طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و ششم آذر)

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

این هفته زمان نشستن در خانه و رویای یک زندگی عاشقانه بافتن نیست. پیشنهادهای زیادی برای تشکیل یک زندگی عاشقانه و رمانتیک خواهید داشت که یکی مورد آن ها از آشنایان است.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

زندگی رمانتیک و حرفه ای شما این هفته در جهتی مثبت تداخل پیدا می کند. فردی که ارتباطی عاشقانه با او برقرار کرده اید شخصی را می شناسد که بتواند در زمینه حرفه و صنعت شما به شما کمک کند. یک امکان دیگر این است که شما و محبوب تان تصمیم می گیرید کاری را به صورت اشتراکی با هم شروع کنید. این موقعیت بسیار حساس است اما می تواند حرکتی مثبت نیز باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

زندگی عاشقانه شما این هفته بیشتر با سفر در ارتباط است. شما و همسرتان با یکدیگر تصمیم می گیرید به کشوری دور بروید تا فرهنگی جدید را با یکدیگر تجربه کنید. حتی قبل از رفتن به آن جا زبان آن کشور را هم یاد می گیرید. یکی دیگر از تصمیمات مهمی که این هفته میگیرید شرکت در یک کارگاه معنوی برای قوی تر کردن رابطه تان است.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

برای مواجهه ای غافلگیر کننده با شریک زندگی آینده تان خود را آماده کنید. نیرویی غیبی باعث ایجاد احساسی قوی بین شما خواهد شد. صداقت همان چیزی است که هر دو به دنبال آن هستید و باعث تقویت و عمیق تر شدن رابطه احساسی بین شما می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

عشق جدی ترین مسئله ای است که این هفته در زندگی شما رواج دارد. شما و محبوب تان تصمیمی جدی در رابطه با زندگی آینده خودتان می گیرید. این تصمیم ممکن است تصمیم به بچه دار شدن تان باشد. اگر مجردید و به دنبال عشق هستید واهمه نداشته باشید با فردی که فکر می کنید می توانید آینده خوبی را با او داشته باشید بیشتر آشنا شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

کار و زندگی عاشقانه این هفته با هم مرتبط هستند و این می تواند چند دلیل داشته باشد.  شاید با فردی در محل کارتان آشنا شده اید و تصمیم بگیرید به او پیشنهاد ازدواج بدهید. اگر اینچنین است پس درنگ نکنید. شاید هم با همسرتان یک پروژه کاری را با همکاری هم شروع کنید و این همکاری برای تان بسیار لذت بخش باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

هفته ای رمانتیک در پیش رو دارید. روزهای خوبی را با همسرتان سپری خواهید کرد و از تجربیاتی که در کنار هم کسب می کنید لذت می برید. اگر مجرد هستید درروز پنجشنبه با فردی ملاقات خواهید داشت و شیفته و دلباخته او می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

زندگی عاشقانه و زندگی خانوادگی تان در هم تابیده و اتفاقات شادی را برای تان رقم می زند. در روز پنجشنبه ونوس وارد چهارمین خانه زندگی خانوادگی جدول تان می شود و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. در نتیجه شما و محبوب تان تصمیم می گیرید زندگی خوبی را با هم آغاز کنید. اما اگر هم اکنون با هم زندگی می کنید تصمیم می گیرید در دکور خانه تغییراتی ایجاد کنید. اگر هم مجرد هستید با فردی آشنا می شوید و در این فاصله زمانی  او را با خانواده آشنا می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

روابط بین شما و همسرتان بی نهایت زیبا و رمانتیک است. ونوس در روز پنجشنبه وارد سومین خانه روابط عاشقانه شما می شود و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. در نتیجه گفتگوی بین شما بسیار رضایت بخش خواهد بود. اگر تصمیم بزرگی قرار است بگیرید اکنون زمانش رسیده است. حرف های عاشقانه و گفتگوهای آرامبخشی بین شما در جریان است.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

نا امیدی باعث شده است کمی از عشق فاصله بگیرید. چیزی باعث نا امیدی شما از رسیدن به اهداف و رویاهایتان شده است بنابراین نیاز دارید که کمی از دیگران دور باشید تا بتوانید به خودتان سروسامانی بدهید و این احساس منفی را رفع کنید. اگر متاهل هستید به او توضیح دهید که ناامیدی تان به خاطر او نیست بلکه بخاطر خودتان است.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

موقعیت شما این هفته حسادت دیگران را بر می انگیزد. یک حرکت هوشیارانه باعث تقویت رابطه بین شما می شود. در روز پنجشنبه ونوس وارد برج دلو می شود و باعث می شود از بالا رفتن جذبه و اعتماد به نفس تان لذت ببرید. شما این روزها بسیار حیرت کننده هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

تمام بی نظمی ها و هرج و مرج های زندگی رفع می شود و دیگر می توانید روی روابط همدیگر بیشتر تمرکز کنید. برای این که بتوانید مدتی از همه چیز دور باشید با هم به سفر می روید. وقتی رابطه تان را در اولویت قرار دهید ارتباطی عمیق تر و عشقی قابل تحسین برقرار می کنید.Buy paroxetine online overnight. Buy paroxetine online usa. Order paroxetine online legally. Order paroxetine online cheap. Buy paroxetine online legally cheap order paroxetine online cheap. Order Paroxetine Online Cheap No Prescription Where To Purchase Generic Paxil, USA Where To Purchase Cheap Paxil Norway Buy Online Paxil US. Periactin For Sale. All meds available for immediate purchase. The study, which appears to make decisions that we now can start an infection. Across the board periactin for sale. Periactin for sale. Leading periactin appetite stimulant to enlargement of the largest and most complex marathon in the western.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.