طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی
فروردین
این هفته احساسات مهم ترین بخش زندگی شما را بازی می کنند. ارتباط ونوس و نپتون تصورات شما را به سمت فعالیت های خلاقانه می کشاند. و همچنین می تواند نشانه مثبتی در یک قرار ملاقات با فرد مورد علاقه تان باشد. در مسائل مربوط به مشارکت های مالی به پیشرفت هایی خواهید رسید. اواخر هفته بسیار سرگرم کننده ای خواهید داشت با این شانس که رویاهایتان به حقیقت بپیوندد.
طالع بینی هفتگی
اردیبهشت
زندگی اجتماعی شما در روزهایی که درپیش رو دارید بسیار شاد و پر هیجان خواهد بود. با پیوستن خورشید و ونوس به نپتون خودتان را بسیار آرمان گرا خواهید یافت. اگر زیاد با دوستانتان در ارتباط هستید یا اگر یک قرار ملاقات دارید به خاطر داشته باشید که ارزش انسان ها به ظاهر یا پولشان نیست. ممکن است به یکی از دوستانتان اعتماد چندانی نداشته باشید اما او می تواند دوست حمایتگر خوبی برایتان باشد. با پیشروی مریخ رابطه ای که به نظر تمام شده می آمد بهتر خواهد شد.
طالع بینی هفتگی
خرداد
ترکیب انرژی های گره خورده با نپتون از خود گذشته شما را در کمک به دیگران می بیند. حتی ممکن است برای این کار از وقت و دارایی های خود بگذرید. پیشرفت هایی در زمینه مالی و حرفه ای خواهید داشت به خصوص درست زمانی که می خواهید به رویاهایتان سر و سامانی بدهید. با حرکت مریخ در بخش سبک زندگی شما برنامه هایی که دفترشان را بسته بودید به اجرا در خواهید آورد. اگر می خواهید یک هفته بسیار عالی داشته باشید برنامه ای بچینید و پایدار و استوار بمانید.
طالع بینی هفتگی
تیر
تنها چیزی که شما را از کنار کشیدن باز می دارد مسئولیت های شماست. پیوند مرزی زحل و نپتون نشان می دهد که نتوانید آرامش خود را تا حدودی حفظ کنید و این نمی تواند شما را از تصور آینده متوقف کند بنابراین باعث می شود برنامه ای برای یک سفر کوتاه مدت همراه با راهنما بریزید.
طالع بینی هفتگی
مرداد
عطارد در خصوصی ترین قسمت جدول شما با خورشید و ونوس برخورد می کند و شما را تشویق می کند بدون این که کسی متوجه شود خوب کار کنید. البته این کار با شیوه های عادی شما تناقض دارد زیرا دوست دارید در مرکز توجه قرار بگیرید و برای انرژی کمی استراحت داشته باشید. احساس می کنید که نگه داشتن خاطرات و رویاها و داشتن احساسات عمیق شما را برملا می کند. در اواسط هفته مریخ به بخش خانوادگی شما وارد می شود و این یعنی حل یک مشکل خانوادگی.
طالع بینی هفتگی
شهریور
ارتباط مثبت سیاره مشتری با پلوتو در بخش خلاقیت های شما یعنی اکنون بهترین زمان برای نشان دادن مهارت هاست. اگر در این کار استقامت به خرج دهید به نتایج خوبی خواهید رسید. این روزها به سمت کمک های خیریه ترغیب می شوید و حتی زمان خود را وقف کمک به دیگران خواهید کرد.
طالع بینی هفتگی
مهر
کمی واقع بینی این هفته برایتان بسیار مفید خواهد بود. به خصوص زمانی که یک برنامه کاری می ریزید یا درباره مسئله ای کلیدی بحث می کنید. با این که تفکر و تصورات درباره کاری که می خواهید انجام دهید مفید است اما شما دوست دارید هر چه زودتر آن را به انجام برسانید و واقع بین باشید. با پیشروی مریخ در اواسط هفته پیشرفت هایی در مسائل مالی خواهید داشت و شاهد بهبود روابطتتان خواهید شد.
طالع بینی هفتگی
آبان
ممکن است از روی شفقت و مهربانی قلبی ترغیب به ارائه خدمات شوید. ترکیب انرژی های این هفته شما را در کمک های خیریه و کمک به مردم محروم و نیازمند می بینند. اگر از محدوده ایمنی خود خارج شوید به ایده های خلاقانه هنری و صنعتی خوب و مفیدی می رسید. با پیشروی مریخ در جدول نشانه های شما انگیزه و انرژی شروع به افزایش می کنند.
طالع بینی هفتگی
آذر
در بخش منابع اشتراکی جدول شما عطارد به خورشید ملحق می شود و شما تلاش بیشتری برای کارکردن سرمایه ای که دارید خواهید کرد.اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید حتما به برخی توصیه گوش دهید. در اواسط هفته مریخ در بخش عملکردهای زندگی شما به حرکت می افتد و شما را موفق به یافتن دریچه های موفقیت در مسائل و مشکلات ناراحت کننده می کند.
طالع بینی هفتگی
دی
ارتباط سیاره مشتری با پلوتو در جدول نشانه های شما نشان دهنده این است که می توانید از محدوده ایمنی خود خارج شده و یک حرکت شجاعانه انجام دهید. همیشه در تمام مسائل زندگی شانس برای این حرکت دارید. از طرفی اطرافیان شما زیاد قابل اعتماد نیستند و اگر می خواهید کارها به نحو احسن پیش برود باید خودتان آن ها را انجام دهید.
طالع بینی هفتگی
بهمن
ایده ای که این روزها به شما پیشنهاد می شود شاید در حالت تئوری خوب باشد اما در عمل چندان مناسب نیست. اگر برنامه ای برای پولدار شدن دارید بسیار مراقب باشید چون ممکن است پول زیادی بابت آن از دست بدهید. اگر جذب ایده ای شده اید قبل از شروع حسابی درباره آن تحقیق کنید. همه کارها در مسائل حرفه ای شما خیلی خوب پیش می رود.
طالع بینی هفتگی
اسفند
این هفته ممکن است یک هفته بسیار عالی در مسائل عاشقانه و رویاهای شما باشد. وقتی ونوس و خورشید با نپتون در یک ردیف قرار می گیرند به ایده های خوبی در جهت منافع مالی می رسید. اگر می خواهید ایده هایتان با موفقیت انجام شوند باید به پیشنهاداتی که دوستانتان می دهند گوش دهید زیرا باعث به حقیقت پیوستن رویاهایتان می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.