10 نکته ای که شما را از قلمرو آرام زندگیتان بیرون می کشد

10 نکته ای که شما را از قلمرو آرام زندگیتان بیرون می کشد.

۱۰ نکته ای که شما را از قلمرو آرام زندگیتان بیرون می کشد.

10 نکته ای که شما را از قلمرو آرام زندگیتان بیرون می کشد.

شما تنها در صورتی به عنوان یک انسان زندگی خواهید کرد که بخواهید زندگی سختی را با تجربیات جدید تجربه کنید. زندگی یعنی تغییر و نه تکرار. از خودت بیرون بیا و تمام چیزهایی که تا به حال تجربه نکرده ای تجربه کن. این، احساسی را به شما می دهد که حتی تصور آن را تا به حال نداشته ای. برای شروع نکات زیر را امتحان کن:

لیستی از کارهای خودت را به نمایش بگذار

همانند خیلی چیزهای دیگر، باید مثبت ها را از منفی ها بیرون بکشی. این شامل با ارزش ترین کارهای تو می باشد، مثل: یک داستان کوتاه، فیلم و یا یک نقاشی. اگر همه چیز عالی بود اعتماد بنفس شما بهبود می یابد و گرنه تمام تلاش خودتان را برای یادگیری یک یا چند مهارت خواهید کرد.

به یک ماجراجویی بدون استفاده از جی پی اس بروید.

دست نگه دار! هم اکنون همه چیز ترسناک خواهد بود. تو باهوش تر از آنی هستی که فکرش را بکنی و می توانی به خودت تکیه کنی. از گم شدن لذت ببر، زیرا باعث می شود به مکان های جدید رفته و سطح معلومات خودت را بالا ببری. اگر مجبور شدی می توانی از دیگران آدرس بگیری.
از رستورانی که تا به حال امتحان نکرده ای غذا سفارش بده و آن را تست کن.
همبرگر و سالاد سزار را فراموش کن. به رستورانی جدید برو و یک چیز متفاوت سفارش بده.

یک هدف فراتر از معمول برای خودت تعیین کن.

دو ماراتن تمرین کن سفت به آن بچسب و امتحانش کن. با این کار روی خودت تاثیر گذاشته و برای دیگران الهام بخش خواهی شد، یا یک تراژدی منحصر به فرد بخوان و درباره آن بحث کن.

در مقابل جمع صحبت کن.

این می تواند خواندن یک شعر، خواندن داستانی کوتاه و یا تعریف کردن یک جوک باشد.صحبت در جمع ممکن است ترسناک باشد، اما اگر یک بار آن را انجام دهی، درک می کنی که زیاد هم بد نیست، حتی ممکن است لذت بخش هم باشد زیرا دیگران می توانند تو را بشناسند و تو هم از این استعداد جدیدت لذت خواهی برد.

به هر فرصتی که در مسیرت قرار می گیرد بله بگو( به استثناء مواردی که ممکن است آسیب برساند).

تمام فرصتهایی که به منظور نپذیرفتن آنها عذر و بهانه می آوردی را قبول کن. مهم نیست که این فرصتها چقدر کوچک و یا بزرگ هستند. دعوت به یک مهمانی و یا پذیرفتن یک پیشنهاد شغلی در صنعتی متفاوت. اینها می توانند تغییری به سوی بهبود باشند.

با ترس روبرو شو

از اقیانوس می ترسی؟ به شنا برو. از ارتفاع می ترسی؟ به چتربازی برو. ترس باعث می شود که ماجراجویی های منحصر به فرد را تجربه نکنی. با ترس مواجه شو و همانند قاصدکی رشد کن.

تنهایی به سفر برو.

سفری زمینی به چندین شهر و یا سفری هوایی به تایلند. با تنهایی سفر کردن چیزهای زیادی درباره خودت کشف خواهی کرد. می فهمی بیشتر از آنی که فکرش را می کردی، شجاع و باهوش هستی. همچنین خودت سفرت را برنامه ریزی می کنی و مجبور نیستی طبق برنامه شخص دیگری پیش بروی.

در جایی که همه غریبه هستند حضور پیدا کن و با آنها صحبت کن.

یاد بگیر که آرامش خودت را حفظ کنی و به عقاید و نظرات دیگران احترام بگذاری. یادگیری و اجتماعی شدن در یک محیط جدید می تواند دنیای شما را وسعت ببخشد.

برای یک روز هم که شده آفلاین باش.

این کار سخت تر از آن است که فکرش را بکنی، پس برای یک روز به اینترنت متصل نباش و سعی کن آن ساعت هایی که هرگز بر نخواهند گشت را با نکاتی که تا اینجا ذکر شد پر کنی. برنامه ریزی کن که هفته ای یک بار، ماهی دوبار و… آن را تمرین کنی . دنیای بیرون منتظر حضور شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.