درباره نویسنده

Fateme salehi

Fateme salehi

instagram & telgram : itfateme

مقالات مرتبط

31 Comments

 1. Avatar

  مهاجرت بهاسترالیا

  خیلیییییییییی زیباست

  پاسخ دادن
 2. Avatar

  خرید سیم کارت همراه اول

  مرسی خیلی عالی بود

  پاسخ دادن
 3. Avatar

  طراحی لوگو

  باسلام وعرض ادب و تشکر بابت سایت عالیتون

  پاسخ دادن
 4. Avatar

  چمن مصنوعی

  بخشی از دیزنی لند با چمن پوشیده شده که خیلی زیباست

  پاسخ دادن
 5. Avatar

  لپ تاپ استوک

  دیزنی لند کعبه آمال بچه‌ها!

  پاسخ دادن
 6. Avatar

  تابعیت دومینیکا

  وای چقدر دلم میخواد برم دیزنی لند!

  پاسخ دادن
 7. Avatar

  آموزش آنلاین

  خیلی دنیای عجیبیه دیزنی

  پاسخ دادن
 8. Avatar

  سیم کارت قسطی

  آرزومه یه روز برم دینی لند!

  پاسخ دادن
 9. Avatar

  تهران بلیط

  جادبه گردشگری خیلی خوبیه..

  پاسخ دادن
 10. Avatar

  سرویسکاران

  اینها بلدند همه جوره پول دربیارند. دمشون گرم.

  پاسخ دادن
 11. Avatar

  پزشکا

  توصیه های مهم برای تزریق بوتاکس
  توصیه های مهم برای تزریق بوتاکس + لیست ۱۰ تایی _ این روزها بوتاکس همانند روش های ساده زیبایی بسیار عادت شده است و کسانی که این روش زیبایی را انتخاب می کنند، هیچ ترسی برای انجام آن ندارند. اما زمانی که فرد برای اولین بار که تصمیم می گیرد تزریق بوتاکس انجام بدهد، بی شک کمی دلهره و ترس خواهد داشت. ما در این مقاله برای بوتاکس اولی ها سعی کرده این نکات مهمی بازگو کنیم تا با خیال راحت تری برای انجام آن اقدام کنند.بوتاکس یک روش درمانی است اما می‌تواند به عنوان یک روش زیبایی استفاده شود.

  پاسخ دادن
 12. Avatar

  کلینیک سایبر

  فناوری‌های جامع برای ورزشکاران حرفه‌ای
  این فناوری ها مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته ارزیابی و تغییر وضعیت مغزی و ذهنی؛ وضعیت فیزیولوژیک بدن و وضعیت روانشناختی ورزشکاران حرفه ای است. مثلا با استرس تست وضعیت بدنی و ذهنی ورزشکاران را در شرایط استرس زا به خوبی اندازه گیری می کنیم و عملکرد وی در شرایط واقعی مسابقات با دقت پیش بینی می شود؛ بعلاوه وضعیت کارکرد مغز؛ میزان تمرکز؛ سرعت تصمیم گیری؛ دقت تصمیم گیری؛ میزان اضطراب و حتی وضعیت کارکرد قلبی عروقی ورزشکاران هم در شرایط عادی و هم در شرایط مسابقه و استرس با دقت فوق العاده بالا اندازه گیری می شود.

  پاسخ دادن
 13. Avatar

  کفسابی تهرانی

  نماشویی ساختمان
  نماشویی با توجه به نیاز گسترده جامعه پاک به زیباسازی های گسترده ای که در سطح کلان شهرها وجود دارد امروزه نماشویی یکی از اصلی ترین برنامه های وزارت شهر و شهرسازی میبباشد و شهرداری های هر منطقه و هر محله از شهرها و استانها نیز نماشویی ساختمان های دولتی، معابر، پل های عابر پیاده، فشاهای سبز و برج های اداری را در راس کارهای زیباسازی شهر می دانند.

  تعریف نماشویی

  به شستشو و پاکسازی فضای بیرونی یک ساختمان چه از نوع مسکونی و یا اداری و تفریحی همراه با آب فشار قوی جهت از بین بردن آلاینده ها، دودها، خاک ها و سایر کثیفی ها به گونه ای که نمای آن بنای مسکونی یا اداری عاری از هرگونه کثیفی گردد و مثل این باشد که هر شخصی از دور آن را ببیند فکر کند ساختمان نوساز می باشد.

