معرفی 25 فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

معرفی ۲۵ فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

هزاران فیلم متوسط وجود دارد که می توان همه چیز را در آنها حدس زد و دیدنشان شاید فقط وقتتان را بگیرد. اما در این میان فیلم هایی هم هستند که به کل خود را از این گروه جدا کرده اند، فیلم هایی با داستان های قوی که از ابتدا تا انتها بیننده را غافلگیر می کنند. برای اینکه کارتان را در فیلم دیدن راحت کنم می خواهم یک لیست ۲۵ تایی در اختیارتان قرار دهم که از دیدن هیچکدامشان پشیمان نمی شوید.

Seven

فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

فیلمی جنایی و ترسناک درباره قاتلی روانی که قربانیانش را به خاطر گناهانی که کرده اند مجازات می کند. قبل از ساخت فیلم سازندگان کمی تغییرات را وارد داستان کردند، برای مثال صحنه پایانی را دوباره نوشتند. فیلم فوق العاده غافلگیر کننده است و با بازی درخشان برد پیت، مورگان فریمن، و کوین اسپیسی تبدیل به یک اثر ماندگار شده.

Fight Club

یک کارمند اداره از بی خوابی رنج می برد و سعی دارد با زندگی غیر قابل تحمل و کسل کننده خود کاری کند، تا اینکه با تایلر دوردن یک تاجر صابون کاریزماتیک با فلسفه ای پیچیده آشنا می شود. صحنه پایانی فیلم شوکه کننده است و اکتشافات شخصیت اصلی منجر به حوادث غیر قابل پیش بینی می شود.

Angel Heart

فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

هری انجل یک کارآگاه خصوصی است، او قراردادی از یک اشراف زاده مرموز دریافت می کند تا یک کهنه سرباز جنگ را که موفق به انجام تعهدات یک توافق نامه خاص نشده است را پیدا کند. بعد از اینکه اشراف زاده قول یک دستمزد خوب را به کارآگاه می دهد، او قبول می کند، اما موردی که در نگاه اول ساده به نظر می آمد تبدیل به موضوعی پیچیده و پایانی غافلگیر کننده می شود.

Shutter Island

فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

دو مارشال ایالات متحده به جزیره ای در ماساچوست می روند تا مفقود شدن یک بیمار از آسایشگاه روانی را بررسی کنند. در طول تحقیق و بررسی شخصیت ها با شبکه ای از دروغ ها روبرو می شوند. وقتی فیلم به پایان می رسد مطمئنا درباره آن با کسانی که فیلم را با هم دیده اید وارد بحث می شوید، و البته همگی شگفت زده خواهید بود!

The Mist

فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

درام ترسناکی از فرانک داربونت، کارگردان معروف فیلم ” رستگاری در شاوشنگ ” بر اساس کتابی از استفان کینگ. البته فیلم در صحنه آخر با کتاب متفاوت است، یکی از شخصیت های اصلی تغییر کرده. نمی خواهم فیلم را لو بدهم و از جذابیتش برایتان بکاهم، ولی شاید در نگاه اول فیلم یکی از انواع آخر الزمانی خود به نظر برسد ولی اینچنین نیست!

The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy

The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy

روزی، چیزی عظیم الجسه از یک سفینه فضایی جدا می شود و به مدار زمین می رسد تا به انسان ها اعلام کند که قرار است سیاره شان تخریب شود. این فیلم هم باعث می شود بخندید و هم مکث کنید و به فکر فرو بروید. در هر شوخی این فیلم مقداری حقیقت وجود دارد.

The Departed

The Departed

دو نفر از بهترین فارغ التحصیلان آکادمی پلیس خود را در موقعیتی حساس می بینند، یکی جاسوسی است در لباس پلیس، و دیگری پلیس مخفی. هر دو در فکر از بین بردن حریف هستند، اما اتفاقات باعث می شود به تدریج از درون تغییر کنند.

The Sixth Sense

The Sixth Sense

این فیلم درباره سرنوشت وحشتناک یک پسر بچه ۹ ساله است. چیزهایی که این پسر می بیند را کسی باور نمی کند، تا زمانی که یک روانشناس کار بلد به کمکش می آید، این روانشناس به پسر بچه به عنوان شخصی عجیب و غریب یا بیماری روانی نگاه نمی کند، بنابراین زندگی پسر بچه برایش راحت تر می شود. او به دکتر کاملا اطمینان پیدا می کند حتی از مادرش بیشتر. پایان غیر قابل انتظار فیلم برایتان تکان دهنده خواهد بود.

The Life of David Gale

The Life of David Gale

یک استاد دانشگاه روشن فکر و مطیع قانون، که علیه مجازات اعدام فعالیت می کند، از قضا برای قتل همکارش به اعدام محکوم می شود. این فیلک یک درام هوشمندانه است که نشان می دهد دستگاه عدالت ممکن است اشتباهات مرگباری را مرتکب شود، و برخی نیز در راه عقیده ای که دارند هیچ چیز نمی تواند متوقفشان کند حتی زندگی شان!

The Best Offer

The Best Offer

مانند بسیاری از فیلم های هیجان انگیز و ماجراجویانه، این فیلم ساختاری استاندارد و ساده دارد، و بیننده جان کلام را می تواند در همان نگاه اول متوجه شود. اما بر خلاف دیگر فیلم های این ژانر، پیچیدگی های خاص خود را دارد. کارگردان به شکلی هنرمندانه طرح را پیچیده کرده و هر کسی که این فیلم را میبیند فریب می دهد.

Law Abiding Citizen

Law Abiding Citizen

بخش قضایی با مجرمان جنایی معامله ای می کند و اجازه می دهد از زندان خارج شوند. مردی که همسر و فرزندش بدست این مجرمان کشته شده اند تصمیم می گیرد عدالت را خودش اجرا کند، و از بخش جنایی نیز انتقام بگیرد. اما دستگیر می شود و به زندان می افتد، در زندان حرفی می زند که شاید با عقل جور در نیاید – بدون ترک کردن سلولش به کشتن ادامه می دهد تا زمانی که شرایطی که می خواهد برآورده شود – این بیانیه ابتدا برای پلیس ها خنده دار به نظر می رسد، اما خیلی زود متوجه می شوند که …

The Prestige

The Prestige

فیلم در اواسط قرن ۱۹ اتفاق می افتد زمانی که شعبده بازی رواج پیدا کرده بود و ذهن همه روی حقه های جادوگری متمرکز بوده. رابرت و آلفرد دوستهای قدیمی و شهبده باز هستند، اما ماجراهایی باعث می شود که این دو تبدیل به دشمن شوند. آنها شروع به بهم ریختن اجراهای همدیگر می کنند، حقه های یکدیگر را لو می دهند، و به مرور دشمن خونی هم می شوند. این فیلم مخصوص کسانی است که دوست دارند غافلگیر شوند، و به دنبال فیلمی جدید هستند.

