نخستین شهر جنگلی در چین با بیش از 1 میلیون گیاه

نخستین شهر جنگلی در چین

استفانو بوئری معمار ایتالیایی پس از ساخت نخستین جنگل عمودی در آسیا هم اکنون در جهت هدف بزرگ تری قدم برداشته است. طرح “شهر جنگلی” در شهر لیوژو که منطقه ای کوهستانی در جنوب چین است بنا شده است. بوئری تصمیم دارد به منظور مبارزه با آلودگی هوا شهری بسازد که تمامی دفاتر، فروشگاه ها، رستوران ها و ساختمان های مسکونی با سبزه و درخت پوشیده شده باشد.

این شهر ظرفیت ۳۰ نفر دارد و پوشیده از ۴۰ هزار درخت و ۱ میلیون گیاه خواهد بود. این گیاهان بیش از ۱۰۰ نوع هستند که بیش از ۱۰ هزار دی اکسید کربن و ۵۷ تن آلاینده را در سال جذب می کند. این شهر به علاوه ۹۰۰ تن اکسیژن در سال تولید می کند و گیاهان به عنوان عایق صوتی و خنک کننده عمل می کنند.

این شهر که در حال ساخت است در سال ۲۰۲۰ تکمیل می شود و اتصال آن به مناطق دیگر از طریق راه آهن است. این احتراع بوئری راه حلی طبیعی برای حل مشکلات طبیعت و حیات وحش است. زیرا این شهر می تواند یک محل سکونت طبیعی برای حشرات، پرنده ها و حیوانات و رشد و نمو آن ها باشد.

این سکونتگاه طبیعی برای نخستین بار در چین و در دنیا با استفاده از انرژی تجدیدپذیر تنوع زیستی را افزایش داده و آلودگی هوا را در این مناطق کاهش می دهد.

نخستین شهر جنگلی در چین

نخستین شهر جنگلی در چین

نخستین شهر جنگلی در چین

نخستین شهر جنگلی در چین

نخستین شهر جنگلی در چین

نخستین شهر جنگلی در چین Zoloft is an action that has proven effective in clinical practice. You can to buy zoloft online without prescription at any pharmacy buy zoloft online without prescription. Tretinoin cream 0.05 buy uk buy zoloft online without prescription can you buy zoloft online buy zoloft online canada. Tests to helping to protect periactin buy online uk buy periactin uk the past. Enjoy their overhead low price brings periactin buy online. Buying Periactin Online, Periactin buy online australia, Buy Periactin pills. Need to Buy Periactin? TOP OFFERS!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.