ویژگی های جالبی که درباره نشانه های زودیاک نمی دانستید

ویژگی های نشانه های زودیاک

شاید تصور کنید که همه چیز درباره نشانه های زودیاک می دانید اما خیلی چیزها در عالم ستارگان هست که خیلی ها اطلاعاتی درباره آن ها ندارند. این حقایق و نکات جالب درباره نشانه های زودیاک را بخوانید تا دفعه بعد با آگاهی بیشتری سراغ طالع بینی هفتگی خود بروید.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج حمل (aries)

سیاره حاکم: مریخ

نشانه های دیگری که با برج حمل سازگاری دارند برج میزان، جوزا، دلو، حمل، اسد و قوس هستند.

در هر شرایطی می توانید روی متولدین برج حمل حساب کنید. آن ها از این که با کسی وارد رابطه شوند که مانع پیشرفت شان شود متنفر هستند. اگر با فردی که وارد رابطه شده اید متولد برج حمل است اجازه دهید به علایق و سرگرمی های خود برسد در غیر این صورت او را از دست خواهید داد. متولدین این برج هیچ وقت کینه به دل نمی گیرند.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج ثور (taurus)

سیاره حاکم: ونوس

نشانه های دیگری که با برج ثور سازگاری دارند برج عقرب، سرطان، حوت، ثور، جدی و سنبله هستند.

ثور یکی از استوارترین و قابل اعتمادترین نشانه های بروج فلکی است. آن ها بسیار متعادل و فروتن هستند و عشق شان طولانی مدت است و این باعث می شود روابط پایدار داشته باشند. اعتماد به نفس و حس امنیت متولدین این برج به سختی کم می شود.

از طرفی ثور نشانه ذخیره کردن، صاحب شدن و مالک شدن است از طرف دیگر برج ثور رها کردن را یاد گرفته است زیرا با رها کردن به آرامش درونی می رسد.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج جوزا (gemini)

سیاره حاکم: عطارد

نشانه های دیگری که با برج جوزا سازگاری دارند برج قوس، میزان، جوزا، دلو، حمل و اسد هستند.

درست است که متولدین جوزا دو چهره دارند اما دوستان وفاداری هستند که به خاطر این که هوای همه را داشته باشند با تردید و دودلی مواجه می شوند. اگر متولد برج جوزا هستید این را بدانید که گرفتن هر تصمیمی بهتر از تصمیم نگرفتن است. اگر هم از دوستان جوزا هستید بدانید که او در روابط دوستی همه تلاشش را می کند.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج سرطان (cancer)

سیاره حاکم: ماه

نشانه های دیگری که با برج سرطان سازگاری دارند برج جدی، سرطان، عقرب، حوت، ثور و سنبله است.

متولدین برج سرطان مخلوقاتی بسیار احساساتی هستند که با اطرافیانشان بسیار ملایم رفتار می کنند. آن ها با کج خلقی کوچک ترین آشنایی ندارند و اگر از دوستان برج سرطان هستید آگاه باشید که اگر او را آزرده خاطر کنید هرگز دوباره با آغوش باز پذیرای شما نخواهد بود. متولدین این برج همیشه از بحث و درگیری فاصله می گیرند

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج اسد (leo)

سیاره حاکم: خورشید

نشانه های دیگری که با برج اسد سازگاری دارند برج دلو، حمل، اسد، قوس، میزان و سنبله است.

متولدین برج اسد هرگز خودمحور نیستند و بسیار وفادار و از خود گذشته هستند. امکان ندارد شخصی متولد این برج باشد و دوست نداشته باشد که به دیگران کمک کند.حتی اگر این کمک برای او ضرر مالی داشته باشد. البته نمی توان برای نشانه ای که سمبل آن شیر و سیاره حاکم آن خورشید انتظاری کمتر از این داشت.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج سنبله (virgo)

سیاره حاکم: عطارد

نشانه های دیگری با برج سنبله سازگاری دارند برج سرطان، عقرب، سنبله، حوت، ثور و جدی هستند.