A Beautiful Mind

A Beautiful Mind

یک نابغه ریاضی که دست آورد های بزرگش در تئوری ریاضیات برایش شهرتی جهانی به همراه آورده است. اما زندگی اش دستخوش تغییراتی می شود که هم برای او هم برای اطرافیان ماجراهایی را به همراه دارد.

The Others

The Others

” دیگران ” یکی از نفس گیرترین فیلم های ژانر خود است. فضا و نحوه بازی باعث می شود که فکر نکنید فیلم می بینید، بلکه حس می کنید شما هم در این داستان و میان شخصیت ها زندگی می کنید، و سعی می کنید که حقیقت را پیدا کنید.

The Usual Suspects

The Usual Suspects

یک گروه از آدم بدها به یک کشتی که برای دیگر آدم بدها است حمله می کنند و بعد از درگیری، تنها یک بازمانده باقی می ماند. او تنها سرنخ برای بازجویان است که به طرز نا امیدانه ای به دنبال مغز متفکر این عملیات هستند، فردی مرموز به نام کایزر شوزه. اگر هنوز این فیلم را ندیده اید فرصت مناسبی برای تست حس کارآگاهی تان است.

Looper

Looper

یک فیلم معمایی و اکشن زیبا درباره آینده، جایی که عده ای از تبهکاران یاد گرفته اند افرادی را که نمی خواهند به عقب بفرستند. مانند هر فیلم دیگری که درباره سفر در زمان است این فیلم هم سوتی هایی دارد، اما زیاد درباره شان فکر نکنید، فقط ببینید و لذت ببرید.

Memento

Memento

لئونارد شلبی، لباس های گران قیمتی به تن می کند و ماشین جگواری جدید سوار می شود، اما در متلی قدیمی زندگی می کند. هدفش در زندگی پیدا کردن قاتل زنش است. اما از یک مشکل عجیب رنج می برد، او دچار وضعیتی است که باعث می شود همه چیز را بعد از ۱۵ دقیقه فراموش کند اما همچنان هر آنچه قبل از قتل اتفاق افتاده را به یاد دارد. کمک های او در این مسیر یک دوربین پولاروید و خالکوبی های است که روی بدنش انجام داده.

The Game

The Game

خط داستانی پویا و غیر قابل انتظار این فیلم را تبدیل به یک اثر استادانه در سبک فیلم های هیجان انگیز کرده است. کارگردان بیننده را بعد از حوادثی پی در پی به سمت پایانی غیر قابل پیش بینی هدایت می کند.

Lucky Number Slevin

Lucky Number Slevin

اسلوین حسابی دچار دردسر شده: در شرف از دست دادن خانه اش است، نامزدش به خاطر مردی دیگر ترکش کرده. نیک، دوست اسلوین نیویورک نیست و به او پیشنهاد می دهد تا وقتی نیست در آپارتمانش زندگی کند. یک جنایتکار بزرگ که به رئیس مشهور است اسلوین را پیدا می کند، و با نیک اشتباهش می گیرد. رئیس از اسلوین می خواهد انتقام کشته شدن پسرش را با کشتن یک جنایکار بزرگ دیگر بگیرد.

Déjà vu

اکشن بسیار خوب و فیلمی علمی تخیلی

عنوان این فیلم چیزهایی زیادی درباره محتوای فیلم می گوید. کارگردان و فیلم نامه نویس هر دو تلاش کرده اند که تا جای ممکن سفر در زمان را برای بیننده پذیرفتنی کنند. در مجموع چیزی که در این فیلم می بینید یک اکشن بسیار خوب و فیلمی علمی تخیلی نزدیک به زندگی واقعی است.

Vanilla Sky

Vanilla Sky

زندگی گاهی اوقات عجیب می شود – یک روز بسیار معمولی را شروع می کنی، و با یک کیسه یخ و لذت بردن از آسمان وانیلی بالای سرت به پایان می رسانی. هیچ کس انتظارش را ندارد، اینکه همه چیز در یک چشم بهم زدن می تواند تغییر کند حقیقت دارد.

Secret Window

Secret Window

جانی دپ و داستانی برگرفته از رمان استفان کینگ، همین دو چیز کافیست که همه کارها را بگذارید برای بعد و بنشینید و از دیدن این فیلم لذت ببرید.

The Skeleton Key

The Skeleton Key

تصور کنید کلیدی داشتید که هر دری را باز می کرد. داشتن چنین کلیدی مانند یک موهبت است که فرصت های زیادی در اختیارتان قرار می دهد. اما آیا ریسک می کنید تا هر دری را باز کنید؟

Inception

Inception

اگر به دنبال فیلم های سبک و آسان هستید، باید بگویم این فیلم برای شما ساخته نشده! اگر فیلم بینی حرفه ای هستید و دوست دارید دو ساعت و نیم فیلم ببینید و سخت فکر کنید، پس باید بنشینید و این فیلم را حتما تماشا کنید.

Moon

Moon

قرارداد سم در حال تمام شدن است – او سه سال را روی ماه گذرانده، و روی دستگاه هایی که در ماه کار گذاشته شده نظارت می کرده. سه سال تنها با یک دستگاه هوش مصنوعی به نام گرتی کافیست که یک فرد را تغییر دهد. دو هفته قبل از اینکه ماموریت سم تمام شود و به زمین برگردد ناگهان …

لیستی که در این مقاله به شما معرفی کردم مسلما تنها فیلم های خوبی نیستند که حاوی اتفاقات غیر منتظره هستند. شما نیز به کامل تر شدن این لیست کمک کنید و در بخش نظرات فیلم هایی که فکر می کنید چنین محتوایی دارند را به ما و دیگر دوستان معرفی کنید.

154 thoughts on “معرفی 25 فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه

 1. سلام
  من فیلم های زیادی دیدم و با بیشتر فیلم های لیست موافقم ولی اگه سریال ها هم با این فیلم ها قاطی میشد قطعا فیلم (کارآگاه حقیقی فصل اول) با بازی فوق العاده ی متیو مک کانهی رتبه ی یک رو داشت این فیلم بهترین و تاثیر گذار ترین فیلمی هست که تا بحال دیدم و با یکی دو بار نگاه کردن جا نمیفته
  در یک کلام شاهکاره

 2. بهترین فیلمی که تا حالا دیدم رستگاری در شاوشنگ عالیه حرف نداره .پیشنهاد میکنم همه ببینن

 3. میشه فیلم مثل اتاق فرار یا د مگ یا کوه در میاند ما معرفی کنینینی هیجاااااانی باشه ترسناکم دوسدارم بیشتر هیجانییییییی

 4. ۲۸۰گیگ فیلم دیدم و دارم البته فیلم سلیقه‌ایه و من بین این فیلمایی که دیدم قشنگترینش about time هس که مو به تنت سیخ میکنه آخرش اشکتو درمیاره مخصوصا موسیقی فیلم عالیه…

 5. معرفی کردن فیلم sdret window تون تو حلقم.ولی درکل خوب بود ممنون

 6. دوستان خوبم نام این فیلم را میخواهم بدانم که قاتل در آن با چیزی شبیه خودکاریاخودنویس از راه دور صحبت ها را میشنید بعدش اقدام به اخاذی یا قتل میکرد میخواست معشوقه یک پلیس را هم بکشد که در آخر فیلم همسر او توانست با شلیک هفتیرش این قاتل تقریبا پیر را از پای در آورد لطفا اگر کسی میداند کمکم کند تا بتوانم دانلودش کنم کسی قبلا بهم گفته بود با نام قاتل سفارشی از تلوزیون پخش شده است اما هرچه تلاش کردم با این نام دانلودش کنم بی فایده بود چون چیزی ثبت نشده است.

