راهنمای آقایان: در مواجه با چشمان یک زن چه کنیم؟

راهنمای آقایان: در مواجه با چشمان یک زن چه کنیم؟

راهنمای آقایان: در مواجه با چشمان یک زن چه کنیم؟

درست مثل برق گرفتگی

دختری که دوستش دارید در حال نگاه کردن به شما است

همین حالا از فرصت باید استفاده کرد!

 

اگر نمی دانید وقتی یک دختر نگاهتان می کند چکار کنید باید بگویم تنها نیستید این مشکل بسیاری از آقایان است.

اجازه دهید خیلی رُک و رو راست صحبت کنیم بسیاری از ما آقایان وقتی یک زن نگاهمان می کند ( مخصوصا آن مورد خاص! ) دچار استرس می شویم و دلیلش هم این است که نمی خواهیم به نظر او آدمی عجیب و غریب جلوه کنیم و یا بدتر آنقدر در شوک فرو نرویم که طرف مقابل از بیم آزار جنسی بخواهد یک مشت هم به صورتمان بزند!

در واقع اگر بخواهید با خشک شدنتان یک خانم را بترسانید او هم صاف همانجا نمی ایستد که دوباره به حالت عادی بازگردید از ترسِ اینکه بخواهید کاری کنید فرار را بر قرار ترجیح می دهد.

ابتدا اجازه دهید یک چیز را روشن کنم: اگر متوجه شدید یک خانم نگاهتان کرده ضرورتا به این معنا نیست که عاشق دل باخته شما است می خواهد تا آخر عمر کنارتان باشد! ممکن است همینطوری به شما نگاه کرده باشد چون یک انسانید و انسان ها به یکدیگر نگاه می کنند. انسان با نگاه کردن وضعیت را ارزیابی می کند و مسلما در بیشتر مواقع نمی خواهد بگوید اجازه بده با تو باشم.

بنابراین آیا باید از چشمانش پرهیز کنیم؟ نادیده اش بگیریم؟

خیر، اگر یک خانم به شما نگاه کرد و شما نیز به او جذب شدید، شما هم پاسخ نگاهش را بدهید! ( چقد شیطانی بود 😀 )

فقط باید روش صحیح نگاه کردن به او را بدانید تا دیگر مانند یک آدم عجیب و غریب و گاهی نیز ترسناک دیده نشوید. امروز می خواهم تکنیکی را به شما آموزش دهم که نگاهتان یک خانم را اذیت نکند و همچنین سه نکته را خواهم گفت تا تبدیل به مردی با چشمان جذاب شوید.

چگونه به دیدار چشمان یک زن برویم؟

۱- تصمیم بگیرید: نگاه کردن یا نکردن: اگر مردی متاهل هستید و یا طرف مقابل به شما نمی خورد و او به شما نگاه کرد به هیچ وجه نگاهش را پاسخ نمی دهید. اما برای بسیاری از مردان انجام ندادن این کار بسیار دشوار است چون دوست داریم حس خوبی داشته باشیم. برخی حتی با وجود متاهل بودن دوست دارند ببیند هنوز قدرت گذشته را دارند یا خیر ( خب بیخود کردن 😀 ).

حتی ممکن است به این فکر کنید که چه اتفاقی افتاده؟ او مرا می شناسد؟ مخصوصا اگر طرف مقابل اصرار داشته باشد – چنین چیزی کمتر اتفاق می افتد اما به هر حال وجود دارد. بنابراین تصمیم خود را بگیرید می خواهید به نگاهش پاسخ دهید و یا می خواهید نادیده اش بگیرید؟

۲- تصمیم بگیرید که لبخند بزنید: این کار فرد مقابل را خلع سلاح می کند – معمولا او نیز لبخند می زند. اینکه به کسی دیگر لبخند بزنید هیچ ایرادی ندارد — فقط مواظب باشید این کار را با یک مرد دیگر نکنید! ( شوخی کردم ایرادی نداره 😀 )

با چشمانتان لبخند بزنید. گاهی وقتی قلبتان به دهنتان آمده فراموش می کنید که با چشمانتان لبخند بزنید. پوزخندی ناخوشایند در حالی که چشمانتان حالتی ترسناک به خود گرفته به هیچ وجه نگاه جذابی نیست.

جلوی آینه تمرین کنید تا ببینید لبخندی که به چشمانتان می رسد با لبخندی که از بینی تان هم عبور نمی کند چقدر فرق دارد. حتی می توانید تنها با چشمانتان لبخند بزنید – نگاهی مردانه که نشان می دهد پشت ظاهر سخت و سردتان قلبی گرم تنها برای او پنهان شده.

۳- به دنبال دومین ارتباط چشمی باشید – دو ثانیه کافی است: اولین نگاه صورت گرفته و حالا برای اینکه بفهمید او نیز متوجه شما است باید به دنبال نگاه دوم باشید. نگاه دوم تنها ۱ تا ۲ ثانیه باید طول بکشد بیشتر از این شما را وارد منطقه ترسناک بودن می کند.