  پاسخ دادن
 14. Avatar

  کمال هادی

  بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
  یکی از عمل‌های زیبایی که همه‌ی ما با آن آشنایی داریم، جراحی بینی است. بهترین جراح بینی استخوانی در تهران اصطلاحی است که در جراحی بینی برای عمل روی بینی استخوانی بکار می‌رود. فاکتورهای زیادی در یک عمل جراحی موفق تاثیر دارند. انتخاب جراح بینی یک فاکتور مهم در وضعیت بعد از عمل محسوب می‌شود. ما در این مقاله سعی داریم شما را به اهمیت انتخاب جراح بینی مطلع کنیم. شما با بررسی مختصری می‎‌توانید بهترین جراح بینی استخوانی را بیابید. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

  پاسخ دادن
 15. Avatar

  فراز بام ماهان

  نصب و راه اندازی سرویس آسانسور
  خرید آسانسور نیازمند مراحلی میباشد :

  مرحله اول : انتخاب شرکت

  مرحله دوم : مشاوره درست شرکت آسانسوری در مورد جانمایی آسانسور و سرویس آسانسور نیز می باشد

  مرحله سوم : نصب آسانسور که شامل آهنکشی و ریل گذاری و بعد از آن اجرای مکانیکال و سپس الکتریکال میباشد .

  شعار ما این است که آنقدر که نصب وراه اندازی اسانسور مهم میباشد قطعات استفاده شده مهم نمیباشد .

  پاسخ دادن
 16. Avatar

  فراز بام ماهان

  نصب و راه اندازی سرویس آسانسور
  خرید آسانسور نیازمند مراحلی میباشد :

  مرحله اول : انتخاب شرکت

  مرحله دوم : مشاوره درست شرکت آسانسوری در مورد جانمایی آسانسور و سرویس آسانسور نیز می باشد

  مرحله سوم : نصب آسانسور که شامل آهنکشی و ریل گذاری و بعد از آن اجرای مکانیکال و سپس الکتریکال میباشد .

  شعار ما این است که آنقدر که نصب وراه اندازی اسانسور مهم میباشد قطعات استفاده شده مهم نمیباشد .

  پاسخ دادن
 17. Avatar

  پزشکا

  آبدومینوپلاستی چیست؟
  جراحی شکم به روش آبدومینوپلاستی آبدومینوپلاستی جراحی است که برای از بین بردن بافت های چربی ناحیه ی شکم و از بین بردن پوست های شل اطراف آن استفاده می شود.
  این روش برای افرادی که در ناحیه شکمی خود دچار چاقی هستند مناسب است. حال اگر چاقی به دلیل وراثت باشد و یا به دلیل بیماری ها و زایمان اتفاق بی افتد برای این روش تفاوتی نخواهد داشت.

  پاسخ دادن
 18. Avatar

  خریدار ضایعات

  ضایعات چدن
  ضایعات چدن از آلیاژهای اردوان که بین ۲.۱ الا ۶.۲ درصد کربن داشته تولید می‌شود
  شدن یکی از است که در صنایع مختلف به کار می برده می‌شود که انواع مختلفی از آن وجود دارد.
  وقتی چدن در صنایع یا در کالا یا محصولی به کار برده شد وقتی از عمر مفید آن گذشته شد یا در اثر ضربات و شرایط محیطی بان فشار وارد شده و از مصرف از وضعیت مصرف خارج شد آیات شدن می شود

  و اینجاست که نیاز است ضایعات شدن دوباره باز یافت شود و در صنایع تولیدی دوباره از آن به کار گرفت تا بتوان کالا یا خدمات دیگری را از شدن درست کرد.
  چدن ها از طریق ذوب مجدد سنگ آهن به همراه آهن و فولاد های قراضه تولید و به دست می‌آید و در طی عملیات مختلف برای حذف کردن عناصر ناخواسته در شدن به فسفر و گوگرد همراه است بسته به نوع کاربرد میزان کربن های موجود در شدن سیلیسیوم تا حد مطلوب کاهش داده می‌شود‌.

  پاسخ دادن
 19. Avatar

  کفسابی تهرانی

  نقاشی ساختمان در تهران
  نقاشی ساختمان در تهران می‌تواند واقعا زندگی جدیدی را برای افراد به وجود آورد که شما میتوانید این کار را به نقاشان با تجربه در تهران بسپارید.
  تاثیر رنگ در زندگی روزمره
  تاثیر رنگ بر تجربه محیط روزمره به خوبی درک میشود و افراد میتوانند از محیط خود درک بهتری داشته باشند.رنگ ها برای انواع مختلف ساختمان ها به کار میروند؛ انتخاب رنگ مناسب، نوع کار و عکس العمل محیط را به بیننده نشان میدهد.
  رنگ چیست؟
  رنگ یک ماده مایع یا mastic است که می‌تواند برای سطوح مختلف، حفاظت و ایجاد بافت به کار میرود. رنگ ها معمولا به صورت مایع نگهداری می‌شوند و بعد از استفاده خشک می‌شوند. رنگ ها در نقاشی ساختمان در تهران، در کارخانه ها و مناطق صنعتی به کار میرود.

  پاسخ دادن
 20. Avatar

  کمال هادی

  جراح زیبایی بینی
  عمل بینی، پرطرفدارترین نوع جراحی زیبایی در ایران است. جراحی زیبایی بینی توسط جراح زیبایی بینی صورت می‌گیرد. جراح بینی طی یک عمل جراحی که ممکن است عمل باز یا عمل بسته باشد، تغییراتی در ظاهر بینی ایجاد می‌کند. تغییراتی که پزشک می‌تواند در یک جراحی زیبایی بینی اعمال کند، با توجه به وضعیت بینی فرد متفاوت است.