 7. خیلی برام جالبه اکثر نظرات رو خوندم اما هیچیکی به فیلم the others اشاره نکرده یا شاید این فیلم رو دیده باشید و ماجرای فیلم رو درست متوجه نشده باشد فیل با بازی نیکول کیدمن هست تمام فیل از یه دید دیگه ساخته شده و پایانی فوق العاده داره و اگر فیلم رودید به این فکر کنید که اگه تمام دنیا مثل آخر این فیل باشه چه حالی میشید

 8. تقریبا بیشترشو دیدم.فیلم سیکست سنس پایان خیلی جالبی داره

 9. فیلم: و سپس هیچکس آنجا نبود . البته با اسم ده مجسمه ی زنگی هم ساخته شده .
  و‌فیلم جزیره شاتر و فیلم vanishing

  1. به به. عجب فیلمی. و سپس هیچ کس نماند. دوست عزیز من هم سلیقه با شما هستم. بهتون پیشنهاد میکنم داستان دو خواهر رو ببینید

 10. سلام به همه دوستان
  اگه میخواین ۲ ساعت وقتتون رو حروم کنید و تهش بگید عجب فیلم چرتی بود و فقط سیاسی کاری الکی بود + اینکه کارگردان صرفا یه چیزی از وهم آلود و فلش بک شنیده بود فقط و فقط فیلم نردبان جیکوب jacob ladder,1990 رو نگاه کنید 😑😑😑😑😑

 11. سری فیلم های اره خیلی ادم رو غافلگیر میکنه پایانشون هم غیر قابل پیشبینی هست مخصوصا اره یک .
  ___________
  فارست گامپ و سرگذشت عجیب بنجامین بتون و دست نیافتنی ها و نوت بوک و پیانیست بهترین فیلم های ژانر درام هستن که تو عمرم دیدم

 12. دوستان یکشنبه غم انگیز . پیانیست. مالنا . سون . ۱۲ مرد خشمگین . روانی هیچکاک . پنجره عقبی هیچکاک . مرد سیندر لایی . مسیر سبز . سکوت بره ها . رازت را به کسی نگو . ماه تلخ . گالی بوی و خیلیای دیگه که حضور ذهن ندارم ولی اینارو هر کسی ببینه لذت میبره لیستای عزیزان جالبه اکثرو دیدم واسه همین چیزایی که تو لیست دوستان نبودو سعی کردم معرفی کنم سعید ……

  1. نود درصد فیلمهایی گفتید دیدم انتخابتون عالیه پیشنهاد میدم بقیه دوستان هم ببینند

 13. فیلم این تایم رو هم از دست ندید…پایانی تکان دهنده نداره خیلی…ولی اگه باید همه چیزو با باقی مانده زمان عمرتون میخریدید چکار میکردید؟؟

 14. سریال بی شرم Shameless رو حتما ببینید .. میخ کوبش میشید
  سریال برکینگ بد که نیاز نیست من بگم خوبه

  فیلم ها

  The.Curious.Case.of.Benjamin.Button.2008 بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم و رو دستش هم نمیاد
  What_Happened_to_Monday_2017_ فوق العاده
  Escape.Room.2019. بدک نیست
  Hacker.2016. بدک نیست
  Mr.Brooks.2007 حرف نداره
  Schindlers.List. بر اساس واقعیت و زیبا
  Shutter.Island.2010. تکان دهنده
  The.Best.Offer.2013 هنری و زیبا
  The.Game.1997 رازالود و زیبا
  The.Great.Gatsby.2013. اونایی که با دی کاپریو حال میکنن ببینن
  The_Foreigner_2017_ بد نبود
  Baby_Driver_2017 روانی کنندست
  Fight.Club.1999. یکی از خوبهاست
  Inception.2010 این دیگه فکر نکنم نیاز به تعریف داشته باشه
  Lucky.Number.Slevin.2006 اگه ندیدینش بی معطلی دانلودش کنین
  Mr.Brooks.2007 یعنی از این فیلم زیباتر هم وجود داره!!!!
  Live.Free.or.Die.Hard.2007. اینم رو دستش نیست
  Focus.2015 خیلی حال کردم باهاش
  Get.Out.2017 اگه دیدی خوشت نیومد فقط فحش نده ..بگی نگی خوبه
  تا فیلم های بعد بدردود .. دانلود کنین حالشو ببرین

  1. دوستان اسم فیلمی که در آن دو پسربچه با تخم مرغ به خانه مرد و زنی میروند و خیلی خونسرد اقدام به قتلِ آنها میکنند رو میدونین چیه؟

   ممنون میشم

   1. با سلام.
    فکر کنم منظور شما فیلم Funny Game باشه.

   2. فکرکنم funny games باشه.به کارگردانی میشاییل هانکه.خیلی فیلم رو مخیه

  2. سلام دوست من.
   خدا وکیلی فرهنگ لغت شما مال کجاست؟!!
   تعریفتون از فیلم چیه؟!!
   کجای بیبی درایور روانیت کرده؟!! یا کجای جزیره شاتر ویوانت کرده؟!!
   ۱ چیزایی می نویسید و ۱ تعاریفی میچسبونید یارو قالی ابریشم رو آتیش ول کنه بره سراغ این فیلما …!!
   بیشتر از ۱ قزن دوربین اختراع شده بیشتر از چند اگزابایت فیلم تولید شده خودِ IMDb نمیتونه ۵ تا اثر که بشه اسمشون گذاشت “فیلم تکان دهنده” یا “دیوانه کننده” نام ببره!!!!

