طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی
فروردین
سیاره های خوش یمن در جدول برج سنبله شناور هستند بنابراین به سمت اجرای یکسری از برنامه هایی که دارید کشیده می شوید. با نزدیک شدن سیاره مشتری به برج میزان پیشرفت هایی می کنید که روی شغل و سلامتی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. همیشه فرصتی ایجاد می شود که شما را به فعالیت وا می دارد.
طالع بینی هفتگی
اردیبهشت
این هفته اتفاق های زیادی در بخش سرگرمی های شما رخ می دهد که در ابتدا با یک ملاقات خاص و رمانتیک آغاز می شود. کسوف در این بخش به شما اخطار می دهد که اگر عاشق شده اید باید خیلی خیلی مراقب باشید زیرا روابطی که در حول و حوش کسوف ایجاد شود کمی پیچیده به نظر می رسد. پس بهتر است کمی مراقب باشید. با حرکت نزولی عطارد بهتر است زیاد برای انجام مراحل بعدی کارهایتان عجله نکنید.
طالع بینی هفتگی
خرداد
این هفته مسائل خانه و خانواده و اموال و کارهای شخصی از کارهای مهم و اساسی شما می باشد و تشویق می شوید در برنامه هایتان به جلو پیش بروید. تمایل دارید هر چه زودتر کارهایتان را به اتمام برسانید و این شاید در ابتدای امر کمی ناراحت کننده باشد اما به زودی تشخیص می دهید که آزادی بیشتری نسبت به قبل دارید. باحرکت نزولی عطارد تاخیرها کمی اجتناب ناپذیر خواهد بود.
طالع بینی هفتگی
تیر
این هفته مذاکره و ارتباطات در راس قرار دارند. به نظر می رسد در ملاقات ها و بحث های مختلفی شرکت داده می شوید. عطارد به عقب پیشروی می کند بنابراین در امضای قراردادها کاملا هشیار باشید. اگر تا حرکت مستقیم عطارد کمی صبر کنید که بیشتر از ۳ هفته طول نمی کشد مسائل بهتر پیش می رود. با کسوف در جدول تان اگر فرصت غیرمنتظره ای زندگی شما را به کلی تغییر داد زیاد تعجب نکنید.
طالع بینی هفتگی
مرداد
هفته شاد و سرزنده ای خواهید داشت به خصوص در رابطه با مسائل مالی که باید تا می توانید استعداد و مهارت های خودتان را نشان دهید. حرکت نزولی عطارد نوعی اخطار محسوب می شود که باید قبل از انجام کارهایتان حسابی تحقیق کنید. قبل از هر تصمیم گیری کمی صبر کنید.
طالع بینی هفتگی
شهریور
این هفته یک یا دو تغییر در زندگی به شما حس رضایت بخشی می دهد. ممکن است در اواخر هفته دچار یکسری آشفتگی و پریشانی شوید که احساسات و عواطف شما را کمی تحریک خواهد کرد. خودتان را با شرایط وفق دهید. از پیش برنامه ریزی کردن شاید کمی سخت باشد به خصوص اگر قرار باشد زود پاسخگو باشید.
طالع بینی هفتگی
مهر
این روزها ناخودآگاه کمک های زیادی به عمنوعان خود خواهید کرد. به حرف های اطرافیان گوش می سپارید و شاید هم کمی آن ها را نصیحت کنید. اکنون زمان آن رسیده است که کمی برای خودتان وقت بگذارید. آیا لازم است که این همه تلاش کنید ولی در پاسخ هیچ سودی برای خودتان نداشته باشید؟ پس کمی در کارهایتان حد و مرز تعیین کنید.
طالع بینی هفتگی
آبان
این هفته زندگی اجتماعی شما با اتفاقات مختلف به جنبش می افتد. حرکت عطارد نزولی است بنابراین ممکن است دوستان و آشنایان قدیمی دوباره به سمت شما بیایند. سه هفته آینده چندین فرصت تجدید دیدار با افرادی خواهید داشت. کسوف در اواخر هفته تغییراتی در موقعیت اجتماعی شما ایجاد می کند. وارد دوستی های جدیدی می شوید که می تواند باعث رضایت و کامیابی شما باشد.
طالع بینی هفتگی
آذر
خورشید در بخش پویای جدول شماست و شما را تشویق به انجام برنامه هایتان می کند. در همین لحظه فرصت هایی ایجاد شده و باعث می شود برنامه های جدیدی بریزید و لازمه آن این است که از منطقه امن خود بیرون بیایید. زیاد حس پافشاری نسبت به مسائل نداشته باشید همه کارها را اگر خوب انجام دهید خوب پیش می رود.
طالع بینی هفتگی
دی
کسوف شما را به دنیای ناشناخته ای خواهد برد. همچنین به دنیای اتفاقات غیرمنتظره. بنابراین ممکن است به یک سفر کاری دعوت شوید یا یک جشن خانوادگی. یا در کلاسی شرکت داده می شوید که نتایج مثبتی برایتان خواهد داشت. حرکت نزولی عطارد نشانه این است که باید در تصمیمات مهم زندگی بسیار دقیق و محتاطانه عمل کنید.
طالع بینی هفتگی
بهمن
تمرکز روی تغییرات، هدایتگر زندگی شما برای باقیمانده امسال خواهد بود. حرکت وارونه عطارد شما را تشویق می کند به یکسری مسائل مالی بچسبید که مانع پیشرفت شما می شود. شاید به این دلیل باشد که کسوف همزمان با فرصتهایی رخ دهد که نمی خواهید از دستشان بدهید. رابطه ای کلیدی خواهید داشت که تغییرات زیادی در زندگی شما ایجاد می کند.
طالع بینی هفتگی
اسفند
این هفته دیگران در زندگی شما تاثیر زیادی شاید بیشتر از حد معمول خواهند داشت. این بخاطر کسوف در جدول شماست که همزمان با یک مسئله عاشقانه رخ می دهد. در کارتان به شراکت و همکاری ترغیب می شوید که البته باید در این مورد زیاد عجله نکنید. درباره این مسئله تا ۳ هفته آینده خوب فکر کنید و زمانی تصمیم گیری کنید که احساس می کنید توانایی پیشروی را دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.