طالع بینی هفتگی عشق (شانزدهم تا بیست و سوم اردیبهشت)

طالع بینی هفتگی عشق

طالع بینی هفتگی عشق شما را از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه تان دارند مطلع می کند و این امکان را می دهد اتفاقات و رویدادهای آینده را از طریق ستارگان ببینید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

حرکت مستقیم عطارد در نشانه شما باعث می شود بحث و گفتگوهایی که با همسرتان دارید قابل درک باشد. این هفته قادر هستید روی یکسری مسائل شخصی و رابطه ای که مدت هاست شما را گیج و سردرگم کرده است تمرکز کرده و تصمیماتی را اتخاذ کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

این هفته آمادگی دنبال کردن رویاهای تان را دارید و فردی از محافل اجتماعی به شما کمک خواهد کرد و شما هم روی کمک دوستانتان حساب می کنید. ماه در روز های پنجشنبه و جمعه در بخش روابط عاشقانه طالع شما در حرکت است و کمک می کند احساس تان را با محبوب تان سهیم شده و هرگز احساس پشیمانی نکنید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

حرکت مستقیم عطارد در نشانه شما در روز چهارشنبه باعث می شود تمام مسائل رابطه ای برایتان قابل درک شود و این هم در زندگی عاشقانه و هم در زندگی اجتماعی شما موثر است. اگر تا کنون دچار سوءتفاهم شده بودید اکنون حقیقت بر شما آشکار می شود و بدون این که به رابطه آسیبی برسانید به زندگی عاشقانه و رمانتیک خود ادامه می دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته زندگی شما بیشتر روی مسائل شغلی متمرکز شده است. عطارد به بالاترین نقطه نشانه شما حرکت کرده و در شما شور و اشتیاقی برای از دست ندادن فرصت ها ایجاد کرده است. با افراد مهمی وارد بحث و گفتگو می شوید و همسرتان را نیز در این شرایط سهیم می کنید. او به شما کمک خواهد کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

با حضور ماه در نشانه تان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از نظر احساسی آماه به اشتراک گذاشتن عشق با محبوب خواهید بود. اکنون بهترین زمان برای سهیم شدن احساستان با اوست و بهترین زمان برای گذراندن لحظات خوش و سرگرم کننده. خبرهای خیلی خوبی در رابطه با مسائل مالی می شنوید که شما را بسیار هیجان زده خواهد کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

اخیرا در رابطه با مسائل مالی بین شما سوءتفاهم های زیادی ایجاد شده اما این هفته بحث و گفتگوها در جهت سازنده پیش می روند و تمام سوءتفاهم ها از بین رفته و تصمیمات مفیدی با هم فکری هم خواهید گرفت.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

این هفته عطارد بعد از عقب نشینی های ماه گذشته حرکت مستقیمی در بخش روابط عاشقانه شما خواهد داشت و باعث می شود از تمام بن بست ها بگذرید و تصمیم های مهمی را با هم بگیرید و با مشورت با یکدیگر به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید. اکنون تصمیم گرفته اید از گذشته دست برداشته و به سوی آینده گام بردارید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

این هفته برای شما یک زندگی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی شده است. در روز چهارشنبه خورشید که در بخش روابط عاشقانه طالعتان حضور دارد در بهترین زاویه نسبت به پلوتون (سیاره عشق بلاشرط) قرار می گیر. احساس می کنید با محبوب وارد یک جادوی هیپنوتیزمی شده اید و عشق در زندگی موج می زند.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

چهارشنبه این هفته عطارد وارد بخش روابط رمانتیک طالع تان شده است و باعث می شود بیشتر روی مسائل احساسی و قلبتان متمرکز شوید و به عشق تان فرصت دیگری بدهید. دیگر چشم تان را به تمام ناامیدی ها و سوءتفاهم بسته و خوش بین می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

مهم ترین ویژگی این هفته شما روابط رمانتیک است و عشق و احساسی عمیق بین شما و محبوب ایجاد خواهد شد. این عشق شاید از طریق یک پیام عاشقانه و یا گفتگویی در رابطه با نیازهای احساسی هر دو در رابطه ایجاد شود. خوشبختانه هر دو به حرف های هم گوش می دهید و در جهت پیشرفت سطح روابط عاشقانه تان تلاش می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

از زندگی عاشقانه ای که دارید بسیار راضی و خشنود هستید. ماه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در بخش روابط دوستی شما در حرکت است در نتیجه محبوب بیشتر از معمول رفتارهای رمانتیک از خود نشان می دهد. این هفته بهترین زمان برای رفتن به یک سفر رمانتیک است. اما اگر وقت کافی برای سفر ندارید بعد از زمان کار وقت دیگری را با هم بگذرانید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این هفته نقش الهام بخش بر اطرافیانتان خواهید داشت و کلماتی که به زبان می آورید تاثیر سحرانگیزی خواهند داشت. از این توانایی خود در روابطتان نیز بهره ببرید و به همسرتان انگیزه و اشتیاق بیشتری به زندگی بدهید.Baclofen, sold under the brand name Lioresal among others, is a medication used to treat baclofen tablets buy. Buy Baclofen for cheap! You can choose any of the medications for acceptable price – there is also cheap Baclofen available online. Cheap baclofen online! Order Baclofen Online! Buy Medications at Special Internet Prices!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.