 15. من این فیلمهایی که دراین پست گفتید رو توصیه میکنم حتما ببینید.فوق العاده هستن.
  بعداز فیلمهای لیست شما، منم یه تعداد فیلم خوب معرفی میکنم که بعضیاشون عالین.چندتاشون معمایی هستن و بقیشونم از تمام ژانرها هستن اما به نظر من جزو بهترینهایی هستن که تاحالا دیدم.
  Django Unchained.2012 :(جنگجوی افسار گسیخته)- نویسنده وکارگردان کوین تارانتینو–بازی: جیمی فاکس، کریستف والتس و لئوناردو دی‌کاپریو .نامزد دریافت ۵جایزه اسکار وبرنده ۲جایزه اسکار.
  ژانر : درام،وسترن،ماجراجویی.امتیاز ۸/۵ – امتیاز منتقدین:۸۱از ۱۰۰
  جزو۲۵۰فیلم برتر بارتبه ۵۸
  ——————-
  pulp fiction :(داستان عامه پسند)۱۹۹۴-نویسنده وکارگردان:کوئین تارانتینو…
  ستاره ها:جان تراولتا-ساموئل ال. جکسون-اوما تورمن-بروس ویلیس-و…
  ژانر:اکشن.درام.جنایی،هیجان انگیز-امتیاز۸/۹از۱۰
  جزء۲۵۰فیلم برتر بارتبه ۵
  نامزد دریافت ۷اسکار وبرنده ۱اسکار.برنده۱گلدن گلوپ ونامزد۶گلدن گلوپ دیگه و جوایز زیاددیگه.
  Scarface:1983 (صورت زخمی)-بازی آلپاچینو
  ژانر : جنایی، درام، هیجان انگیز
  امتیاز ۸/۳ از ۱۰
  ———
  The Girl with the Dragon Tattoo:(دختری با تاتواژدها):۲۰۱۱
  ژانر:جنایی،رازآلود،دلهره آور ومرموز
  بازی: دنیل کریگ (بازیگر فیلم جیمزباند)
  —————
  The Hoteful eight: 2015 : (هشت نفرت انگیز)-از کوئین تارانتینو
  ژانر:ضدوسترن(وسترن مدرن)-معمایی
  امتیاز:۸از۱۰
  ستاره ها: سامول ال جکسون-تیم راث
  برنده۱اسکار ونامزد۲اسکاردیگر
  ————————————–
  اینها رو خیلی دوست دارم خودم:
  ۱) The Wolf Wall Street-گرگ وال استریت..بازی:دیکاپریو-جونا هیل-ژانر کمدی سیاه.
  —-
  ۲):Cinderella Man (مرد سیندرایی):براساس داستان واقعی.زندگی یک بوکسر.بازی راسل کرو.
  —-
  ۳) fyry : (خشم)۲۰۱۴-.یک گروه تانک سوارآمریکایی در جنگ جهانی دوم.بازی برد پیت.

  ۴) The Raid 2 وThe Raid 1 : (یورش) رزمی واکشن .بازی ایکو اویس.اندونزیایی.۲خیلی بهتره.
  —-
  ۵) The.Dark.Knight.2008 : شوالیه تاریکی.۲۰۰۸-جوکر وبتمن-از کریستوفر نولان.جزو ۲۵۰فیلم برتر با رتبه۴-برنده۲اسمارونامزد۶اسکاردیگر.ستاره: هیث لجر درنقش جوکر(درگذشت۲۰۰۸ درسن۲۸سالگی)و……..
  —-
  ۶) The.Equalizer 1.2014.- متعادل کننده :- ستاره:دنزل واشینگتون-اکشن،جنایی
  The.Equalizer 2 هم سال۲۰۱۸ ساختن اما به نظر من ۱خیلی بهتره.
  —-
  ۷) The Shawshank Redemption 1994-(رستگاری درشاوشنگ) .رتبه ۱-نامزد ۷اسکار-بازی مورگان فریمن- امتیاز ۹/۳ از ۱۰
  —-
  ۸) The next three day 2010 : (سه روز آینده(بعد))
  ستاره:راسل کرو
  ژانر:هیجان انگیز-عالیه این فیلم

  به نظر من این ۸فیلم اخر همشون محشر هستن.فیلم زیاد دیدم اما فقط اینا یادم بود.ببینید ضرر نمیکنید.

 16. ممنون.خدایی کارت درسته.تنها کسیکه با سلیقه ش حال کردم شمایین.
  من چندتا ازاین فیلمها رو دیدم و بهترین فیلمای زندگیم بودن.
  departed – seven – shuter island – looper – lucy number slevin – inception-
  اوپر از بقیه ضعیفتر بود و شوتر ایسلند با بازی دیکاپریو ، رو دوبار دیدم تا بفهمم چی به چیه.
  .دپارتد یا جدامانده هم حرف نداره.بابازی اسطوره هایی از جمله لئوناردو دی‌کاپریو، مت دیمون، مارک والبرگ و جک نیکلسون و…. معلومه چه شاهکاریه.
  inception یا تلقین هم با بازی تام هاردی و بازم استوره بازیگری دیکاپریو فیلم جالبیه.
  سون هم که خیلی مشهوره.
  کلا فیلم وسریال زیاد میبینم وهمه فیلما تکراری شدن.به راحتی میشه اخرشونو حدس زد.اما این فیلمایی که شما معرفی کردین محشر هستن.اوناییشو که ندیدم فورا دانلود میکنم و میبینم.دمتگرم.

  1. و البته فیلم Law Abiding Citizen (شهروند مطیع قانون)هم یکی از بهترینهای این لیسته.خیلی جالبه.تعدادی از این فیلمها خیلی خیلی پیچیده هستن،اما شهروند مطیع قانون پیچیدگی خاصی نداره.اتفاقات خیلی جالبی میفته.یه حس خیلی خوبی به آدم دست میده.هیجان و لذت انتقام رو نشون میده.من ازاینش خوشم اومد.توصیه میکنم اگه ندیدین حتما همین الان دانلودش کنید.

 17. تمام این فیلمها فوق العادن ولی فیلم تلقین و کلا فیلمهای کریستوفر نولان بی نظیرن،فیلم بازی هم فوق العادس.فیلم اره یک هم عالیه،

 18. بابت اعضای فعال و فهمیده به این وبلاگ تبریک میگم
  درضمن اگه این دو فیلم مورد تاییدتون واقع شد
  لوس آنجلس محرمانه هم توصیه میکنم بعدا ببینید

 19. in time با بازی جانستین تیمبرلیگ و آماندا سیفریید
  قطار سه و ده دیقه ب یوما با بازیه کریستین بل و راسل کرو کارگردانی برادران کوئن
  در نظر داشته باشین اولی هجانش خیلی بالاست
  ولی دومی ی فیلم تمام عیاره پر محتوا با مفهوم (عشق پدر پسر . وفاداری . عشقه مادر و…) تو چند سال دورانه تماشای فیلم های سینمایی ک داشتم این فیلم رتبه یک و به خودش اختصاص داده فقط حتما با دوبله اختصاصی تماشا شه
  Even bad men love their mamas این جمله تو فیلم شد شاهکار سینما

 20. سلام سه تا فیلم هیجان انگیز فوق العاده:
  birdbox
  a quite place
  l am legend

 21. سلام دوستان
  لطفا چند تا فیلم معرفی کنید موضوعش جزیره ای و مثل فیلم دور افتاده باشه
  ممنونم

 22. سلام به همه اعضای محترم سایت “بدونیم”
  خواستم یه فیلم معمایی پیشنهاد کنم که زندگیمو عوض کرد
  بدون هیچ توضیحی برید دانلود کنید و لذت ببرید
  “Shortbus”
  ” salo or the 120 days of sodom”

  1. سلام
   دوست عزیز فیلم اول رو ندیدم ولی فیلم دوم واقعا افتضاحه
   این نظراتی هست که در موردش دادند:

   هشدار: این فیلم دارای خشونت سادیسمی عریان و برای گروه سنی زیر ۲۴ سال مناسب نمیباشد.

