شنیده هایی که هرگز ندیده اید

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

چیزهای زیادی هستند که در خبرها شنیدیم یا حتی خودمان در گفتگوهای روزانه به کار می بریم در حالی که هرگز تا به حال به چشم آن ها را ندیده ایم و همیشه در ذهنمان تصور مبهمی از آن ها داریم.

بدونیم تصمیم گرفته است شنیده هایی که هرگز تا کنون ندیده اید را نشان داده و برایتان شفاف سازی کند.

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

جعبه سیاه هواپیما

جعبه سیاه هواپیما امروزه به شکل یک کره نارنجی رنگ است اما به چند دلیل به این نام معروف است: ۱٫ اولین رکوردهای هواپیما سیاه و مستطیل شکل بودند. ۲٫ محتویات آن برای همه یک راز باقی می ماند و ۳٫ نخستین رکوردرها بعد از سقوط هواپیما پوشیده از دود سیاه می شدند.

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

دی ان ای

همه دوست دارند بدانند که شکل واقعی دی ان ای چگونه است. اما کمتر کسی می داند که آن ها را به دلیل طول ملکول هایش با چشم غیر مسلح هم می توان دید. برای این کار باید محلولی را آماده کنید که آن ها را تبدیل با رشته های نخ مانندی همانند تصویر بالا می  کند.

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

ماستودون

ماستودون ها حیوانات عظیم الجثه ای با خرطوم و عاج هستند که قبل از ماموت ها روی زمین زندگی می کردند. آن ها شباهت بسیار زیادی به ماموت ها دارند به طوری که افراد عادی قادر به تشخیص تفاوت این دو پستاندار نخواهند بود.

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

بیت کوین

بیت کوین نوعی پول دیجیتال است که وجود فیزیکی ندارد و به کاربر این اجازه را می دهد که بدون بازگشت انتقال پول انجام دهد.

شنیده هایی که هرگز ندیده اید

دم فیل

تا زمانی که دم فیل را از نزدیک ندیده باشید تشخیص نمی دهید که از موهای زبری پوشیده شده است. آفریقایی ها از موی دم فیل برای درست کردن دستبند استفاده می کنند.Legally Order Periactin Online, Cheap Anyone Periactin For Sale Periactin from mexico without prescription Periactin 50mg no prescription required no dr by order periactin online cheap, where can i purchase periactin pills. Baclofen (Lioresal) has an impact on neuromuscular transmission of impulses. The drug has antispasmodic and muscle relaxant effects baclofen without prescription. Buy baclofen online Baclofen is a drug that affects the musculoskeletal function of … Looking for where to buy Baclofen without a prescription?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.