فال هفته: از 4 خرداد تا 10 خرداد ( 1398 )

های گایز

بازم شنبه شد و اول هفته ، گفتم شاید بد نباشه امروز رو با فال شروع کنید و از همین امروز برای کل هفته انرژی داشته باشید .

 

امیدوارم دفعه آخری باشه که بهتون تذکر میدم که برید تو صف و یکی یکی  بعد از اینکه پول هاتونو پرداخت کردید بیایید جلو تا فالتون رو بگیرم

این هفته سعی می کنم که از اندازه انرژی هاتون و ستاره های اقبالتون هم یه کوچولو صحبت کنم . امیدوارم خوشتون بیاد

 

خب می ریم سراغ اولین فال و اولین ماه

 

فروردین :

میزان انرژی این هفته شما ۷۹ %

ستاره اقبال ۲۳ جنوبی

تعاریف دیگران را با گشاده رویی بپذیرید

کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند از تعاریف خوش شان نمی آید. آنها فکر می کنند گوینده یا دروغگو است یا اشتباه می کند. در مقابل کسانی نیز وجود دارند که به خاطر غرور منفی، به هنگام شنیدن تعرف خوبی شان، با سردی رفتار می کنند

 

اردیبهشت:

میزان انرژی این  هفته شما ۷۴ %

ستاره اقبال ۷۶ شمالی

به خود افتخار کنید

از یک سو باید به استعداد های خود افتخار کنید و از سوی دیگر خودسازی کنید. شاید متوجه خیلی از مهارت های خود نباشد از این رو پیشنهاد ما به شما این است که کارهایی که به خوبی انجام می دهید را روی کاغذ بنویسید. مثلا مهربانی کردن، خوب گوش دادن، مدیریت بحران و … نمونه هایی از مهارت های افراد هستند.

 

بریم سراغ ماه بعد

 خرداد :

میزان انرژی این  هفته شما ۷۵ %

ستاره اقبال ۹۸ غربی

استعداد یابی کنید ،هر کسی استعدادهایی دارد. ببینید چه کاری را بهتر از دیگر کارها انجام می دهید. با غرور به آن کار ادامه دهید. به دنبال آنچه که علاقه دارید بروید: هنر، نقاشی، نویسندگی، گویندگی و … می توانند مثال هایی از آن باشند.هر چه استعداد و هنر بیشتری داشته باشید با آدم های جدید و متنوع تری ارتباط پیدا می کنید.

اگر در زمینه ی علاقه ی خود کار کنید، هم از نظر روحی-جسمی به خود لطف کرده اید هم حس کارآمدی که به شما می دهد در بالا بردن اعتماد به نفس تان اثر می گذارد.

 

تیر:

میزان انرژی این  هفته شما ۷۰%

ستاره اقبال ۸۵ شمالی

از چیزهایی که حس بدی به شما می دهند دوری کنید

از دیدن اشیا یا رفتن به مکان هایی که شما را به یاد خاطرات بد گذشته می اندازند، اجتناب کنید. برای مثال لباس هایی که دیگر اندازه ی شما نیستند را در کمد نگه ندارید. به افراد بدی که پیرامون خود دارید یا شغلی که دیگر به آن علاقمند نیستید فکر کنید و در صورت امکان تغییرات لازم را بدهید.

 

مرداد:

میزان انرژی این  هفته شما ۷۸%

ستاره اقبال ۳۳ شرقی

ترس خود را بپذیرید

برخی فکر می کنند افراد با اعتماد به نفس اصلا نمی ترسند. اشتباه است. زیرا ترس معقول نشان دهنده ی رشد فکری است. صحبت کردن در عموم، آشنا شدن با غریبه ها یا درخواست افزایش حقوق می توانند مثال هایی از ترس باشند.

