های گشاد بدون فرم مشخص

سبک درست لباس پوشیدن

لباس های گشادی که فرم مشخصی ندارند بیشتر شبیه کیسه هستند به همین دلیل حتی لاغرترین ها را بد هیکل و چاق نشان می دهد. در عوض باید پیراهن های اندازه با کمر بند که فرم های زیبای اندام زنانه شما را زیباتر نشان دهد بپوشید.

لباس های نیم تنه

سبک درست لباس پوشیدن

تاپ های نیم تنه و ژاکت های کوتاه در عکس های فوتوشاپ شده اینستاگرامی زیبا به نظر می رسند اما در حقیقت قسمت هایی از بدن را نشان می دهد که باید پوشیده باشند. از همه بدتر وقتی می نشینید شکم به نظر چاق دیده می شود. پس همیشه لباس هایی بخرید که شکم را کاملا بپوشاند.

شلوار راه راه

سبک درست لباس پوشیدن

شلوارهای راه راه در قسمت ران و باسن کش می آیند و این قسمت ها را چاق تر نشان می دهند. یا شلوارهای بدون طرح بپوشید یا طرح های خیلی ریز که نقص های بدن را می پوشاند.

لباس های براق

سبک درست لباس پوشیدن

لباس های براق بیشتر یک خانم را شبیه به جنگجویان زره پوش می کند و قسمت های مشکل دار بدن را بیشتر نشان می دهد. اگر می خواهید با اعتماد به نفس در جمع ظاهر شوید لباسی بپوشید که طرح و نقش آن با لباس های دیگری که تن دارید ست باشد. با این کار هم شخصیت تان را قوی تر کرده اید و هم چاق دیده نمی شوید.

کت و شلوار نا هم اندازه

سبک درست لباس پوشیدن

کت باید اندازه شما باشد نه تنگ و نه گشاد. سعی کنید رنگ کت و شلوار شبیه باشند تا ظاهر متعادلی داشته باشید. فراموش نکنید که با کت و شلوار کفش های پاشنه بلند بپوشید.

شلوارهای طرح درشت

سبک درست لباس پوشیدن

شلوارهای طرح دار به لباس های یک رنگ تنوع می دهد اما بهتر است طرح آن ها درشت نباشد چون پاها را درشت تر نشان می دهد. پس سعی کنید شلوارهایی بپوشید که تنها یک قسمت آن رنگی باشد. به عنوان مثال شلوارهایی که بغل آن یک نوار رنگی هست قد را بلندتر نشان می دهد.

رنگ های متضاد

سبک درست لباس پوشیدن

لباس های رنگ متضاد بدن را مستطیلی شکل نشان می دهد اما اگر رنگ لباس هایی که می پوشید ست باشند هم نقص های بدن پوشیده می شود و هم قسمت های زیبای اندام تان بیشتر نمایان می شود. به علاوه بالا تنه و پایین تنه را سنگین نشان نمی دهد.

لباس های سایز بزرگ

سبک درست لباس پوشیدن

تیشرت ها و ژاکت های بزرگ معمولا تن مدل ها زیبا نشان داده می شود. اما تن آدم های معمولی به قول معروف زار می زنند و تصور دیگران این است که لباستان در ماشین لباسشویی خراب شده یا این که لاغر شده اید. پس با این لباس ها سایزتان را بزرگ نکنید.

جین سایه دار

سبک درست لباس پوشیدن

لباس فروشی ها پر از شلوارهای جین سایه دار است اما تا جای ممکن سعی کنید آن ها را نخرید چون باسن را درشت تر نشان می دهد. برای این که لاغرتر نشان داده شوید شلوارهای ساده تک رنگ بخرید.

لباس های راه راه افقی

سبک درست لباس پوشیدن

اگر لاغر نیستید لباس های راه راه افقی زیاد مناسب شما نیستند چون اندام را چاق تر نشان می دهند. خطوط متضاد اندام را بهتر نشان می دهند. به عنوان مثال خطوط روی یقه هفت بالاتنه و گردن را زیباتر نشان می دهد.

بلوز طرح درشت

سبک درست لباس پوشیدن

طرح های درشت بدن را مربع شکل و سنگین تر نشان می دهند و از همه مهم تر در برخی قسمت ها کشیده می شوند و در نتیجه تناسب اندام را به هم می زنند. سعی کنید همیشه بلوز تک رنگ بپوشید و اگر هم طرحی دارد روی یقه، آستین یا کمر باشد چون اندام را زیباتر نشان می دهد.

دامن ماکسی سبک درست لباس پوشیدن

دامن های ماکسی مناسب لاغراندام هاست و چاق ها را چاق تر می کند. یکی از قانون های مد این است که اگربالاتنه پوشیده است پایین تنه باید کمی باز باشد و بالعکس. پس اگر لباس پوشیده آستین دار می پوشید بهتر است دامن کوتاه با آن ست کنید. اگر بدن را کاملا بپوشانید اندام زیبا نشان داده نمی شود.

ژاکت بزرگ بی حالت

سبک درست لباس پوشیدن

این مدل ژاکت ها قد را کوتاه تر نشان می دهند. پس بهتر است ژاکت هم اندازه خودتان بپوشید و دقت کنید که آستین های ژاکت گشاد نباشند.Cheapest prices Pharmacy. Order Zoloft. Free Delivery, Generic Zoloft And Pregnancy order zoloft. Zoloft is a strong medical antidepressant, provides a fast effect, is safe during the prolonged consumption. Buy Zoloft Online. Buy paxil online using our website is very easy. You get low prices, discounts with fast delivery to your home. Compare our prices and offers on paroxetine buy online. Buy colchicine online canada buy paroxetine online uk paroxetine buy online uk synthroid cheap price where to buy hoodia in canada synthroid price target.

2 thoughts on “14 سبک لباس پوشیدن که شما را از شکل می اندازد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.