برخورد با نگاه یک خانم نباید برایتان استرس آور باشد. از این تکنیک استفاده کنید و تلاشتان این باشد که آرام و با اعتماد بنفس باشید و از این لحظه لذت ببرید. هرچه بیشتر تمرین کنید طبیعی تر و جذابتر خواهید بود.

لبخند و ارتباط چشمی جذابیت را افزایش می دهد – اثبات: برای اثبات این موضوع دلیل علمی نیز وجود دارد. تحقیقات نشان داده وقتی افراد جهت نگاه خود را به سمت ما می آورند و ارتباط چشمی برقرار می کنند برایمان جذاب تر می شوند ( شاید به همین دلیل است که ناگهان آن خانم برایتان جذاب شده! )
دیگر تحققات نشان داده اند ارتباط چشمی و لبخند بیش از ارتباط چشمی یا لبخند به تنهایی افراد را جذاب می کند. این نیز ثابت شده است که لبخند چهره را زیباتر می کند.

با این نکات به جذابیت چشم های خود بیفزایید

۱- چشمان چسبنده (Sticky Eyes )

چشمان چسبنده یک اصطلاح است که برای این تکنیک به کار برده می شود. این تکنیک شاید به نظر غیر جذاب به نظر بیاید اما می تواند یک خانم را ذوب کند. وقتی می خواهید نگاهتان را از رویش بردارید ابتدا سرتان را بچرخانید و نگاهتان را روی او کمی بیشتر ثابت نگه دارید. با این کار به فرد مقابل نشان می دهید برایتان آنقدر دلپذیر است که نمی توانید چشم از او بردارید حتی در حالت چرخاندن سر.

۲- با اعتماد بنفس نگاه کنید اما نه طوری که از خود راضی به چشم بیایید

تنها در صورتی می توانید خیلی از خود راضی نگاه کنید که هریسون فورد ( بازیگر معروف ) باشید.

بسیاری از خانم ها اصلا دوست ندارند به خود قیافه ای بگیرید که می گوید ” هه هه هه دیدم داری نگام می کنی! “. چنین واکنشی تنها از پسری نابالغ سر می زند که از مردانگی خود مطمئن نیست ( خیلی سنگین بود 😀 ). محترم باشید با اعتماد بنفسی به دیدار چشمانش بروید که می گوید: تو زیبایی و ما با یکدیگر زیباتر خواهیم بود.

۳- سیگنال هایش را بخوانید ( از من خوشش می آید؟ )

خیال پردازی را کنار بگذارید. یک لبخند مودبانه می تواند نشان از خوشخویی باشد. خانم ها در موقعیت های اجتماعی بیشتر از آقایان لبخند می زنند.

وقتی هنگام ایجاد ارتباط چشمی از شما رو بر می گرداند ممکن است علامت این باشد که علاقه ای به شما ندارد. البته گاهی این واکنش بر اثر خجالت و تلاطم است و ممکن است او نیز با خود بگوید اگر یک مرد نگاهم کرد من باید چکار کنم؟

اما اگر رویش را برگرداند و سپس دوباره برای نگاهی دیگر برگشت …

اگر نگاهش را برای چند ثانیه نگه داشت …

و مخصوصا اگر وقتی در چشمانتان نگاه می کرد لبخند زد …

مسلما او نیز به شما علاقه دارد ( و البته ممکن است این مقاله را هم خوانده باشد 😀 )

پس چکار باید بکنم؟

تا وقتی تنور داغ است می توانید اقدام کنید و یا می توانید آرام پیش بروید کاری که دارید را تمام کنید و سپس در حالی که آماده هستید به سمتش بروید و یا می توانید هیچ کاری هم نکنید. اگر زیاد جذب نشده اید مجبور نیستید کاری کنید می توانید فقط از آن لحظه لذت ببرید سپس به زندگی خودتان برسید.

و حرفِ آخر

تکنیک هایی که امروز به شما آموزش دادم واقعا قدرتمند هستند اما بدان معنا نیست که همیشه هم قابل اجرا باشند. خانم ها هم انسان هستند و کامپیوتر نیستند بنابراین نمی توان با یک فرمول خاص با همه آنها برخورد کرد. هر خانمی برای خود معیارهایی دارد که توسط آنها ممکن است از کسی خوشش بیاید یا بی میلش کند.

امیدوارم از این مقاله در راه درست استفاده کنید و همانا که سواستفاده گران در آتش دوزخ می سوزند :DBaclofen purchase uk, Street price of baclofen, Buy baclofen boots. Baclofen for sale Cheap. Pain Relief|muscle Relaxant. Free Courier Delivery, Weight Loss, Visa, Mastercard, Amex, E-check. Buy Celebrex online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy that offers free shipping on all orders of discount Celebrex buy celebrex online cheap Pharmacy Shop. Discounts. Special offers.

1 thought on “راهنمای آقایان: در مواجه با چشمان یک زن چه کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.