 

شهریور:

میزان انرژی این هفته شما ۷۷%

ستاره اقبال ۷۶ جنوبی

در آیینه به خود لبخند بزنید

تحقیقاتی در مورد «تئوری بازخورد صورت» انجام شده که در آن اثرات مثبتی که فرد با لبخند زدن در آینه در مغز ایجاد می کند، به وضوح آمده است. هر روز در آیینه به خود نگاه کنید و لبخند بزنید تا شادتر از قبل شوید. خود را همان طوری که هستید بپذیرید و بدانید با این کار اعتماد به نفس تان بیشتر از همیشه می شود

 

 

مهر :

میزان انرژی این هفته شما ۷۴ %

ستاره اقبال ۶۳ غربی

صبور باشید

هیچ کس در یک شبانه روز با اعتماد به نفس نمی شود. ممکن است به ترس غلبه کنید اما به هدف تان نرسید، اشکالی ندارد. حتما از اشتباهات تان درس بگیرید و بار دوم آنها را تکرار نکنید. برای مثال زمانی که به درخواست افزایش حقوق تان جواب رد داده می شود برگردید و به گذشته نگاه کنید، آیا کاری بوده که به اشتباه انجام داده باشید؟

 

 

آبان :

میزان انرژی این  هفته شما ۸۰ %

ستاره اقبال ۲۲ جنوبی

قرار نیست همه چیز عالی باشد

این حقیقت است و اگر آن را قبول نکنید و بخواهید همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود، هرگز از موقعیت خود راضی نخواهید بود و هیچ وقت شاد نخواهید بود، متعاقبا اعتماد به نفس تان نیز پایین می آید.

 

 

آذر:

میزان انرژی این هفته شما ۷۳ %

ستاره اقبال ۳۹ شرقی

از اشتباهات تان درس بگیرید

هیچ کس عالی نیست. حتی بهترین افراد نیز عیب هایی دارند. مهم این است که بدانید چه اشتباهی کرده اید و چرا؟ آیا به دلیل وجود کسی بوده که همراهی تان کرده یا نصیحت مناسبی دریافت نکردید و…؟شاید در رابطه ای شکست خورده یا از کار اخراج شده باشید، مهم این است که از آن درس گرفته و دیگر اشتباه تان را تکرار نکنید.

 

دی:

میزان انرژی این هفته شما ۷۵%

ستاره اقبال ۷۰ جنوبی

مراقب خودتان باشید

مرتب به حمام بروید، مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و غذاهای خوشمزه ی سالم بخورید. همچنین برای خود وقت بگذارید.با رسیدگی به خودتان به ارزشمندی خود پی برده .به ظاهر تان برسید حتما نباید مانند برد پیت باشید تا اعتماد به نفس تان بالا باشد بلکه می توانید با حمام کردن، مسواک زدن روزانه و پوشیدن لباس های مناسب، شخصیت تان را به خود و دیگران نشان دهید.

 

بهمن :

میزان انرژی این هفته شما ۷۴%

ستاره اقبال ۱۱۳ شرقی

خود را با دیگران مقایسه نکنید

برای بالا بردن اعتماد به نفس باید تلاش کنید بهترین زندگی را برای خود بسازید نه اینکه زندگی برادر بزرگ تر، ورزشکاران یا هنرمندانی که در تلویزیون می بینید را کپی کنید. زیرا دست بالای دست بسیار است و همیشه افرادی پیدا می شوند که در زمینه هایی از شما بهتر باشند.

 

اینم از آخرین ماه

 

 اسفند :

میزان انرژی این هفته  شما ۷۱%

ستاره اقبال ۱۶۵ شما

شکرگذار باشید

اغلب ریشه ی اعتماد به نفس پایین، فکر کردن به نداشته هاست. لیستی از داشته های تان بنویسید و هر روز یک مورد را به آن اضافه کنید. نهایتا روزانه برای آنها شکرگزار باشید. این داشته ها می تواند از دارایی و دوستان گرفته تا سلامتی و یک حس خوب باشد.

اینم از یه پست دیگه و یه فال دیگه که امیدوارم بهتون انرژی مثبت داده باشه ، خب ما بریم تا هفته دیگه و یه فالگیری دیگه .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.