چگونه ناخن شکسته را ترمیم کنیم

شکستن ناخن ها دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. وسایل آشپزخانه، درب ماشین و خیلی کارهایی که روزانه انجام می دهید. اولین کاری که برای جلوگیری از شکستن ناخن ها می توانید انجام دهید استفاده از روغن و لوسیون است. نکته دیگری که باید توجه کنید این است که مراقب کارهای روزمره ای که انجام می دهید باشید. ناخن ابزار نیست بلکه جواهری روی دستان شماست. هنگام انجام دادن کارهای خانه حتما از دستکش استفاده کنید. نکته مهم دیگر این است که ناخن ها را بیش از حد بلند نکنید. درست است که ناخن بلند به دستان شما زیبایی می دهد اما ناخن های متوسط با مراقبت های شما همیشه زیباتر و سالم تر می مانند.

گاهی اوقات با وجود مراقبت های زیاد ممکن است ناخن های مان تصادفی بشکنند که به روش های مختلفی با چسب یا ژل می توان آن ها را ترمیم کرد. با این راهنمای گام به گام ساده ناخن های شکسته خود را ترمیم کنید.

روش های ترمیم ناخن شکسته
روی سطح ناخن به آرامی پولیش بکشید و مراقب باشید که ناخن آسیب نبیند. سپس روی ناخن را با محلول پاک کننده ناخن یا ایزوپروپیل الکل تمیز کنید تا چربی و رطوبت اضافه را از بین ببرید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
یک عدد چسب ابریشمی را به شکل مستطیل باریک برش بزنید. بعضی ها کل ناخن را چسب می زنند اما تنها روی قسمت شکسته شده کافی است چون اگر کامل چسب بزنید ناخن بیش از حد ضخیم می شود. برای قرار دادن چسب روی شکستگی ناخن از موچین استفاده کنید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
قسمت اضافه چسب را با قیچی ببرید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
روی چسب لاک کاور ژل یا لاک ژل بزنید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
یک لایه دیگر کاور ژل بزنید. این بار روی تمام سطح ناخن.
روش های ترمیم ناخن شکسته
دوباره روی ناخن پولیش بکشید تا صاف و سیقلی شود.
روش های ترمیم ناخن شکسته
سپس روی ناخن لاک بزنید و در کارهای روزانه بیشتر مراقب باشید.
روش دوم برای ترمیم ناخن های شکسته
روش های ترمیم ناخن شکسته
ابتدا به آرامی روی ناخن کمی پولیش بکشید و مراقب باشید ناخن آسیب نبیند. سپس روی ناخن را با محلول پاک کننده ناخن یا ایزوپروپیل الکل تمیز کنید تا چربی و رطوبت اضافه را از بین ببرید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
مانند تصویر بالا ناخن را با چسب مخصوص قالب بگیرید. سپس قسمت شکسته شده را ژل ناخن بزنید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
سپس چسب مخصوص را برداشته و روی کل سطح ناخن ژل بزنید.
روش های ترمیم ناخن شکسته
روی ناخن پولیش بکشید تا صاف و صیقلی شود.

روش های ترمیم ناخن شکسته
در مرحله آخر روی ناخن لاک یا برق ناخن بزنید.
شما از چه روش هایی برای ناخن های شکسته استفاده می کنید؟
Cheapest prices Pharmacy. Order Zoloft. Free Delivery, Generic Zoloft And Pregnancy order zoloft. Zoloft is a strong medical antidepressant, provides a fast effect, is safe during the prolonged consumption. Buy Zoloft Online. Buy paxil online using our website is very easy. You get low prices, discounts with fast delivery to your home. Compare our prices and offers on paroxetine buy online. Buy colchicine online canada buy paroxetine online uk paroxetine buy online uk synthroid cheap price where to buy hoodia in canada synthroid price target.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.