متولد برج سنبله جزئی نگر و سازمان یافته است. سختکوشی او در کار گاهی اوقات دیگران را حیرت زده می کند. اگر متولد این برج هستید هر چند وقت یک بار به خودتان استراحتی بدهید چون با نشستن طولانی مدت پشت میز کار بازدهی کار پایین تر می آید.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج میزان (libra)

سیاره حاکم: ونوس

نشانه های دیگری که با برج میزان سازگاری دارند برج اسد، قوس، حمل، میزان، جوزا و دلو هستند.

برج میزان هیچوقت فکر نکرده هیچ تصمیمی را نمی گیرد. آن ها قبل از هر تصمیمی تمام جوانب کار را در نظر می گیرند و تمام ترسشان این است که نسبت به اطرافیانشان بی عدالتی نکنند. اگر متولد این ماه هستید بدانید که زندگی سیاه و سفید نیست وگاهی لازم است که نظرتان را تغییر دهید. اگر دوست میزان هستید از مهربانی و صبر او سواستفاده نکنید.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج عقرب (scorpio)

سیاره حاکم: پلوتو

نشانه های دیگری که با برج عقرب سازگاری دارند برج ثور، سرطان، عقرب، جدی، حوت و سنبله هستند.

متولدین برج عقرب به احساسی بودن در روابط معروف هستند. آن ها هیچ کاری را نصفه نیمه رها نمی کنند و در چند ثانیه متوجه می شوند که آیا صمیمیت شما واقعی است یا خیر. برج عقرب دیوار احساسی دارد و بیشتر سعی می کند کناره گیری کند اما انسان های بسیار وفاداری هستند.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج قوس (sagittarius)

سیاره حاکم: مشتری

نشانه های دیگری که با برج قوس سازگاری دارند برج جوزا، اسد، قوس، دلو و میزان است.

درست است که متولدین برج قوس به شوخ طبعی معروف هستند اما احساساتی ترین نشانه در بروج فلکی است. آن ها به بحث های عمیق علاقه زیادی دارند و معمولا شنونده و بحث کننده خوبی هستند. برج قوس می تواند برای کشف حقیقت به دنیا سفر کند.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج جدی (capricorn)

سیاره حاکم: زحل

نشانه های دیگری که با برج جدی سازگاری دارند برج سرطان، ثور، عقرب، سنبله، جدی و حوت هستند.

متولدین برج جدی از بیرون افرادی عاقل و مسئولیت پذیر هستند اما از درون با احساس نا امنی مبارزه می کنند. شاید اطرافیان او این را احساس نکنند اما بهتر است کمی این احساس را کنار بگذارید و با مردم باشید.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج دلو (Aquarius)

سیاره حاکم: اورانوس

نشانه های دیگری که با برج دلو سازگاری دارند برج های اسد، قوس، جوزا، میزان و حمل هستند.

از ویژگی های بارز متولدین برج دلو صداقت و رک گویی آن هاست. به متولدین برج دلو می توانید اعتماد کنید و حرف دلتان را به او بگویید. متولدین برج دلو عاشق آزادی هستند.

ویژگی های نشانه های زودیاک

برج حوت (pisces)

سیاره حاکم: نپتون

نشانه های دیگری که با برج حوتسازگاری دارند برج سنبله، عقرب، سرطان، ثور، حوت و برج جدی هستند.

متولدین برج حوت بسیار حساس هستند و نیازهای دیگران را ارجح تر از نیازهای خودشان می دانند. حتی گاهی اوقات به خاطر دیگران خودشان را نادیده می گیرند. اگر متولد این برج هستید مراقب این ویژگی خود باشید و نگذارید دیگران از این رفتار شما سواستفاده کنند. اگر هم از دوستان برج حوت هستید مراقب باشید از از خود گذشتگی های او سواستفاده نکنید.Buy Generic Doxazosin Online Without Prescription, cardura tablets buy online at lowest price. We provide prescription drugs and ship worldwide. Shop with us today. Can i order clomid online, Buy clomid fertility pills – Cheap pharmacy order clomid online cheap! Order clomid online cheap. Based on diaplacentally was covered down immunity effect on where operations have drugs work, hence.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.