   🛑 از نظر منتقدان و روزنامه نگاران این فیلم رکیک ترین فیلم تاریخ سینما میباشد. فیلم به علت خشونت سادیسمی عریان و گرافیکی‌اش از زمان انتشار تا به حال جنجالی بوده‌است. در ۶۲ کشور اجازه پخش نگرفت و همچنان در برخی کشورها ممنوع است. پازولینی سه هفته پیش از انتشار این فیلم به قتل رسید. برخی قتل او را سیاسی و مربوط به این فیلم می‌دانند چرا که به اعتقاد پازولینی، «سادیسم، از رهگذر فاشیسم بهسرمایه‌داری جدید منتهی می‌شود.»
   🔹فیلم در ایالتی اشغال شده در قسمت آلمانی ایتالیا در سال ۱۹۴۴ می‌گذرد. چهار مرد اصلی ماجرا به ترتیب دوک، اسقف، عالیجناب و رئیس جمهور خوانده می‌شوند. آنها در وهله اول موافقت می‌کنند که با دختران همدیگر ازدواج نمایند.آنها با کمک افراد خود ۱۶ دختر و پسر جوان را می‌دزدند و به منطقه مارزابوتو می‌برند. در آنجا آنها بوسیله این دختران و پسران جوان و با کمک ۴ روسپی کهنه‌کار به اعمال شنیعانه با آنها می‌پردازند و بدینوسیله خود را ارضا می‌نمایند…

   1. بسیار ممنون از توضیحات کامل شما در مورد فیلم

  2. هر دوتا رو دیدم، به جرات میتونم بگم مزخرفی بیش نبودند. وقت خودتون رو هدر ندین و به فیلم های لیست بالا(در صورتی که ندیدین) اکتفا کنید چون فوق العاده اند. دوستان، اگه بنده رو لایق بدونید به ترتیب زیر فیلم ها رو مشاهده کنید و به عقیده و نظر خودم این رتبه بندی از لحاظ جذابیت فیلم ها بیان شده…
   Seven
   The Departed
   The Sixth Sense
   Shutter Island
   The Others
   Looper
   Inception
   The Mist
   The Game
   Fight Club
   A Beautiful Mind
   Secret Window
   The Usual Suspects
   The Prestige
   Memento (داستان این فیلم بدون اغراق خیلی پیچیدست، شاید با یک بار دیدن متوجه نشید…)
   Angel Heart
   Déjà vu
   Law Abiding Citizen
   Moon
   Vanilla Sky
   The Skeleton Key
   The Life of David Gale
   Lucky Number Slevin
   The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy
   The Best Offer

 23. واقعا انتخاب های بی نظیری بودن و همشون ارزش نگاه کردن دارن و بهترین ها هستند ولی into the wild و fear and loathing in losvegas از همه این فیلم ها بهترن

 24. درود بر عزیزان.جا داره یادی کنیم از فیلم هایی مثل focus 2015 و دو گانه ی now you see me و سه گانه ی یازده دوازده سیزده یار اوشن ..که البته فیلم focus بشدت توصیه میشه با بازی will smith و margot robbie راستی اسم margot robbie رو اوردم یاد فیلم terminal 2018 افتادم که داستان عجیب غریبی داشت ولی در کل این بازیگر زن استرالیایی واقعا خبره ست و آدم رو مجذوب میکنه

 25. من بعد از دیدن منتالیست خسته و پشیمون شدم خیلیا که تا فصل آخر دیده بودن از مسخره پیش رفتنش و مسخره تموم شدنش گله داشتن مسخرس خیلییییی

 26. معنی یه فیلم خوب چیه از نظر شما واقعا ؟
  که میاین اولین فیلم معمایی خوب رو seven انتخاب میکنین ؟!!
  از بین این فیلمایی که گذاشین شاید دو سه تا فقط خوبن و ارزش دیدن دارن
  من ازین لیست فقط پیشنهاد میکنم فیلم prestige و inception رو از دست ندین

  اگه سلیقه فیلم دیدن دارین این فیلمایی که میگم رو ببینین

  the next three days , non stop , لیست شیندلر و minority report

  1. اقا مهدی عزیز شما فیلم ببین نیستی اگه بودی به سون نمیگفتی فیلم بد

  2. داداش گلم قطعا این فیلمایی که معرفی کردی بهتر از لیست بالاییند چون جز تاپ ترین فیلمان.این لیست منظورش یه چیز دیگه بوده…منظورش معرفی فیلم های در رده ی متوسظه که ارزش دیدن داره.برای کسایی مثل من که خوب ترین هارو خیلی وقته دیدیم و لنگ فیلم هستیم. ما میگیم با ۱۰۰میلیون تمن جه ماشینی سوار بشیم یکی میگه ۲۰۷ یکی میکه پرشیا….تو اومدی میگی اینا کی ماشینن فقظ بنز:) البته خوب شاید تازه اومدی تو این وادی .موفق باشی

 27. دمت گرم فیلمهای خوبی معرفی کردی چند فیلم هم من معرفی می کنم:
  -رستگاری در شائوشنگ
  – Mad max furry road
  – Tower heist
  – A Girl with dragon tato
  – پرتغال کوکی استنلی کوبریک
  – Alone ranger – کمدی وسترن
  و …

 28. psycho
  twelve monkeys
  the truman show
  the green mile
  mystic river
  oldboy
  the machinist
  incendies
  prisoners
  gone girl

 29. فیلمهای تارانتینو هم میتونه یه قلقلکی بده مغز آدمو بنظر من هشت نفرت انگیز ازون دسته فیلماس

 30. دوستان کسی فیلم معمایی میخواد فقط سریال منتالیست فوق العادست با موضوع قاتل سریالی پیشنهاد میکنم چند قسمتش رو ببینید تا شفته ش بشید

