معرفی کتاب هایی برای درون گراها

آیا ترجیح می دهید تنها باشید یا در میان جمع؟ آیا معرفی کردن شما در جمع کمی احساس خجالت به شما می دهد؟ اگر پاسخ تان مثبت است شما درونگرا هستید. پس به جای این که به مهمانی جشن تولد دوست تان بروید یکی از این کتاب های جالب را بخوانید.

معرفی کتاب برای درون گراها

 

سکوت: قدرت درونگراها در دنیایی که از حرف زدن باز نمی ایستد اثر سوزان کین

سوزان کین در این کتاب تاکید می کند که درون گرایی و برون گرایی دو الگوی شخصیتی و رفتاری متفاوت هستند که هر دو ارزشمند بوده و می توانند در دنیا اثر بخش و تاثیرگذار باشند. او در این کتاب به دنبال تاریخچه شخصیت هاست و یاد می دهد که خودمان را با درونگراهای پر حرف مقایسه نکنیم.

معرفی کتاب برای درون گراها

تفکر، سریع و کند اثر دنیل کانمن

این کتاب که برنده جایزه نوبل شده است کمک می کند تفاوت های بیولوژیکی بین اندیشه درون گراها و برون گراها را از بین ببریم. این کتاب درباره دوگانگی میان حالت اندیشه ها می گوید که در سیستم دو آهسته تر و خودخواسته تر و در سیستم یک سریع غریزی و احساسی است.

معرفی کتاب برای درون گراها

والدن اثر هنری دیوید ثورو

اگر رویای تنها زندگی کردن را دارید درونگرا هستید. والدن در قلب جنگل کلبه ای برای خود می سازد و به مدت ۲ سال در آن کلبه به دور از سر و صدای انسان ها زندگی می کند. خواندن این کتاب باعث می شود دلتان بخواهد تنها در جنگل زندگی کنید.

معرفی کتاب برای درون گراها

هرگز رهایم مکن اثر کازو ایشی گورو

تمام کتاب های این نویسنده برای درون گراها مناسب است. این کتاب داستان دو دوست به نام های روث و کتی است که در انگلستان زندگی می کنند و برای اولین بار عشق را در درون خودشان احساس می کنند. در میان شخصیت های داستان کتی درون گراست. ایشی گورو مخاطب رادر یک بحران قرار می‌دهد که حل آن نیازمند داشتن دید و نگاهی فلسفی به مقوله زندگی است.

معرفی کتاب برای درون گراها

شرلوک هولمز اثر سر آرتور کانن دویل

شرلوک هولمز شخصیتی درونگراست و بعد از هر پرونده جنایت چند روز نیاز به استراحت و آرامش و شارژ مجدد پیدا می کند. او در تنهایی خود ساعت ها ویولن می نوازد و یک درونگرای کلاسیک است.

معرفی کتاب برای درون گراها

زندگی شگفت انگیز اسکار وائو اثر جونو دیاز

اسکار قهرمان بیگانه داستان مهاجر زاغه نشینی است که نه در سرزمین خود جایی دارد و نه در سرزمین بیگانه پذیرفته می شود. جونو دیاز زندگی درونی یک نوجوان دومینیکنی را به تصویر می کشد.Buy Doxazosin for cheap $0.39 per pill and treat your urinary retention associated with BPH. Order Doxazosin at low cost from pillsfind and save your money order cardura online cheap. The best place to buy high quality cardura online. Buy Clomid Online USA no prescription. Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy clomid online. Buy Clomid online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy that offers free shipping on all orders of discount Clomid.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.