داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

از زمان اولین فیلم Conjuring یک سوال ذهن تماشاگران را مشغول کرد: داستان این فیلم تا چه حد بر اساس واقعیت بود؟
آیا واقعا عروسک حقیقی آنابل وجود دارد؟ و اگر چنین است آیا به اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است؟
جواب اولین سوال بله است، واقعا چنین عروسکی وجود دارد. با این حال باور کردن یا نکردن داستان هایی که درباره این عروسک گفته شده به خودتان بستگی دارد.
سوال دم کمی پیچیده تر است. تنها چیزی که مشخص است آن است که داستان های واقعی آنابل ثابت کرده اند گاهی واقعیت از داستان خیلی بدتر است.
عروسکی که باعث چنین آسیب هایی شده حالا در موزه اِد و لورن وارِن نگهداری می شود. عروسک را داخل یک جعبه شیشه ای با هشدار ” باز نکنید ” نگهداری می کنند.
با اینکه عروسک واقعی آنابل با آنچه در فیلم Annabelle: Creation وجود دارد خیلی متفاوت است، اما بسیاری از چیزهای ترسناکشان با هم یکسان است.
ظاهر این عروسک بسیار فریبنده است. لورن وارن در باره آنابل می گوید: این ظاهر عروسک نیست که ترسناک است، بلکه آنچه درونش است ترسناکش می کند: شیطان.

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

شاید وارن ها به لطف فیلم Conjuring مهمترین بخش داستان باشند اما این شروع ماجرا نیست و خیلی قبل از آن اتفاقاتی افتاده است.
شروع ماجرای ترسناک عروسک آنابل از سال ۱۹۷۰ شروع شده است زمانی که یک مادر برای دخترش دُنا که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد از فروشگاه اسباب بازی فروشی یک عروسک می خرد.
در آن زمان دُنا با دوستش آنجی زندگی می کرد و یک ماه از کادویی که مادرش به او داده بود می گذشت.
عروسیک خیلی زود ماهیت واقعی خود را نشان داد و برای این دو دختر تبدیل به یک کابوس واقعی شد.

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

آنابل با چند حرکت اندک کارش را شروع کرد – گاهی اوقات دستش را تکان می داد. چیزهایی که می توان به راحتی توجیهشان کرد.
دُنا و انجی برایشان سوال نمی شد که چرا آنابل از روی صندلی به زمین آمده – شاید افتاده؟ اما خیلی زود حرکات افزایش پیدا کرد و دیگر نتوانستند توجیهی بیاورند.
آنها عروسک را در اتاق دُنا می گذاشتند و سپس آن را بیرون اتاق انجی پیدا می کردند. طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد. دو دختر ادعا می کردند که آنابل به آنها حمله می کند و حتی اقدام به خفه کردن یکی از دوستانشان کرده.

حملات آنابل

لو دوست نزدیک این دو دختر خیلی نسبت به عروسک بد بین بود و حس می کرد این عروسک تسخیر شده است. اما آنها توجهی نکردند و می گفتند این فقط یک عروسک است. اما داستان روی شیطانی تری به خود گرفت و آنان را وادار به اقدام کرد.
آنها در قسمت های مختلف آپارتمان خود یادداشت هایی را پیدا کردند که به ظاهر زیاد عجیب نبود به جز اینکه چیزهایی عجیبی روی کاغذ های پوستی نوشته شده بود و دخترها نمی دانستند آنها از کجا می آیند.
هر یادداشت پیامی متفاوت داشت، ” به لو کمک کن ” و ” به ما کمک کن ” تنها دو نمونه از پیام هایی بود که با خطی کودکانه نوشته شده بودند.
یک روز دُنا از سرکار بر می گردد و متوجه خون روی دست های عروسک می شود.
آنابل سر جای همیشگی اش روی تخت بود، اما لکه های قرمز روی دستش چشم دُنا را گرفت – به نظر خون می آمد. گویا مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد.
دیگر همه چیز خیلی جدی شده بود و دخترها باید کمک می گرفتند. بنابراین از یک مدیوم ( احضار کننده روح ) کمک خواسته شد.
احضار روح و روحِ یک دخترِ مرده
اولین مدیم بعد از یک جلسه احضار روح یک تیئوری را مطرح کرد. او برای دخترها داستان دختر هفت ساله ای را گفت که سالها پیش مرده بود.
بر اساس گفته های مدیم ساختمان آپارتمان درست جایی بود که جسد دختر پیدا شده بود. وقتی عروسک به این آپارتمان برده شده بود روح آنابل ظاهرا آنجا بوده و به عروسک علاقه مند شده و خواسته که آن را تسخیر کند. و بدین ترتیب دختر واقعی – آنابل هیگینز – تبدیل می شودبه عروسک آنابل.
در یک عمل پیش بینی نشده و شگفت انگیز دخترها تصمیم می گیرند آنابل را نگه دارند. در واقع دو دختر دلشان به حال عروسک و دختر مرده می سوزد اما این احساس همدردی دوامی نمی آورد.
یک سری کابوس و تصورات وحشتناک به سراغ دُنا می آید و این هم باعث نمی شود عروسک را کنار بگذارد اما وقتی دوستشان لو مورد حمله قرار می گیرد دوباره رو به کمک خواستن می آورند.

