طالع بینی هفتگی عشق (بیست و یکم تا بیشت هشتم اسفند)

طالع بینی هفتگی عشق

ستاره های آسمان هر روز در حال تغییر و جا به جایی هستند. مکان سیارات را کشف کنید تا تاثیرشان را در طالع و دنیای اطراف خود ببینید. در طالع بینی عشق هر آنچه درباره روابط عاشقانه تان در روزهای آتی وجود دارد را بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

در آغاز هفته دچار کمی سر درگمی در رابطه تان می شوید. سیاره ونوس در نشانه شما در حال حرکت است و این نشان می دهد که شما و همسرتان باید روی یکسری مسائل رابطه تان کار کنید. ماه کامل در برج سنبله به شما کمک می کند روی اشتباهات تان تمرکز کنید. بنابراین برای درست شدن همه چیز برنامه ریزی می کنید. تا جایی که می توانید این کار را با آرامش تمام انجام دهید چون در غیر اینصورت اوضاع را بدتر خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

هفته خیلی خوبی در پیش رو دارید. مریخ وارد نشانه شما می شود و تا اواخر هفته آینده به شما در مسائل رابطه ای کمک خواهد کرد. به طوری که انگیزه و اشتیاق زیادی در رابطه خواهید داشت. ماه کامل در بخش روابط عاشقانه کمک می کند عشقی که در قلب تان در حال رشد است را تشخیص دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

زندگی عاشقانه تان سختی خواهید داشت. ونوس در نشانه شما در حال حرکت است و تا زمانی که در بخش عاشقانه طالع شما قرار دارد رسیدگی ها و اصلاحات زیادی را در پیش رو خواهید داشت. ونوس وارد یازدهمین خانه روابط دوستانه تان می شود و باعث می شود با یکی از بهترین دوستان تان به مشکلی جدی برخورید. حتی ممکن است این مشکل مربوط به رابطه شما و عشق تان باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

اگر در رابطه ای هستید هر دوی شما از روابطتان لذت می برید. به خصوص چهارشنبه و پنجشنبه که بهترین و لذت بخش ترین روزهای این هفته شماست. به دنبال یک موضوع معنوی ارتباط ذهنی تان را پرورش می دهید و همین باعث می شود بین شما یک رابطه معلم دانش آموزی ایجاد شود. این بهترین فرصت برای وسعت دادن به افق فکری تان است.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

اوایل هفته بیشتر روی مسائل مالی مشترک تمرکز می کنید. این بهترین زمان برای به واقعیت پیوستن رویاهای تان در زمینه مسائل مالی است. اماقبل از هر اقدامی باید با هم به دقت مشورت کنید. خوشبختانه پیشرفتی در شغل و میزان درآمدتان خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

در روز چهارشنبه گفتگویی با محبوب خواهید داشت و این گفتگو باعث پیشرفت رابطه شما می شود. هر دو تصمیم به بچه دار شدن می گیرید. یا اگر بچه دارید درباره پرورش آن ها گفتگو می کنید. ماه کامل در روز شنبه شما را کاملا احساساتی می کند به حدی که هیچکدام از محبت های همسرتان را نادیده نمی گیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

هر دوی شما تصمیم می گیرید به پیشرفت و رضایت بیشتر از روابط تان کمک کنید. ونوس در بخش روابط طالعتان پرسه می زند و این نشان می دهد که هر دوی شما آماده ایجاد شادی بیشتر در روابط تان هستید. روز پتجشنبه مریخ وارد هشتمین خانه صمیمیت نشانه شما شده و به شما این انگیزه را می دهد که واقعیت که همان احساس درونی خودتان است را نشان دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

اگر ازدواج کرده اید شما و عشقتان مسائل کاری را مجددا ارزیابی می کنید. ممکن است یکی از شما احساس کند که همه کارهای خانه یا ماموریت های ضروری به دوش او افتاده است. پس باید کاری کنید که هیچ کدام از شما دچار رنجش نشود و تمام مخالفت های گذشته را فراموش کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

ونوس درست در قلب بخش رمانتیک طالع تان در حال حرکت است بنابراین ممکن است در مسائل عاشقانه زیاد حس خوبی نداشته باشید. عشق سابق تان دوباره سعی می کند به زندگی شما برمی گردد. این شاید خوب باشد شاید هم نباشد. به هر حال عجولانه تصمیم نگیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

این هفته ونوس حرکت نزولی دارد و در نتیجه شما و محبوب احساس می کنید باید روی یکسری مسائل بیشتر کار کنید. یکی از آن ها مسائل خانودگی است مثل تغییر مکان یا موقعیت خانواده. خوشبختانه مریخ وارد بخش عشق واقعی شما شده و باعث می شود لذت بیشتری از روابط تان ببرید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

این هفته موضوع بیشتر گفتگوهای شما روی مسائل مالی است. در رابطه با موقعیت فعلی تان دچار کمی احساسات می شوید و تصمیم می گیرد با تمام تصمیم های اشتباهی که در رابطه با مسائل مالی گرفته اید مواجه شوید و آن ها را رفع کنید. اگر با هم دست به چنین کاری بزنید به نتایج بهتری می رسید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

هفته ای سرشار از احساسات دارید. ماه کامل وارد بخش روابط نشانه شما می شود و باعث می شود به تمام انرژی که بین هر دوی شما هست پی ببرید. بیش از حد حساس هستید و همین باعث می شود در بعضی شرایط زیاده روی کنید. در نهایت به مهم نبودن بعضی مسائل پی می برید و متوجه می شوید که حتی ارزش رفع کردن هم ندارند.Order Celebrex Prescription Medication Online or Buy Generic Celebrex known as Celecoxib from CanadianPharmacyMeds at the Lowest Price celebrex for sale. Buy Celebrex pain killers from ВЈ۰٫۸۳ with or without prescription for anti-inflammatory relief from Medical Specialists NHS Pharmacy. Buy Baclofen without a Prescription. Campione is a unique enclave. Before the great october socialist revolution and the early years of soviet power meters buy baclofen online without prescription. Our products are available for collection or delivery.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.