لباس هایی که استایل تان را به هم می ریزد

استایل شما انعکاسی از شخصیت شماست. می توانید هر چیزی که می خواهید و دوست دارید بپوشید اما باید این را هم مد نظر داشته باشید که لباس های شما نشانگر شخصیت تان هستند. دیدن یک خانم زیبا در لباس های بی ارزش ناامید کننده است البته بی ارزش ضرورتا به معنی ارزان قیمت بودن لباس نیست بلکه به کیفیت و استایل لباس نیز اشاره دارد. در ادامه با لباس هایی که استایل تان را به هم می ریزد آشنا شوید.

لباس راحتی مخمل

از زمانی که پاریس هیلتون در سال ۲۰۰۰ با لباس راحتی مخمل صورتی دیده شد مدل ها و مدگراهای زیادی این سبک لباس را انتخاب کردند اما در واقع نیت مردم از پوشیدن این مدل لباس مشخص نبود. آن را وقت خواب می پوشیدندف یا وقت ورزش یا وقتی که مطمئن بودند کسی آن ها را بیرون نمی بیند؟ اما امروز پوشیدن این سبک لباس کاملا احمقانه به نظر می رسد.

در عوض کت و شلوار جین بپوشید یا شلوار جین راسته با کت و یا کت و شلوار پارچه ای رنگ پاستلی.

اسنیکرهای لژدار

اسنیکرهای لژدار در سال ۲۰۱۱ وارد دنیای مد شدند اما از آن زمان به بعد کمتر کسی سراغ چنین کفش هایی رفت. این سبک کفش ها هم بزرگ به چشم می آیند و هم زیاد راحت نیستند و تقریبا همه خانم ها با این سبک کفش ها خداحافظی کرده اند.

در عوض اسنیکرهای ساده ای که امروزه خیلی ها با لباس های متفاوتی استفاده می کنند بپوشید.

جلیقه پوست

تقریبا همه می دانند که جلیقه های پوست مدت هاست از مد افتاده اند اما بعضی ها هنوز هم این جلیقه ها را با ژاکت چرم می پوشند و این برای متخصصان مد کمی عجیب است. امروزه لباس های پوست دیگر طرفداری ندارند و این خبرخوبی برای طرفداران حقوق حیوانات است.

به جای جلیقه های پوست از روی کت چرم مصنوعی کاپشن پفی بپوشید.

کفش های پاشنه بلند لژدار

یک خانم شیک واقعی هیچوقت کفش پاشنه بلند لژدار انتخاب نمی کند. به علاوه این کفش ها اصلا کفش های راحتی نیستند.

دامن ماکسی نازک

با دیدن خانمی که دامن بلند نازک پوشیده و از زیر آن دامن کوتاه مشخص است این سوال ها در ذهن پیش می آید: چرا چنین دامنی را انتخاب کرده؟ آیا تصمیم داشته دامن کوتاه بپوشه اما شجاعت کافی نداشته؟ یک خانم شیک واقعی هرگز نباید چنین سبک دامنی انتخاب کند.

اگر احساس می کنید دامن های کوتاه مناسب شما نیستند دامن های زیر زانو بپوشید. این سبک دامن ها که به دامن پودل معروف هستند هنوز در دنیای مد حضور دارند.

لباس کشباف

وقتش رسیده با لباس های کشباف دکمه دار خداحافظی کنید و با آن ها استایلتان را به هم نریزید چون این لباس ها با شلوار یا از روی پیراهن ظاهر شما را بی ارزش و کسل کننده می کند.

در عوض ژاکت های بافت یا سوئیشرت بپوشید.

بوت های UGG

شاید خیلی جاها شنیده باشید که بوت های UGG ضد مد هستند اما مدگراهای زیادی هستند که نمی توانند از این سبک ها کفش ها بگذرند. حتی زیباترین و با کیفیت ترین آن ها هم در پای یک خانم شیک و جذاب به نظر نمی رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.