 31. دوستان سلام یه فیلم خیلی قدیمی هست اگه کسی اسمشو میدونم لطفن برام بگه تکه هایی که یادم هست در جایی از فیلم که مرد و زن دارن فرار می کنند به رودخانه ای می رسند که زن رد میشه و مرد که داره میاد زن نگاه می کنه می بینه یه تمساح داره به مرده نزدیک میشه که نمی دونم داد و قال می کرد و مرد از اب میومد بیرون یا بهش شلیک می کنه دوباره در میان جنگ زن پاش می خوره به درخت و میافته که مرد بهش می گه حرکت نکنه پس با شلیک مار کبری که کنار اون رسیده بود را می کشه در انتهای فیلم هم الماس که دزدیده بودند از دستشون میوفته و یه غاز یا بوقلمون اونو قورت میده و میره قاطی سایر پرنده ها … فیلم مال حدود سالهای ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۵ باید باشه

 32. با سلام. به نظر من علاقه به فیلم و سریال سلیقه ای هستش به شخصیت فرد بستگی داره ، ممکنه یه فیلم خیلی هم امتیازش بالا باشه ولی هر کسی حال نکنه. من با سریال بریکینگ بد خیلی لذت بردم و یه مدت بین این هجمه از هیاهوی دنیای امروز باعث آرامشم شد و کلی فیلم و سریال با موضوعات مختلف.

 33. ممنون کالکشن خوبی هست. هر چند فقط ۴ تا شو ندیده بودم ولی چهارتاشم خیلی بود …

 34. سلام
  میشه محبت کنید فیلم هایی که در فضای دانشگاهی اتفاق می افتند مخصوصا دانشگاه های معروف دنیا معرفی بفرمایید.

 35. به عنوان یه کسی که فیلم زیاد دیده اینارو معرفی میکنم با سبکای مختلف به نظرم همشون در نوع خودشون عالی بودن
  کمدی:borat-sime like it hot-the interview-the pink panther1 2_the hangover
  ترسناک تریلری اینا مدل ترسناک معمایی اند و من خوشم اومده البته همشون خیلی معروف نیستند ولی بنظرم فیلم های متفاوتی ان:the wish upon-unfriended-friend request -a quite place-
  بعدم یه سری فیلم بزرگ که امتحانشونو پس دادن و واقعا فوق العاده ان
  forrest gomp
  zodic
  gone girl
  seven
  fight club
  pulpfiction
  shining
  the lovly boness
  revenent
  birdman
  whats eating gilbert grape
  requim for a dream این واقعا فوق العادس با بازی جارد لتو
  dallas buyers club
  hateful eight
  nebraska
  still alice
  carrie نسخه قدیمی نسخه جدید یه اشغاله به تمام معناس
  the truman show
  eternal sun shine of a spotless mind دو تا فیلم فوق العاده از جیم کری
  the game
  s1mone ال پاچینو
  lala land
  interstaller
  memento
  whiplash نقدای خوبی گرفته ولی من خوشم نیومد
  get out
  her
  finall destention 1 5 به نظرم سومی از همه بهتر بود
  collateral beauy چیز خاصی نداره فقط قشنگ و تاثیر گزار
  ۸ mile با بازی امینم
  The.Imitation.Game
  ۱۰_Things_I_Hate_About_You بیشتر تین ایجری ولی بخاطر هیث لجر
  breakfast clup واقعا نمیفهمم چرا فیلمای کلاسیک درام انقد فوق العادن
  time lape اینم زیاد اثر قوی ای نیست ولی متفاوته
  philomena
  the theory of everything
  the danish girl نمیخواستم اینو بگم ولی دلم نیومد فیلمیه که من واقعا باهاش گریه کردم ولی موضوعش جوریه که احتمالا خوششون نیاد یه سری کسا ولی به هر حال

  1. فیلمهای خوبی رو گفتی ولی خیلی دنبلش گشتم ببینم اینم میگی یا نه:

   Eyes Wide Shut (چشمان کاملا بسته ساخته کوبریک)

   1. من این فیلمو دیدم و واقعا تو زمان خودش یه شاهکار محسوب میشه ولی خب چیزی نیست که عامه پسند باشه باید از استعاره ها خوب سر در بیاری بالاخره کوبریکه دیگه ولی ب نظرم الان واقعا فیلم نسبتا خسته کننده ایه اگه از استعاره ها سر درنیاری و خیلی فیلم و پیچونده بود که البته اینم استعداد تخصصی کوبریکه ولی من اودیسه و شاینینگ و به خصوص پرتقال کوکی و خیلی بیشتر دوست داشتم به سلیقه من نخورد

  2. میشه فیلم هایی تو مایه حس ششم معرفی کنین ،،اخرش بگیم عجب دهن سرویسی بود،،یا اخرش یخ بزنیم

 36. سلام دوست عزیز خیلی ها فیلم معرفی می کنن و از دید خودشون قشنگه شما قبل ازینکه فیلمو دانلود بکنی یه سر به سایت imdb بزن و امتیاز فیلمو چک کن که زیر ۷ نباشه فحش نده عزیزم بجاش خودت فیلمایی رو که دوست داشتی معرفی کن تا بقیه ببینن

 37. سلام خدمت دوستان و تشکر از ادمین عزیز

  فیلم هایی ک معرفی شدن فیلم های خوبی بودن همشون منم چندتا پیشنهاد میکنم
  fury
  shutter island
  prestige
  seven
  Vanilla Sk

 38. فیلم ماشینیست با بازی کریستین بیل عالیه فیلم joe 1970 محشره به لحاظ پایان بندی فیلم mindhunters بسیار معمایی و غافلگیر کننده است فیلم دنی دارکو هم فیلم تکان دهنده ایه فیلم sensless فیلم خوبیه فیلم oldboy نسخه کره ای ان محشره فیلم martyrs ارزش دیدن داره butterfly effect واقعا بدعت جدیدی در سینما بود این فیلمهای که دیدم و الان به خاطرم میاد دیدنشو رو به هرکی ندیده توصیه میکنم

 39. ممنون بابت معرفی این فیلما. بنده چند سال پیش یه فیلم با dvd دیدم خیلی فیلم خوبی بود اسمشو نمیدونم داستانش هم کامل یادم نیس یه اقا و خانوم بودن بر اثر سقوط هواپیما یا غرق کشتی تو یه جزیره دورافتاده چندین سال تنها میمونن مانند فیلم گرداب ابی و cast away حالا کلی تو نت سرچ کردم نمیبینمش چون اسمشو بلد نیستم از ادمین های زحمتکش و کاربران عزیز اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

 40. فیلم ها خوب هستن اما بهترین سریال و فیلم جنایی و معمایی فقط و فقط منتالیست بهترین فیلم دنیا

 41. بهترین فیلم که تو تاریخ عمرم دیدم انفجارسه(عاشقانه و ماجراجویی) بود ….هرکس این فیلم رو دید و نپسندید من حاضرم حجم اینترنت شو به علاوه پولشو برگردونم …..شما هم اگه همچین فیلم ها دیدید معرفی کنید

  1. اقا اینو نگاه نکنید شبکه نمایش هر یه ماه یه بار پخشش میکنه خخخخ ولی فیلم قشنگیه من از موسیقیه متنش خیلی خوشم اومد

 42. دمت گرم فیلمهای قشنگی بودن

  بیشنهاد میدم فیلم source code و enemyرو هم ببینید.اوناهم همچین سبک ها هستند که ادم جلوی تلویزیوخشکش میزنه

 43. البته خودم دو تا حدس میزنم. یا مثل پدرش خودکشی می کنه.
  یا همه چی زیر سر داداششه
  تو رو خدا یکی بیاد بگه تهش چجوریه…….