حمله وحشیانه عروسک

به نظر می رسید که عروسک اصلا از لو خوشش نمی آید.
یک شب لو از خوابی عمیق بیدار می شود بلافاصله وحشت به سراغش می آید. او کبوسی بد دیده بود اما این بارحسش متفاوت بود.
لو بیدار شده بود اما توانایی حرکت را نداشت. به اطراف اتاق نگاه می کند اما چیزی نمی بیند. سپس شروع می شود. او پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و همانجا می ماند. چند لحظه بعد دست های عروسک دور گردن لو قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند. لو می گوید بعد از این اتفاق از هوش رفته و صبح روز بعد به هوش آمده و اصلا نمی دانسته این اتفاق واقعا افتاده بود یا یک کابوس بوده.
اما روز بعد جواب این سوالش را گرفت.
لو در اتاق انجی به دنبال نقشه بود تا خود را برای یک سفر جاده ای آماده کند که صدایی را از اتاث دُنا می شوند اما دُنا در خانه نبوده.
لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما زمانی که متوجه می شوند صدا مربوط به آنابل بوده از وحشت بی حرکت می شود و ترسش دیگر بهبود پیدا نمی کند.
لو وارد اتاق دُنا می شود اما کسی را آنجا نمی بیند، آنابل به جای اینکه مثل همیشه روی تخت باشد روی صندلی نشسته بوده و چیز دیگری تغییر نکرده بود. لو به سمت عروسک می رود اما ناگهان فلج وحشتناکی را در کل بدنش حس می کند و احساس می کند کسی پشت سرش است.
احساس فلج در منطقه قفسه سینه اش افزایش می یابد. به پایین نگاه می کند جای پنجه می بیند طوری که گویی کسی رویش پریده و به شدت با پنجه به آو ضربه می زند. روی هم هفت اثر پنجه ایجاد می شود، سه ضربه عمودی و چهار ضربه افقی، همگی داغ و سوزان.
لو با وحشت به اطرافش نگاه می کند اما هیچکس جز خودش آنجا نبوده. هیچ توضیحی جز آنابل به ذهنش نمی آید.

توضیح؟

آثار خراش را دیگران نیز می توانستند ببینند. اما به شکل اسرار آمیزی اثر خراش ها در عرض دو روز خوب شد. هیچ اثری هم از آنها وجود نداشت.
دُنا با یک کشیش به نام پدر هگان تماس گرفت اما او گفت این موضوع مربوط به ارواح است و او به قدرت بالاتری نیاز دارد. با اِد و لورن تماس گرفته شد.