  پاسخ دادن
 21. Avatar

  فراز بام ماهان

  رفع خرابی اسانسور
  خرابی های آسانسور معمولا مربوط به درب طبقات میشود و اینگونه خرابی ها پر تکرار میباشند . سرویس کاران آسانسور معمولا برای اینکه از دست اینگونه مشکلات رهایی یابند سیستم ایمنی اسانسور را از مدار خارج نموده تا آسانسور کمتر خراب شود .

  که این موضوع باعث حوادث زیادی در سال میشود و متاسفانه باعث مرگ تعداد زیادی از هموطنانمان میگردد .

  پاسخ دادن
 22. Avatar

  پزشکا

  ۱۰ تا از معروف ترین برند های ریمل ؛یکی از نکات زیباتر دیده شدن، مژه ها هستند که باید بلند و پرپشت دیده شوند و هر خانومی آرزوی این را دارد که مژه های بلند و پرپشت داشته باشد.بخش مهم صورت چشم ها و مژه ها هستند ، پس یکی از مهمترین لوازم آرایش هر خانومی ریمل آن است. امروزه انواع و اقسام مارکهای ریمل گیج کننده شده است که کدام را باید خریداری کرد تا چشم ها را زیباتر نشان دهد و به چشم آسیب نرساند، امروز در این مقاله به شما ۱۰ تا از معروف ترین ریمل ها را معرفی می کنیم که بیشتر خانم ها از این مارک ها راضی هستند.

  پاسخ دادن
 23. Avatar

  کلینیک آوینا کرج

  کاشت مو روش بسیار مناسب و مفید و البته دائمی برای رفع مشکل طاسی است . افراد بسیاری را می بینیم که به دلایل مختلف دچار ریزش مو هستند و بعد از مدتی قسمتی از سر و یا کل سر با طاسی مواجه می شود.در ابتدا برای اینکه بتوان از ریزش موها جلوگیری کرد بهتر است

  پاسخ دادن
 24. Avatar

  سمانه بیوتی

  آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد روشی است کم درد و موقتی که برای از بین بردن ایرادات ابرو و زیبا نمودن آن بکار می‌رود. در این روش ایراداتی همچون کم پشت بودن، نازک بودن، داشتن ابرویی نا متقارن، وجود اثرات شکستگی و … را به صورت علمی رفع می‌نماید.به همین دلیل است که استفاده از این روش نه تنها در بین بانوان ایرانی بلکه مورد پسند مردم جهان قرار گرفته است.

  پاسخ دادن
 25. Avatar

  دکتر کمال هادی

  آیا جراحی بینی ترسناک است؟ در بین افرادی که تصمیم دارند جراحی زیبایی بینی انجام دهند هستند افرادی که از انجام جراحی بینی می ترسند. البته اگر قصد آنها از انجام جراحی بینی زیباتر شدن است می توانند از این کار خودداری نمایند اما اگر دارای مشکلات ساختاری در بینی هستند انجام عمل جراحی بینی برای آنها الزامی به نظر می رسد و باید بر این ترس خود غلبه نمایند.

  پاسخ دادن
 26. Avatar

  کمپ همت

  کمپ خصوصی ترک اعتیاد بیماران معتاد میتوانند با تصمیم خود به کمپ خصوصی ترک اعتیاد برای تغییر زندگی خود مراجعه و از خدماتی که ارائه میدهند نهایت استفاده را داشته باشند.

  اعتیاد به مواد مخدر از سازگاری در نورون‌های مغزی ویژه‌ای ناشی می‌شود که با تکرار مکرر در معرض مواد مخدر قرار گرفته‌اند. با ترکیب این سازگاری ها رفتارهای پیچیده ای حاصل میشود که یک وضعیت معتاد را تعریف می‌کنند.

  پاسخ دادن
 27. Avatar

  کمپتو

  در این مقاله مفید از کمپتو، با ما همراه هستید تا بیشتر با مرکز مشاوره و ترک اعتیاد آشنا شوید. یک چیز خیلی واضح است، ممکن است یک اشتباه کوچک باعث بروز اعتیاد شود. این اشتباه ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. همنشین شدن با موجود خطرناکی مانند اعتیاد، اصلا کار عاقلانه‌ای نیست. نه می‌توان آن را مجبور کرد که به حرف تو گوش کند، نه می‌توان آن را کنترل کرد و نه هیچ… هر چه قدر بیشتر کنارش بمانی، بیشتر به حرف آن گوش می‌دهی و بیشتر مورد کنترل آن قرار می‌گیری و بیشتر بویش را می‌گیری.

  پاسخ دادن
 28. Avatar

  آرمان

  سلام سعی کنین زیاد فینگلیش حرف نزنین

  پاسخ دادن
 29. Avatar

  Paria 23

  سلام
  بفرست
  خیلی کارشون سخته ها 😯

  پاسخ دادن
 30. Avatar

  راحیل

  وااااای چه خوشگل شده سایتتون😀😀

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

× sticky

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بدونیم می باشد.