طالع بینی هفتگی عشق (ششم تا سیزدهم خرداد)

این هفته نیز با طالع بینی هفتگی عشق بدونیم از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه شما دارند آگاه شوید و هر آنچه زندگی تان در روزهای آینده در پیش رو دارد را از طریق ستاره ها ببینید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

در مسائل احساسی هفته آسانی نخواهید داشت. به دلیل مشکلی که بین شما و رئیس تان در محل کار پیش آمده رفتارتان با محبوب نیز تا حدودی تغییر خواهد کرد و کمی از عصبانیت های تان را روی او تخلیه می کنید. و این باعث ایجاد مشکلاتی در روابط شما می شود. روابط مثبت در روز یکشنبه به زندگی شما باز می گردد.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

در زندگی عاشقانه تان کمی احساس تنش می کنید و این ممکن است به دلیل تفاوت های اخلاقی باشد که بین شما در حال رشد است. این مشکل تا زمانی که ناامیدی های تان را به زبان نیاورید رفع نمی شود. شما عادت کرده اید که احساساس تان را مخفی کنید و مانند زباله زیر فرش پنهان کنید اما برای حل مشکل باید سر صحبت را به هر نحوی باز کنید و در مورد آن گفتگو کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

ماه نو در نشانه شما شروع تازه ای را به زندگی عاشقانه تان می آورد. اگر به دنبال زمان ایده آلی برای دنبال کردن هدف بودید در چند هفته آینده وارد عمل شوید. البته این زمان برای صحبت درباره مسائلی که تا کنون با همسرتان نکرده بودید بهترین زمان است.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته وضعیت رابطه شما کمی متشنج است و شما را عصبانی کرده است و ممکن است دلیلش عدم حمایت همسرتان باشد. احساس می کنید همسرتان در اهداف شغلی تان شما را کوچک ترین حمایتی نمی کند زیرا ممکن است به خاطر موفقیت های شما احساس خطر کند. اگر دلیل همین باشد باید قبل از این کنترل امور از دست تان خارج شود با او در این رابطه صحبت کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

اگر تا کنون زندگی اجتماعی پر دردسری داشته اید باید خوشحال باشید چون تغییرات در راه است. ماه نو وارد بخش روابط دوستی شما شده است بنابراین با افراد جدید زیادی آشنا می شوید. اگر مجرد هستید از موقعیت های جدیدی که پیش می آید به راحتی نگذرید. افراد زیادی مجذوب شما می شوند.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته تمام سعی تان را می کنید که از شرایط سخت با عشق تان دوری می کنید. روز پنجشنبه درگیری بزرگی بین شما در رابطه با بچه دار شدن بوجود می آید و هیچ راه حلی برای آن پیدا نمی کنید. یکی از شما از روابطی که دارید لذت چندانی نمی برد و این با صحبت و گفتگو قابل حل است.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

در روز پنجشنبه سیاره ونوس با سیاره پلوتون رقابت می کند و حضور سیاره ونوس در بخش روابط شما تعیین کننده تعادل در روابط تان است. این هفته شما و همسرتن با یک مشکل خانوادگی سخت مواجه می شوید. چیزی که باعث می شود مشکل سخت تر شود این است که هر کدام احساس می کنید تحت کنترل دیگری هستید. اگر مخالفت های تان را ابراز کنید دیگر با چنین مشکلاتی رو به رو نخواهید شد.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

یک فرصت سرمایه گذاری برای شما و همسرتان بوجود می آید. یا این که همسرتان یک خبر خیلی خوب درباره درآمدش می شنود که آن را با هم جشن می گیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

اگر امید دارید که زندگی جدیدی را به رابطه تان بدهید پس حتما این شانس را خواهید داشت چون ماه نو این هفته وارد بخش روابط شما می شود. شما و شریک زندگی تان چیزهای جدیدی درباره یکدیگر کشف می کنید. اگر مجرد هستید و با فرد جدیدی در مرحله آشنایی هستید این هفته زمان مناسبی نیست. فردی که در حال آشنایی هستید مورد پسند شماست و این باعث می شود کمی در تصمیم گیری عجله کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

این هفته شما و عشق تان احساسات عمیقی را با هم به اشتراک می گذارید. عطارد در بخش روابط عاشقانه شما در حرکت است. این جایگزینی سیارت وضعیت رابطه ای شما را تا اواسط هفته آینده تقویت می کند. در بخش پیام های عاشقانه عطارد در بهترین زاویه نسبت به نپتون قرار دارد و یک گفتگوی معنوی باعث می شود به هم نزدیک تر شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

اگر مجرد هستید و امید دارید که عشق واقعی تان را هر چه زودتر پیدا کنید این هفته بهترین زمان برای رسیدن به آرزویی است که مدت هاست منتظرش بودید. ماه نو وارد بخش روابط عاشقانه شما شده است بنابراین در طی دو هفته آینده با افراد جدیدی آشنا می شوید که از بین آن ها یکی از افراد با معیارهای شما مطابقت دارد. فقط باید مراقب باشید که تصمیم گیری درستی داشته باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

یکی از دوستان تان به شما پا فشاری می کند که آشنایی با فردی که مدتی است ملاقات می کنید وقت تلف کردن است. ممکن است شما حالت دفاعی به خودتان بگیرید اما قبل از هر واکنشی ابتدا فکر کنید. اگر این دوست همیشه با شما صادق و روراست بوده پس گوش دادن به حرف هایش ارزش دارد.If you have any question about how to order cheap cardura online or any other prescription medicines, please contact with our pharmacists. If you have any. Best Place To Get Cardura Online Cheap Fast. Men’s Health. Erectile Dysfunction, Dental Whitening, Cheap Prices. Best prescription drugs Canada pharmacy. How to buy Baclofen without prescription buy baclofen online cheap. Buy Generic Baclofen Online! Without prescription needed.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.