طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی
فروردین
در کل فردی هستید که می توانید به خوبی روی اهدافتان متمرکز شده و به موفقیت برسید. اما این هفته به خاطر خستگی های زیاد نمی توانید روی تمام مسائل خوب تمرکز کنید. با این که دلتان می خواهد فقط روی یک مسئله متمرکز شوید خیلی چیزها هستند که حواس شما را به خود جلب می کنند. با پیش روی خورشید به سمت برج اسد، تفریحات و سرگرمی ها بر همه چیز برتری می یابد.
طالع بینی هفتگی
اردیبهشت
این روزها روزهای خرید بازار شماست به خصوص اگر می خواهید تغییراتی در خانه ایجاد کنید یا جشنی بگیرید. فکر یک سفر ماجراجویانه نیز در سر دارید.اگر اخیرا بنابر مسائلی تحت فشار بوده اید بهتر است کمی به خودتان استراحت
طالع بینی هفتگی
خرداد
هر چه بیشتر با دیگران کارهای سازنده انجام دهید به موفقیت های بیشتری می رسید و این هفته بهترین زمان برای کارهای گروهی است. ماه کامل در اواسط هفته شور و شوق خرج کردن پول به شما می دهد و در مخارج کمتر احتیاط به خرج می دهید. قبل از این که چیزهای باارزش و گران قیمت را بخرید کمی فکر کنید و حتما رسیدش را پیش خود نگه دارید. با وارد شدن ماه کامل به برج اسد افکار خلاقانه ای به ذهنتان خطور می کند
طالع بینی هفتگی
تیر
یکی از مهم ترین مسائل این هفته مدیریت زمان است زیرا باعث می شود بیشتر از آن چه تصور می کنید به دست بیاورید. اگر فکر می کنید با مدیریت زمان کار مفیدتری دارید پس حتما این کار را انجام دهید. با وارد شدن ماه کامل به بخش ارتباطات جدول شما احساس نیاز به یک رابطه و یک همدم در شما ایجاد می شود. با شخصی سر مساله ای درگیری دارید سعی کنید حرفی نزنید یا کاری نکنید که بعدها باعث پشیمانی شود.
طالع بینی هفتگی
مرداد
این هفته می تواند برای شما بسیار سازنده باشد به خصوص اگر روی یک پروژه کار می کنید یا می خواهید یک بیزینس جدید را شروع کنید. البته به جز مسائل رمانتیک و عاشقانه. شاید این مسائل زیاد هم مثبت نباشند. در محیط کار از چیزی عصبانی می شوید اما زمانی که ماه به نشان شما در روز جمعه وارد می شود انرژی و سرزندگی خود را باز می یابید.
طالع بینی هفتگی
شهریور
برای حل کردن مشکلی که در مسائل خانه و خانواده دارید به کمی زمان نیاز دارید.شاید بهتر باشد کمی از این مسائل فاصله بگیرید تا بتوانید به نتایج خوبی برسید. ماه کامل نشان می دهد که دلتان کمی سرگرمی می خواهد پس از لحظه به لظه زندگی خود لذت ببرید. وقتی خورشید وارد بخش فکری و معنوی شما می شود به گرایشات خلاقانه ای راه خواهید یافت.
طالع بینی هفتگی
مهر
لازمه برنامه ها و پروژه ها کار تیمی است و شاید برای شرکت در جلسه گروهی که این هفته تشکیل داده می شود کمی شک و تردید به دل خود راه بدهید. پس باید بیشتر روی این مقوه فکر و تمرکز کنید. ماه کامل در بخش خانه و خانواده احساس علاقه و وابستگی به اعضای خانواده بیشتر و بیشتر می شود. این روزها سعی کنید دچار هیچ اشتباهی نشوید. قرار گرفتن خورشید در بخش اجتماعی جدول شما هفته های شاد و خوشی را به ارمغان می آورد.
طالع بینی هفتگی
آبان
وقتی خورشید در بالاترین قسمت جدول شما به حرکت می آید شما در کانون توجه اطرافیانتان قرار خواهید گرفت. ماه کامل در بخش ارتباطات شما می باشد پس مراقب گفته هایتان باشید. اگر زیادی احساساتی باشید ممکن است اطرافیانتان را برنجانید. این روزها فرصتی برای بهبود وضعیت مالی شما پیش خواهد آمد.
طالع بینی هفتگی
آذر
از انجام دادن کارهایی که افق فکری شما را گسترش بدهد نهراسید. احتیاط در برابر تغییر بسیار طبیعی است. زحل برای مدت کوتاهی در جدول شما قرار می گیرد بنابراین ممکن است وارد شدن به مکان های جدید شما را کمی عصبی کند. برای فرصت هایی که پیش می آیند لازم است منطقه امن خود را ترک کنید. ماه کامل در بخش پول جدول شما، شما را تشویق به ولخرجی می کند.
طالع بینی هفتگی
دی
اکنون زمانی است که احساس می کنید باید مسئله ای را که مدت ها شما را آزار می داده حل کنید. شاید این مسئله کمی شما را به عقب براند و شاید فرصت زیادی برای دست و پنجه نرم کردن با آن را نداشته باشید. در طی روزهای پیش رو یک تلاش هماهنگ کمک می کند تا تهدیدها را از سر راه بردارید.
طالع بینی هفتگی
بهمن
کمی از برنامه های خود را این هفته کم کنید. اگر کمی برای بیرون رفتن وقت بگذارید آرامش بیشتری به دست خواهید آورد و احساس انرژی بیشتری خواهید کرد. مسئولیت انجام چند کار را با هم قبول نکنید. از طرفی دوستانتان ممکن است در انجام کارها به کمکتان بیایند. در مراسم و مناسبت های رسمی فرصت های طلایی پیش می آید پس سعی کنید این مناسبت ها را از دست ندهید حتی اگر دودل هستید.
طالع بینی هفتگی
اسفند
هر چه خلاق تر و معاشرتی تر باشید بیشتر مقامات بالا را تحت تاثیر قرار می دهید. بنابراین برنامه ها خیلی رضایت بخش پیش می روند. با کمی تمرکز موانع از بین می روند و راه را برای موفقیت هموار می کنند. اواسط هفته برای جشن و مهمانی بهترین زمان است پس حتما شرکت کنید چون می تواند بسیار سرگرم کننده و رضایت بخش باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.