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

این زوج مانند شکارچیان ارواح بودند و به این مسائل رسیدگی می کردند. آنها خیلی زود متوجه شدند عروسک روحی شیطانی و غیر انسانی دارد.
وارن گفت این عروسک تسخیر نشده است اما توسط یک روح کنترل می شود. اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد اما ارواح می توانند به آنها متصل شوند.
زوج وارن به موقع باخبر شدند چون آنها احساس می کردند کارهای آنابل در ادامه می توانست باعث مرگ یکی از اعضای آن خانه شود.
آپارتمان طی فرآیندی تمیز شد، اِد در این مورد می گوید: معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردیم که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و مناع ورود شیطان به خانه می شدند. تاکید ماروی این بود که خانه را سرشار کنیم از قدرت مثبت و خدا.
دُنا دیگر عروسک را نمی خواست.
وارن ها قبول کردند که عروسک را با خود ببرند و اِد آنابل را برای نگهداری به موزه خود برد. اِد می گوید عروسک چندین مرتبه به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن اقدام کرده.
اِد برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز هم بوده. ( چه حرفا 😀 )

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

وقتی به خانه رسیدند اِد عروسک را روی یک صندلی نزدیک میز خود می گذارد. او می گوید پس از مدتی عروسک روی هوا شناور شد اما پس از آن دوباره روی زمین افتاد. طی چند هفته ای که گذشت عروسک باز هم شروع به حرکت و چرخیدن در خانه می کند.
یک روز کشیشی به دیدن اِد می رود. عروسک را روی صندلی می بیند، عروسک را برمی دارد و خطاب به آن می گوید: آنابل تو فقط یک عروسک پارچه ای هستی و نمی توانی به کسی آسیب برسانی و سپس آنابل را به گوشه ای می اندازد.
اِد وحشت زده و با فریاد می گوید: بهتر بود این حرف را نمی زدی!
یک ساعت کشیش رفت، اِد و همسذرش از او خواستند وقتی به خانه رسید با آنها تماس بگیرد تا مطمئن شوند که رسیده. چند ساعت بعد کشیش تماس گرفت، وقتی به یک چهار راه شلوغ رسیده بود ترمزهای ماشینش از کار می افتند و تصادف وحشتناکی می کند و به زحمت از آن جان سالم بدر می برد.

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

وارن ها تنها یک توضیح برای این اتفاق می بینند و آنابل را به یک محفظه شیشه ای منتقل می کنند که حاوی دعاهایی بود، درب آن را قفل می کنند و در موزه قرار می دهند جایی که این عروسک هنوز در آن قرار دارد.
وقتی از لورن درباره وضعیت عروسک شیطانی پرسیده شد او گفت پس از انتقال به موزه با کمک یک کشیش آنجا و عروسک را تقدیس کردیم.
دعاهایی وجود دارد که مانع جلوی شیطان را می گیرد – درست مانند حصار برقی برای سگ.
به نظر می رسید که همه چیز تمام شده اما گویی آنابل مهار شدنی نبود.
لورن بارها هشدار داده بود که اگر کسی عروسک را مورد تمسخر قرار دهد اتفاقات خوبی نخواهد افتاد.
روزی یک مرد به دیدن موزه می رود او که داستان های آنابل را شنیده بود شروع به دست انداختن مورد آنابل می کند و از او می خواهد اگر واقعا قدرتی دارد روی بدنش خراش ایجاد کند. اِد به آن مرد می گوید: پسرم باید از اینجا بروی . سعی می کند از او محافظت کند اما خیلی دیر بوده.
دوست همان مرد تعریف می کند ما روی دوچرخه بودیم و داشتیم به ماجرایی که درباره آنابل گذرانده بودیم می خندیدیم و مسخره اش می کردیم که ناگهان او تصادف کرد و با سر به یک درخت برخورد کرد. ( کلید اسرار این داستان مسخره کردن آنابل 😀 )
مرد بلافاصله کشته شد و دوستش نیز حدود یک سال در بیمارستان بستری بود.
آنابل همانطور در قفسه ماند. لورن پس از مرگ همسرش دوباره به موزه بازگشت اما حاضر نیست حتی به این عروسک نگاه کند چون معتقد است بدترین شیء موجود در موزه است.

