سلفی گرفتن به قیمت مرگ

همه ما سلفی گرفتن را دوست داریم. اما چالشی که مدت هاست در دنیای سلفی راه افتاده چالش سلفی های مرگبار است که خیلی ها با شرکت در این چالش به سرنوشت خود پایان داده و با پای خود به کام مرگ فرو رفته اند. سقوط از آسمانخراش ها، تصادف، شلیک گلوله، غرق شدن در آب و… فجایعی هستند که در نتیجه گرفتن سلفی های خطرناک و احمقانه به بار آمده است.

سلفی گرفتن به قیمت مرگ

در ماه می سال ۲۰۱۵ دختر ۱۸ ساله رومانیایی به نام آنا اورسو همراه با دوستش برای گرفتن یک سلفی خاص به ایستگاه قطار می روند. آنا بالای قطار می رود و یکی از پاهایش را بالا می گیرد. ناگهان به یکی از کابل های برق ۲۷ هزار ولتی اصابت کرده و آتش می گیرد. رهگذران تمام تلاش خود را برای نجات او می کنند اما آنا با ۵۰ درصد سوختگی در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

سلفی گرفتن به قیمت مرگ

در سال ۲۰۱۴ یک دانشجوی ۲۴ ساله لهستانی هنگام گرفتن سلفی روی پل پونت دتریانا در جنوب اسپانیا جانش را از دست داد. او هنگامی که سعی داشت روی لبه پل تعادلش را حفظ کند پایش سر خورد و از ارتفاع ۵ متری روی پایه های بتنی پل سقوط کرد. او پس از ایست قلبی دوباره به هوش آمد اما مدتی بعد در بیمارستان از دنیا رفت.

سلفی گرفتن به قیمت مرگ

بازی با اسلحه خطرناک است اما سلفی گرفتن با اسلحه ممکن است جانتان را بگیرد. در سال ۲۰۱۴ یک پسر ۲۱ ساله مکزیکی به نام اوترو آگویلار که در صفحه فیسبوکش سلفی های زیادی با ماشین های زیبا و موتورهای گران قیمت داشت این بار تصمیم می گیرد با اسلحه از خودش سلفی بگیرد. اما به جای گرفتن عکس ناخودآگاه ماشه را می کشد و در مسیر بیمارستان می میرد.

سلفی های مرگبار

شارلوت مورنو تازه عروسی که با گرفتن سلفی در ماشین جان خود را از دست می دهد. شارلوت همراه با دوستش در مسیر جشن مجردی قبل از ازدواج هنگام گرفتن سلفی با اتومبیل رو به رو تصادف می کند و جانش را از دست می دهد.

سلفی های مرگبار

دختر ۱۷ ساله ای به نام زانیا ایگناتیوا عکاس تازه کاری بود که علاقه زیادی به گرفتن عکس با دوربینی که تازه خریده بود داشت. اما زندگی او وقتی که تصمیم گرفت از بالای پل راه آهن عکس سلفی بگیرد زیاد طول نکشید. زانیا زمان سقوط از بالای پل با یک سیم ۱۵۰۰ ولتی برخورد می کند و مدت زمان خیلی کوتاهی هنگامی که به زمین اصابت می کند زنده می ماند.

سلفی های مرگبار

اسکار در ژانویه ۲۰۱۵ در المپیک سلفی شرکت می کند و در عکسی که با لباس باب اسفنجی انداخته بود برنده می شود. اسکار دوباره تصمیم می گیرد در این چالش شرکت کند و شبانه هنگامی که مطمئن می شود همه اعضای خانواده خواب هستند به حمام رفته و از در حمام بالا می رود. اما از بالای در زمین می خورد و سرش را با سنگ توالت اصابت می کند. اسکار به دلیل خونریزی شدید جانش را از دست می دهد.

سلفی های مرگبار

در سال ۲۰۱۴ زوج لهستانی زمانی که می خواستند در مقابل دو کودک ۵ و ۶ ساله خود از روی صخره عکس سلفی بگیرند سقوط می کنند. کودکان این زوج شاهد سقوط والدینشان بودند که هم اکنون تحت مراقبت روانشناسان هستند.

1 thought on “سلفی گرفتن به قیمت مرگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.