  1. همه چیز برنامه داداشش هست البته نه به قصده بد
   همش صحنه سازیه و آخرش خودشو پرت میکنه پایین که اون هم صحنه سازی و چیزیش نمیشه 😀
   ببین آخرشو خودتم باحاله

   1. عجب رکبی می خوره این ببیننده…… بابا آخرش آدم جلوی مانیتور خوشکش میزنه. وااااااااا

    من هنوز به خاطر اندینگش تو شک هستم

 44. دوستان من فیلم the game و دانلود کردم و دیدم. ولی از شانسم فیلم بیست دقیقه آخرش و نداره. یکی به من بگه آخرش چی میشه. که حداقل بدونم چجوری تموم میشه. فیلم خیلی قشنگیه….. لطفا یکی بگه آخرش چجوری تموم میشه؟؟؟؟

 45. دوستان این فیلم هایی که پیشنهاد دادید تک تکشون دوبله شده هستند؟

 46. فیلمای خوبی بودن.
  من خودم این سه فیلم رو پیشنهاد میدم خصوصا به جوونا escape plan و the hacker و ratter . عالیه ن

 47. سلام لطفا فیلم معمایی-جنایی (غیر تخیلی) معرفی کنید.
  ممنون از همه عزیزان

 48. سلام با موضوع این پیج کاری ندارم ولی اگه به دنبال فیلم هایی در سبک جنایی و مهیج همراه با صحنه های اکشن میگردید،حتما اینا رو ببینید ارزش دانلود دارند: _۱تا۸(اره)dont’t breath 2016 _ Saw
  _wrong turn1 ta 6 _I.Spit.On.Your.Grave_
  piranha هر دو قسمت _ jersey shore masscare
  اگه فیلم اکشن میخوایید یک کلام = The Raid 1 _ The Raid 2 _HeadShot

 49. حتما فیلم Don’t Breath رو اول بزارید فیلم The Body و فیلم At the end of the tunnel و the invisible guest هم عالین

 50. ممنون از معرفی فیلم ها
  چند تاییش رو که من خودم دیدم واقعا عالی بودن بقیه رو هم حتما دانلود میکنم

  1. فیلم یخ زدگی است نه فیلم سرزمین یخ زده و فیلم بسیار عالی بود ممنون

 51. فىلماى این لىست واقعا عالین واینای کھ الان میگم ھم حتما باید به لىست اضافه شھ
  coherence
  predestination
  gone girl
  interstellar
  old boy
  the handmaiden
  tringle
  souls s 6
  mr nobody
  مجموعه cube

  1. من ریدممممم تو این فیلمای **شعری که معرفی کردی
   حیف وقتو حجم اینترنتی که واسه این شرو ورا تلف شد
   اقا تو حتما برو دکتر حتماااااا اصلا طبیعی نیست که این مزخرفاتو فکر کنی شاهکاره ضرر داری واسه جامعه با این طرز فکرت
   البته predestination
   gone girl
   interstella اینا فیلمای معروف و خوبن که همه میدونن دیگه ولی واقعا عصبیم کردی با این پیشنهادای مزخرررررررررررررفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه

   1. کی تو رو مجبور کرده فیلم جنایی ببینی؟؟خب برو بشین تلویزیون ببین سریال ستایش و یوسف پخش میکنه واست بدرد تو همونا میخوره:)))

   2. ببین منم از فیلم عاشقانه خوشم نمی یاد دلیل نمی شه کسی معروفه کنه این کارا کنم بشخصه عاشق فیلم های ترسناک و جنایی هستم و این فیلم ها که معرفی شده عالی هستن …..

   3. خداوکیلی حرفت حقه منم این فیلما و از قیافه بازیگرانش ندیده میگم کیریه هر کیم میگه خوب کس ننش من میرم تو اون مغز در از گوهت به جز یه فیلم سونا مابقی کوه بودن کس کش من ریدم به فکرو مغززت

   4. خب نبین … قرار نیست یه فیلم باب میل همه باشه که بع اعصابت مسلط باش

 52. سلام منم اکثرشون رو دیدم اونایی هم ندیدم دارم دانلود میکنم، حس ششم رو خیلی دوست داشتم، هم ترسناک و هم معمایی
  فیلم exam هم پیشنهاد میکنم جالبه

  1. کجاش فوق العاده است؟؟؟؟

   واقعا چرته. اصلا ارزش وقت تلف کردن نداره. خجالت آوره که کارگردان، آل پاچینو رو به این نقش مسخره انتخاب کرده.

 53. بهترینارو معرفی کرده
  اگه واقعا دنبال فیلمایی هستید که ذهنتونو درگیر کنه و تهش پشماتون بریزه بشینید تک تکشونو ببینید?

 54. سلام
  آقا برید
  مهمان نامرئی
  رو ببینید
  اگه این فیلم آمریکایی بود الان جزو یکی دوتای اول بود تو ژانر معمایی
  البته الانم imdb 8.2 گرفته
  یعنی از یک ساعت و نیم فیلم یک ساعت و ۲۹ دقیقه معماس?

  1. دمت گرم داون کردم بعد مدتها یه فیلم دیدم چسبید بهم. مرسی از معرفی چنین فیلمی

   1. خواهش میکنم عزیز

    شما هم اگه سراغ دارین معرفی کنین

 55. دوستان فیلم میخایید ببینید فقط و فقط سکوت بره ها با بازی انتونیو هاپکینس و جودی فاستر حتما توصیه میکنم خودم به شخصه این فیلمو ۸ بار دیدم ….

  1. قبول دارم خیلی فیلم جالبی بود
   مخصوصا دکتر لکتر که کلا شخصیتش جوریه که ادمو جذب میکنه حتی توی فیلم نوح هم باز هم شخصیت مرموزی دات
   ولی دیگه اینقددددد که همه تعریف میکنن اخه چیز خاصی نداشت?

 56. فیلم the game که تو این لیست هست هم خیلی جالبه، اگه ندیدید حتما ببینید؛ البته اگه اعصاب درست و حسابی دارید چون آخر فیلم بدجوری رکب میخورید.

