طالع بینی هفتگی عشق (هفدهم تا بیست و پنجم آذر)

طالع بینی هفتگی عشق

این هفته نیز همراه با طالع بینی عشق بدونیم از اتفاقاتی که ستارگان در زندگی عاشقانه شما رقم زده اند بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

این هفته بیشتر از هر زمان دیگری نسبت به زندگی عاشقانه ای که دارید حساس تر و عاطفی تر برخورد می کنید. آرمان گرایی های شما نسبت به مسائل قلبی و عاطفی کنترل توانایی های ذهنی تان را به دست گرفته است و این یعنی دوست دارید باورهای خوبی نسبت به محبوب داشته باشید. اما متاسفانه ممکن است گاهی اوقات واقع بین نباشید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

آمادگی این را دارید که به همه چیز در رابطه تان هیجان بدهید و این یکی از اولویت های شماست. اما محبوب شما آنقدر که انتظارش را دارید رابطه ای پر شور و هیجان برای شما فراهم نمی کند و همین باعث شده است هیچکدام از شما به آن سطح انتظاری که از رابطه می خواهید نرسید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

هفته پیش سیاره عطارد حرکت عقب نشینی در بخش روابط نشانه شما  داشته است اما شما این هفته تاثیرات منفی آن را در زندگی عاشقانه تان احساس می کنید. گفتگویی که در اواسط هفته با هم خواهید داشت باعث می شود به این نتیجه برسید که با همسرتان به هیچ جا نخواهید رسید. توصیه من به شما این است که سعی نکنید چیزی را به همسرتان تحمیل کنید و اگر او با شما چنین کاری را می کند با او صحبت کنید. قرار نیست با همه چیز موافق باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته همه جا شور و اشتیاق خاصی در شما احساس می شود. بعد از ۲ سال مریخ اولین بار است که در بخش عاشقانه نشانه شما دیده می شود که تا اواسط ماه آینده همانجا باقی خواهد ماند. حضور این سیاره احساسات شما را تحریک می کند و متوجه می شوید که برای لحظه ای نمی توانید بدون حضور محبوب بگذرانید و بالاخره فردی را برای پر کردن این خلاء پیدا می کنید. فردی که به عشق بزرگی در زندگی شما تبدیل می شود. اگر متاهل هستید این هفته فرصت خوبی برای تقویت و از بین بردن نقص های رابطه شما خواهد بود.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

این روزها در زندگی عاشقانه شما هیچ نکته مبهمی وجود ندارد و همه چیز روشن و واضح است. یعنی حداقل تا اواخر ماه که عطارد در بخش عاشقانه نشانه شما حرکت عقب نشینی دارد. به این فکر می افتید که آیا ارتباط ذهنی و معنوی کافی برای پایدار نگه داشتن عواطف و احساسات تان دارید یا نه؟ اگر مجرد هستید چیزهایی که فکر می کردید درباره عشق می دانستید را دوباره ارزیابی می کنید و در نهایت به نتیجه ای می رسید که شاید در تجربیاتی که در گذشته داشتید نرسیده بودید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

یک تصمیم یا مسئله خانوادگی زندگی عاشقانه شما را در ابهام قرار داده است. ممکن است همسرتان با یکی از اعضای خانواده رابطه زیاد خوبی نداشته باشد و شما احساس می کنید این مشکل حل نشدنی است. این مشکل نباید بیشتر از این بین آن ها ادامه داشته باشد اما شما نمی توانید این مسئله را کنترل کنید.

 

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

این هفته کمی در تقسیم کار دچار مشکل شده اید. به عنوان مثال شما فکر می کنید این وظیفه همسرتان است که زباله ها را بیرون ببرد در حالی که او نیز متقابلا نظرش همین است. پس به جای اوقات تلخی و بحث های بی سر و ته بهتر است لیست وظایف تان را یادداشت برداری کنید تا دیگر هیچ نکته مبهمی در ذهن تان وجود نداشته باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

سیاره مریخ بعد از ۲ سال برای اولین بار وارد نشانه شما شده است و باعث می شود انگیزه و استقامت رابطه شما بیشتر از هر زمان دیگری تقویت شود. اشتیاق شما به زندگی و دنبال کردن هر چیزی که قلب شما را راضی نگه دارد برای اطرافیان به خصوص همسرتان الهام بخش شده است. اگر مجرد هستید و نسبت به فرد خاصی احساس خاصی دارید اکنون بهترین زمان برای اولین حرکت است مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

حرکت عقب نشینی عطارد در نشانه شما باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی شما شده است. دیگران حرف های شما را درک نمی کنند مثل این که به زبان دیگری با آن ها صحبت می کنید. به علاوه با همسرتان هم دچار مشکل شده اید چون سعی دارید او را مجبور به درک نظرات تان کنید. بهترین کاری که می توانید برای رابطه تان انجام دهید این است که نیاز برحق بودن را رها کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

بزرگ ترین مشکلی که دارید این است که نمی خواهید در رابطه واقع بین باشید. عشقتان را به فردی که دیگر نمی خواهد با شما رابطه داشته باشد ادامه می دهید. شرایط باعث شده امیدهای واهی داشته باشید. بهتر است چیزی که هست را ببینید نه چیزی را که می خواهید. تنها در این صورت است که دیگر خودتان را آزار نخواهید داد.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

عطارد فرمانروای بخش عاشقانه طالع شما در اوایل این ماه حرکت عقب نشینی داشته است و این هفته با چندین سیاره دیگر ارتباط برقرار کرده است. بنابراین به شما کمک می کند که جایگاه تان را در رابطه ارزیابی کنید و اگر هم مجرد هستید ذهنیت تان را نسبت به شرایط فعلی ارزیابی کنید. شاید صحبت با دوستان در ابتدا نتیجه خوبی بدهد. اما تا آخر هفته تمام صحبت هایی که با آن ها داشتید باعث می شود کمی سردرگم شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

اگر با محبوب ارتباط شغلی دارید در دوراهی قرار می گیرید. هر دو در تصمیم گیری با هم دچار مشکل می شوید و متوجه می شوید که دیگر دیدگاه های تان در زمینه کاری در یک راستا قرار ندارد. این بزرگ ترین مشکلی است که دارید چون در موفقیت های شما تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود اهداف مشترک نداشته باشید. این مشکل در زندگی عاشقانه شما نیز ایجاد می شود و متوجه می شوید که هر دو از یک بعد به رابطه تان نگاه نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.