سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

وقتی در رابطه با ارتش یا نیروهای نظامی صحبت می کنیم ناخودآگاه کلمه نظم به ذهنمان می رسد. برنامه ها و قوانین سختی که این افراد دنبال می کنند آن ها را نسبت به آدم های عادی متمایز می سازد. به همین دلیل نگاه کردن به آن ها احساس غرور و میهمن پرستی را به ما می دهد.

ارتش آزادیبخش خلق چین

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

نیروهای ارتش چین به عنوان یکی از بزرگ ترین نیروهای نظامی دنیا منظم ترین و آموزش دیده ترین افراد هستند. در چین ملحق شدن به ارتش یک قانون اجباری است. پایگاه آموزشی ژوریهه برای آموزش سربازان موقعیت های واقعی جنگ برای آن ها ایجاد می کند.

گروه عملیات ویژه گارد ساحلی و گروه عملیات ویژه دریایی فیلیپین NAVSOG و CGSOG

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

در این گروه های عملیاتی علاوه بر تمرین های جسمی به آن ها تمرین های ذهنی هم داده می شود. در این ارتش علاوه بر مردها زن ها نیز پذیرفته می شوند که هم تمرینات قدرت های ذهنی و هم قدرت های جسمی به آن ها داده می شود. برنامه صبحگاهی آن ها به این شکل است: ۶ مایل دویدن، ۱۸ مایل شنا بدون توقف و تیراندازی به هدف.

یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده (US Navy SEALs)

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

قدرت و شجاعت یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده معروف است. عملیات این گروه فقط دریایی نیست بلکه کلمه SEALs از حروف اول Sea، Air و Land به دست آمده است یعنی قابلیت حمله زمینی، هوایی و دریایی را به طور همزمان دارند.

ارتش هندوستان

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

نیروهای ارتش هندوستان به هیچ نحوی نمی توانند از آموزش های سخت و طاقت فرسای ارتش که برای تقویت توانایی های ذهنی و جسمی آن ها ترتیب داده شده است فرار کنند. آموزش های فیزیکی شامل تمرین های نظامی، ورزش، سوارکاری و شناست. جریمه های سخت این ارتش شامل ماهاراجا (سر و ته ایستادن با سر) سینه خیز رفتن در سنگرهای سیمی و سینه خیز رفتن در آب های یخ زده است.

سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا یا ” SIS” که به “ام آی ۶” نیز معروف است و با سازمان “ام آی ۵” همکاری می کند. همانطور که می توان تصور کرد زندگی اعضای این سازمان به عنوان جاسوس یک زندگی سخت، مرموز و پر از قوانین و مقررات است.

نیروهای ویژه اسپتسناز روسیه

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

ارتش روسیه معتقد است جنگ با درد و رنج همراه است. بنابراین به نیروهای خود تحمل درد را آموزش می دهد. یکی از تمرین های سخت آن ها تمرین تخته های سوزان بتنی است که یک عدد تخته بتنی در حال سوختن را روی شکم فرد قرار داده و با با پتک به آن می کوبند. فرد آموزش دیده اجازه نشان دادن هیچ واکنشی به درد ندارد.

بچه هایی که از کودکی در مدرسه به آن ها اصول ارتشی آموزش داده می شود

سرسخت ترین ارتش های نظامی دنیا

در برخی کشورها ملحق شدن به نیروی نظامی محدودیت سنی خاصی ندارد. تصویری که در بالا می بینید تصویر دانش آموزان مدرسه ابتدایی ارتش سرخ Yang Dezhi در Wenshui ایالت Guizhou است. از آنجا که ملحق شدن به ارتش در چین اجباری است برخی از مدارس از کودکی سربازان آینده را آماده می کنند. بچه هایی که در تصویر می بینید بعد از یک رژیم آموزشی در حال آرام کردن چشم هایشان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.