طالع بینی هفتگی عشق (یازدهم تا هجدهم اسفند)

طالع بینی هفتگی عشق

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

این هفته در زندگی عاشقانه خود زیاد سورپرایز می شوید. درست زمانی که احساس می کنید همه چیز رو به راه است همسرتان کاری انجام می دهد که شما را متعجب می کند و نمی توانید بفهمید که او نسبت به شما چه فکری می کند یا چه احساسی دارد. آرامش خود را حفظ کنید زیرا این رفتار کاملا موقتی است. بعد از روز جمعه می خواهید بیشتر روی ایجاد یک ارتباط دوستانه واقعی با شریک عاطفی تان تمرکز کنید. از طرفی از مشکلات پیچیده خسته شده اید و می خواهید استراحتی به خودتان بدهید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

روز چهارشنبه با فردی رو به رو می شوید که هم از نظر ظاهری و هم از نظر شخصیتی مجذوب او می شوید. دوست دارید با کسی که ارتباط برقرار می کنید قلبا به او علاقمند باشید. شریک عاطفی تان در زمینه شغلی از شما حمایت می کند حتی ممکن است حرفه ای را با همکاری همدیگر شروع کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

این هفته تجربه هیجان انگیزی را با شریک عاطفی تان خواهید داشت. یکی از شما به خاطر شنیدن داستان موفقیت دیگری در پوست خود نمی گنجد. این موفقیت را جشن می گیرید و کارهایی انجام می دهید که قبلا تجربه نکرده بودید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

رفتار محبوب این هفته کاملا غیر قابل پیش بینی است پس سعی نکنید با فهمیدن انگیزه او به خودتان استرس وارد کنید. گاهی اوقات لازم است که به اعصاب مان استراحت بدهیم و اکنون بهترین زمان برای این کار است. این وضعیت موقتی است و از هفته آینده رابطه پر انرژی و رمانتیکی را با هم خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

به خاطر رفتارهای غیرمنتظره شریک عاطفی تان کمی گیج و سردرگم شده اید. او روال عادی زندگی رمانتیک شما را به هم زده است و این موضوع شما را کمی عصبی کرده است. از نظر شما این کار او به هم ریختن روال عادی زندگی تان است اما او در واقع می خواهد شور و هیجان رابطه را بیشتر کند. پس با او همراهی کنید. اگر با فردی به طور رسمی در حال آشنایی هستید این رابطه به مرحله بالاتر یعنی تعهد می رسد.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

افشای مسئله ای در رابطه با محبوب شما را متعجب می کند. او با این کار به شما ثابت می کند که بی احتیاطی کردها ست. اتفاق دیگری که در پیش رو دارید این است که متوجه می شوید همسرتان با بحرانی مواجه است که این هفته چیزی درباره آن نمی دانستید. شاید او به کمی استراحت نیاز داشته باشد خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

تغییر غیرمنتظره ای در زندگی عاشقانه شما در پیش است. اگر در رابطه ای هستید اتفاقی باعث تغییر در موقعیت خانوادگی شما می شود. اتفاقی که نمی توانید آن را پیش بینی کنید. در پایان هفته تعادل در مسائل عاطفی شما تعادل وجود دارد. اگر شریک عاطفی تان این اواخر شکستی را تجربه کرده است و شما باید بتوانید همه چیز را به روال عادی برگردانید. اگر مجرد هستید عشق به طور غیرمنتظره  و پیش بینی نشده ای درب خانه تان را می زند.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

ممکن است حرفی به شریک عاطفی تان بزنید که بعدا از گفتن آن پشیمان شوید. پس این هفته قبل از این که چیزی را به زبان بیاورید مراقب باشید و از خودتان بپرسید: آیا گفتنش ضروری است؟ آیا واقعیت دارد؟ اگر پاسخ این سوال ها مثبت است ادامه دهید. اگر پاسخ یکی از سوالات منفی است دست نگه دارید. بدون شک نمی خواهید با گفتن آن شرایط آرام کنونی رابطه را به هم بریزید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

اگر احساس می کنید فردی که با او در حال آشنایی هستید مناسب شما نیست این هفته به خودتان می آیید و متوجه می شوید که استحقاق بهتر از این ها را دارید. این فرد از شما سواستفاده مالی و عاطفی می کند تا کنون فکر می کردید که او عاشق شماست اما خیلی زود متوجه اشتباه خود می شوید و واقعیت را می بینید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

از این که دائم تلاش می کنید آرامش را در رابطه حفظ کنید خسته شده اید و این هفته تحمل تان تمام می شود. ممکن است این اتفاق نقطه عطفی در زندگی تان باشد. ونوس و اورانوس تغییر غیرمنتظره ای را در رابطه شما رقم می زنند. هر چه بیشتر به دنبال نیازهای امنیتی در رابطه باشید با این تغییر احساس بدتری پیدا خواهید کرد. اگر کمتر به دنبال نتیجه و مسیر عشق باشید و فقط آن را تجربه کنید احساس بهتری خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

ونوس از خانه دوازدهم تنهایی شما خارج شده است. از این زمان به بعد دیگر احساس کمبود عشق در زندگی نمی کنید و با موقعیت های زیادی مواجه می شوید به طوری که از عهده کنترل این وضعیت بر نمی آیید. پس آمادگی داشته باشید سخت ترین تصمیمی که قرار است بگیرید این است که به چه کسی اجازه دهید قلبتان را به دست بیاورد.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

موقعیت نامطلوبی بین شما و محبوب منجر به مشکلات بزرگی در رابطه می شود البته این موقعیت به قدرت رابطه فعلی شما بستگی دارد. اگر با شریک عاطفی تان بسیار خشک و بی احساس هستید این اتفاق برای تغییر و پیشرفت رابطه شما لازم است اما اگر رابطه سالمی دارید برای حل مشکل باید به مشاوره مراجعه کنید. اگر هنوز نمی دانید که از یک رابطه عاطفی چه می خواهید بهتر است کمی بیشتر مجرد بمانید.

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.