غمگین ترین ترانه هایی که اشکتان را درمی آورد

این ترانه ها حتی سخت ترین و شجاع ترین مردان که سرگرمی های شان بازی با عنکبوت و یا ورزش های بوکس و وزنه برداری است را به اشک ریختن وادار می کند. در این جا ۷ تا از غمگین ترین ترانه هایی که اشکتان را در می آورد معرفی شده است. اگر ترانه دیگری هم هست که از قلم افتاده است خوشحال میشویم در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

نیک دریک (Way to Blue)

Have you seen the land living by the breeze

نیک دریک خواننده و نوازنده سبک فولک زندگی کوتاه و غم انگیزی داشت و به نظر می رسد همین سبک زندگی او باعث شده چنین ترانه غمگینی را بسازد که هر کسی با شنیدنش اشک از چشم هایش جاری شود. دریک با این آهنگ شنونده ها را به سفری عمیق می برد سفری که نمی توان مسیر روح شکسته اش را در آن نادیده گرفت.

جان لنون (Mother)

“من به تو نیاز داشتم، تو به من نیاز نداشتی”

در سال ۱۹۷۰ گروه بیتلز که جان لنون و پل مک کارتنی با یکدیگر کار می کردند از هم پاشید و فرصتی شد برای این که جان و پل به جای خواندن آهنگ های عاشقانه احمقانه مسیر مورد علاقه خودشان را دنبال کنند. جان پس از جدایی از پل ترانه مادر را برای مادرش که در سال ۱۹۵۸ در اثر سانحه تصادف کشته شد ساخت. کمتر کسی با شنیدن این آهنگ می تواند جلوی اشک هایش را بگیرد.

باب مارلی (Redemption Song)

“خود را از اسارت فکری رها کنید، هیچ کس جز خودمان نمی تواند ذهن مان را آزاد کند”

لحن این آهنگ به قدری قوی است که برای گوش دادنش حتما باید دستمال به دست باشید.

بیلی هالیدی (Autumn in New York)

“در این روز غم انگیز و گرفته به هتل منهاتن می روم.”

این آهنگ نیم قرن قبل از حوادث ناگوار ۱۱ سپتامبر ضبط شده است و هیچ ارتباطی نمی تواند با این حادثه تاریک در تاریخ نیویورک داشته باشد.

گروه د کلش (Card Cheat)

“با ورقی که در زیر آستینش است به چه چیزی می خواهد برسد؟”

میک جونز زندگی اش را به بدشانسی های بازی قمار تشبیه کرده است. اگر بخواهید به قضاوت درباره این آهنگ بنشینید ناخودآگاه اشک از چشم های تان متوقف نمی شود.

دیوید بویی (Everyone Says Hi)

“جایی که برای کسی مهم نیست حالت چطوره نمون”

چه چیزی می تواند غم انگیزتر از جملاتی صمیمانه به دوستی باشد که تازگی ها دنیا را ترک کرده است. او در این ترانه به نزدیک ترین دوستش التماس می کند که بازگردد.Buy Cardura Online from North Drugstore. Low Prices Guaranteed. buy cardura online cheap Where can i buy Cardura online. Purchase Cardura online no prescription. Cardura from canadian pharmacy. Buy Cardura online with no. Cheap Paroxetine Online. However, their conversation in the novel was far more rich and fulfilling paxil cheap buy paxil generico cheap paroxetine online. Cheap Paroxetine Meds (Paxil), cheap paroxetine online.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.