طالع بینی هفتگی عشق (نهم تا شانزدهم تیر)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن حرکات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته نباید دنبال پیشرفت در رابطه باشید. یکی از دوستان حرف های ناخوشایندی به شما می زند که روز بعد از گفتن آن پشیمان خواهد شد. اگر مجرد هستید اتفاق مهمی که در طالعتان رخ می دهد گفتگوی رمانتیکی است که آخر هفته باید منتظرش باشید.

اردیبهشت

مهم نیست چقدر عشقتان را می ستایید برای خانواده کنار آمدن با او کمی سخت است. به خاطر مشکلاتی که در گذشته با عشقتان داشته اید و آن ها را با خانواده در میان گذاشته اید نظرشان را نسبت به او منفی کرده اید اما اکنون که همه آن مشکلات را در گذشته رها کرده اید طبیعی است که از دیگران هم همین انتظار را داشته باشید اما متاسفانه به این سادگی ها هم که فکر می کنید نیست باید صبور باشید.

خرداد

اگر در رابطه متعهدی هستید به همراه همسرتان درباره یکسری شرایط مالی که احساس می کنید از کنترلتان خارج شده است  گفتگو می کنید. شاید به خاطر صورتحساب مالیاتی شاید هم به خاطر هزینه زیادی که باید برای سلامت تان خرج کنید کمی عصبی شده اید.  به خاطر همین مشکلات محبوب خودش را می بازد و شما باید به او امیدواری بدهید. اگر مجرد هستید این هفته زمان خوبی برای شروع رابطه نیست.

تیر

این هفته احساس می کنید می توانید با پول عشق بخرید و حتی ناخودآگاه به خودتان اجازه آسیب زدن به او را می دهید. از خوشحالی او زمانی که به او هدیه ارزشمندی می دهید خوشحال می شوید اما در عوض ناخودآگاه توقع بیشتری از یک رابطه خواهید داشت. فراموش نکنید که روی عشق نمی توان قیمت گذاشت. اگر در رابطه ای متعهد هستید بیشتر از این که به مسائل رمانتیک بپردازید به مسائل شغلی تمرکز می کنید.

مرداد

هر دو احساس می کنید در موقعیت ناامیدکننده ای گیر افتاده اید. مریخ در روز سه شنبه وارد بخش روابط نشانه شما شده و احساس می کنید دیگر نمی توانید کاری برای بهتر شدن رابطه انجام دهید. به جای ناامید شدن در چند ماه آینده مشخص کنید که آیا می توانید کاری برای بهتر شدن رابطه انجام دهید یا خیر. هم اکنون به جای این که نگران چگونگی کار باشید به نیت کار تمرکز کنید.

شهریور

ماه کامل در بخش عشق واقعی نشانه شما باعث شده احساس کنید در مسائل قلبی همیشه محدود می شدید. حتی اگر عاشق هم باشید به نظر می رسد در رابطه شما احساس مسئولیت و اجبار پررنگ تر از احساس لذت و سرگرمی است. یادتان نرود که موفق ترین روابط تعادلی از این عوامل هستند. بدون تعهد رابطه پایداری نخواهید داشت و بدون لذت و شادی هم عشقی ایجاد نمی شود. به جای تمرکز به کمبودهای رابطه به دنبال راهی برای بوجود آوردن چیزهایی باشید که از رابطه می خواهید.

مهر

این هفته زمان خوبی برای شروع یک رابطه جدید نیست. در حال آشنایی با فرد جدیدی هستید و انتظار دارید رابطه بر پایه عشق واقعی باشد نه بر پایه هوس. ممکن است در رابطه ای که شروع کرده اید کمی احساس نا امیدی کنید. به نظر می رسد دو قطعه از پازل هستید که با هم جور در نمی آیند. همین روزهاست که عشق سابق دوباره سمت شما برمیگردد و این کمی شما را سردرگم کرده است.

آبان

یک ناسازگاری خانوادگی بین شما و محبوب اتفاق افتاده است و از آن جا شما روحیه جنگجویی ندارید در دوراهی گیر کرده اید که آیا برای این مشکل بجنگید یا از آن فرار کنید. هر دو بخاطر این مسائل خانوادگی در بن بست گیرافتاده اید و برای مدتی تصمیم می گیرید از هم جدا زندگی کنید تا بتوانید به همه چیز نظم بدهید.

آذر

مریخ سیاره حاکم بر بخش عشق نشانه شماست و به نظر می رسد به خواب تابستانی فرو رفته باشد. تا اواسط ماه آینده فرصتی برای صحبت کردن درباره مسائلی که قبلا حل نشده باقی مانده اند پیدا خواهید کرد و برای این که بتوانید پیشرفت کنید تصمیم می گیرید از حالت دفاعی بیرون بیایید. وقتی در حالت جنگ و دفاع نباشید حرف های همدیگر را بهتر درک می کنید و رابطه بهتری بسازید.

دی

در رابطه ای که هستید با محبوب احساس راحتی می کنید و عواطف و احساسات تان را به زبان می آورید و حتی خاطرات گذشته و رازی که تا به حال به کسی نگفته اید با او در میان می گذارید. بیشتر به گذشته فکر می کنید و همین باعث می شود هیچ پیشرفتی در رابطه نداشته باشید. اگر مجرد هستید بر اساس تجربیاتی که در گذشته داشتید اکنون می دانید که از یک رابطه چه خواسته هایی دارید.

بهمن

مریخ حرکت عقب نشینی در نشانه شما دارد و به همین دلیل بیشتر از همیشه احساس خستگی می کنید. پس بهتر است این هفته کمی به خودتان استراحت بدهید و از هر چیزی که به شما استرس می دهد خودتان را دور کنید. در چنین شرایطی از محبوب هم بخواهید که به شما کمک کند.

اسفند

هر دو احساس می کنید در رابطه محدود شده اید و به جای این که به نیازهای همدیگر احترام بگذارید با وابستگی بیش از حد به یکدیگر اجازه تکان خوردن نمی دهید. اما راه حل این نیست چون شما هم مثل همه آدم های دیگر به آزادی نیاز دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.