 57. Shutter island زنده باد اسکورسیزی
  فیلمی رو دوست دارم که آخر ماجرا رو واگذار کنه به بیننده

 58. فیلم psyco(سایکو) اثر آلفرد هیچکاک هم فوق العاده بود.من که واقعا لذت بردم از دیدنش

 59. se7en_fight club_the usual suspectsو…… خیلی دیگرو قبول دارم ولی

  THE GIRL WITH DRAGON TATTO _ GONE GIRL_MYSTIC RIVER جاشون خالی بود

 60. فیلم identity هم واااقعا شاهکاره، جوری که باید چندبار فیلمو از اول ببینید تا کاملا متوجه داستان فیلم بشید، صحنه به صحنه اش یه مدرکه. حتما ببینید

  1. الان میخواستم این فیلم رو معرفی کنم که نظر شمارو دیدم حتما حتما حتما حتما این فیلم رو ببینید آخر فیلم فوق العاده تموم میشه

 61. من همه ۲۵ فیلمی که بهشون اشاره شده شده رو دیدم واقعا همشونم خوبن البته ضعفایی هم وجود داشت ولی باز خوب بودن … ازتون یه درخواست دارم که تو این لیست یه شاهکار دیگه رو هم قرار بدید یعنی personal shopper یه شاهکار فوق العاده با بازی درخشان کریستین استوارت…خیلیا مثل من زیاد فیلم نگاه میکنیم و معمولا ب فیلمایی بر میخوریم که خیلی سادن و ماها که فیلم زیاد نگاه میکنیم خیلی راحت میتونیم روند فیلمو پیش بینی کنیم و انگار همه اون فیلما دارن از کلیشه ها ی مختص ژانرای خودشون استفاده استفاده میکنن ولی فیلم خریدار شخصی از اول تا اخر فیلم مارو ب چالش میکشه و وقتی میگیم که الانه که فلان اتفاق بیفته ولی کاملا مارو قافلگیر میکنه دوست دارم تا میتونم تا میتونم از عالی بودن این شاهکار بگم ولی نقدهاش وجود داره و نیاز به گفتن نیس … فقط خواستن این اثرو معرفی کنم تا بقیه هم ازش لذت ببرن …امیدوارم تو فهرستتون هم قرارش بدید
  با تشکر

  1. یعنی ریدددددددددددم تو اون سلیقت یک ساعت وقتمو گذاشتم سره فیلمه شرو ور تو که ازش تعریف کردی تو واقعا با این سلیقهو فکرت واسه جامعه ضرر داری
   نمیدونم چی بگم دیگه ولی اگه دمه دستم بودی یه کاری بات میکردم که…
   اه اه اه

   1. منم ریدددددددددددم تو اون خانواده ی بی فرهنگی که یه ذره وقت واسه تربیت کردن تو صرف نکردن و باز هم ریددددددددددددددم تو اون شعور و فهم نداشتت.تو و امثال تو اصلا لیاقت ندارین کسی بخاد وقت صرف کنه براتون.قسم میخورم تو اون طویله ایی که بزرگ شدی همه اعضا مشکلاتشون با دعوا و جر دادن کون همدیگه حل می کردن.

   2. ای دمت گرم حرف منو زدی این مادر جنده فیلمای گیریم میگه خوب

   1. خداوکیلی حرفت حقه منم این فیلما و از قیافه بازیگرانش ندیده میگم کیریه هر کیم میگه خوب کس ننش

  2. منم خیلی ازش خوشم اومد. واقعا تو این فضای درهم برهم سینما دیدن یه فیلم متفاوت خیلی چسبید. با اینکه هیچوقت از کریستین استیوارت خوشم نیومده و تا حالا هم نتونسته بود نظر منتقدارو جذب کنه ولی به نظر میرسه تو این فیلم تونست بهترین بازی دوران حرفه ایشو ارائه بده.

  3. با تمام ادبی که قائلم فیلم خوبی نبود ولی من به سلیقت احترام میزارم😊

  1. یکی از هوشمندانه ترین فیلم هاست عالیه اولش حوصله سربره ولی ادامش عالی میشه حتما ببینید

 62. پس تویه این لیست عجایب ۷ گانه دنیایه سینما فیلمه (اره) کجاست چرا اسمی ازش نبردید
  من تمام فیلما این لیستو غیر از دوتاشو دیدم ولی واقعا هیچ فیلمی بهتر از اره ندیدم
  جالبیش اینجاس ک هرقسمتیو نگاه میکنی و میری ب قسمته بعدی تازه میفهمی تو قسمت قبلی یسری معماها و اتفاقا بوده ک فاش نشده ک تو قسمت بعدیش فاش شده تمامه قسمتا ب هم مربوطن و همشون عاااالین اگرم کسی میخوان نصفه ببینتشون مثلا تا ۳ یا ۴ قسمتشو ببینه بهش توصیه میکنم خودشو خسته نکنه چون تو قسمت هفتش تازه ادم میفهمه اتفاقایه تویه قسمت ۱ چجوری افتاده

  1. ???????دقیقا عالیییییی ترین فیلمی که دیدم
   و همش دنبال فیلم تو اون سبکم?

 63. من دنبال فیلم هایی مثل Coherence.2013 و مجموعه فیلم مکعب هستم ، فیلم هایی که به جهان های موازی و نظریه های فیزیک کوانتوم مربوط باشه ، مثلا فیلم Coherence رو به همتون پیشنهاد میکنم ببینید اگه واقعا دنبال فیلم های پیچیده و معمایی هستید و دوست دارید یکسره داخل فیلم فکر کنید و مچ نویسنده رو بگیرید ، اما نمیتونید

  1. آقا من دنبال یکی میگشتم که coherence رو دیده باشه و مث خودم طرفدار این فضای عجیب غریب کوانتوم و جهان های موازی و بازی با زمان باشه. احیانا فیلم دیگه ای تو این مایه ها ندیدین؟
   اگر به فیلمایی که با زمان مغزو درگیر میکنه علاقه دارین فیلم Triangle رو حتما ببینین.

   1. من دیوونه این سبکم و این فیلمم واقعا واسم جذاب بود
    اگه بازم تو این سبک دیدن ممنون میشم معرفی کنین🖤👐🏼

  1. موافقم با حرفت بهترین فیلم معمایی یا حد اقل تو ۱۰ تای اوله دوستمعزیز فیلم هانیبال ریسینگم ببین واقعا معرکس

 64. ممنون از معرفی این فیلمها .
  خیلی عالی بودن اکثرشون رو دانلود کردم و دیدم .همشون قشنگ بودن اما دجاو یا همون فرازمان از همشون بهتر بود و جالبتر .تلقین هم عالی بود .
  من عاشق فیلمهای پیچیده وهیجانی هستم .اگه میشه بازم فیلمهایی با همین موضوع بهم پیشنهاد بدید .ممنون

 65. واقعا انتخاب های بی نظیری بودن و همشون ارزش نگاه کردن دارن و بهترین ها هستند ولی into the wild و fear and loathing in losvegas از همه این فیلم ها بهترن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.