282 thoughts on “داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

 1. ای خدا این مردم ساده لوح مارا به راه راست هدایت کن ! خیلی دوس دارم برم به همون موزه و عروسک آنابل رو تیکه پاره کنم ولی حیف که هزینه سفر ندارم … واقعا شماها این داستان رو باور کردید؟ من فیلم آنابل ۱و ۲ واحضار ۱ و۲ رو دیدم و اتفاقا از فیلمش خوشم اومد اما باور نکردم .. این داستان هارو یکسری ها برای پول و شهرت خودشون ساختن تا مردم نادان باور کنن .. اصلا میدونید بلیط همین موزه ای که انابل توش هست چقدر گرونه؟ اون کارگردان احمق هم برای فروش بیشتر فیلم های خودش گفته که این داستان واقعیه ای … لطفا اینقدر ساده نباشید

 2. من‌ اولین باره این سایتو دیدم داشتم راجع به احظار جن با روش های ساده و شدنی تحقیق میکردم. از بس تو مخمه ببینم تاثیر ماورالطبیعه رو زندگیم تا چه حده. ولی چیزی که تو کل این کامنتا جالبه اینه که مملکت ما چقد مدیوم و سایکیک داشت ما خبر نداشتیم!!! ماشالا دوستان یکی در میون همه مدیوم و سایکیکن‌.همه هم احتمالا از عالم غیب خبر دارن!!! خب این همه مدیوم یکیشون میاد به من کمک کنه جن احظار کنم!!! ببینیم تو عمل چه اتفاقی میفته؟؟ در مورد بهای مالیش هم مشکلی نیس کنار میایم.
  ینی از ۱۲میلیون تهرانی….اینجوری که من بین اطرفیان و تو بحثا و حتی اینجا میبینم‌‌‌…بزنم به تخته تمیز ۸میلیون سایکیک و مدیوم داریم تو همین تهران فقط. خب یکیشون به ما راهکار بده

 3. آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود
  آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت

 4. تا حالا این همه آدم احمق یه جا ندیده بودم این فقط یه داستان الکی و مزخرفه مشکلتون باش چیه چرا اینقد راجبش بحث میکنید بس کنید ، بیشتر از همه اون احمد و MEHDI گه خوری کردن، خدا شفاتون بده
  اسکلای کسسسسسسسسسسسسسسسخل ، کسخلااااااااااااااا😂 کسخلای مریض😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 آخه چرا اینقد کص میگید کسخلا😡😠

 5. خاک بر سر هر کسی که آنابل مزخرف رو باور کنه. اون آشغال وجود نداره. اگه هست، الان بیاد منو بخوره!!!!!!!!!!

  1. واقعا شما درست میگین منم وقتی ناخداگاه میترسم به خودم میگم اره اگر انابل وجود داشت تا حالا میومد منو میخورد ولی حتی اگر وجود داشته باشه از آمریکا و خارج بلد نمیشه بیا اینجا منو بخوره لا اینکه من آنابل۱٫۲٫۳رو دیدم……

 6. راستش همه ی ما میدونیم که جن وجود داره هم جن مسلمون داریم هم جن کافر ولی کسانی که به خدا و پیامبر اعتقاد دارند همیشه زندگیشون پر از شادی و خوشی هستش ولی کسانی که هیچ اعتقادی به خدا و پیامبر ندارد همیشه زندگیشو خراب و ویران میشه

  1. چرند نگو. آنابل و آن عروسک کاملا دروغ و مزخرف و مسخره هست!!!!
   اگر همچین عروسکی وجود داره، بهش بگید بیاد منو بخوره!!!!!!

 7. خدا هممونو شفا بده اگار مردم سه تاقاره مختلف دارن باهم حرف میزنن به هم میگن احمق:(((سر یه عروسک معلوم نیس راست دروغ
  خوداونا الان خوابن ماداریم همو پاره میکنیم
  عجببببببببببببب

  1. این ماجرایی که میگم کاملا واقعیه.
   من یه عروسک دارم، اسمش بابابل هست.(بابای همون آنابل)
   یه شب دیدم با چاقو داره بابامو میکشه ، چون بابام از آنابل(دختر بابابل) بدش میومد. یهو دیدم آنابل دیوار رو خورد کرد با پراید اومد تو. پیاده شد و با طبر به من حمله کرد.
   ناگهان سردار سلیمانی اومد و ارتش و یگان ویژه پلیس اومدن و آنابل رو کشتند. بابابل بعد از کشتن بابام، سردار سلیمانی رو بشدت زخمی کرد و اومد سمت من.
   من اما فرار کردم و به یگان ویژه گفتم انتقام سردار و بابامو بگیره. اونا به بابابل حمله کردن اما…..
   متاسفانه بابابل همشونو تیکه پاره کرد……………

   1. خدا بهت رحم کرده که بابابل تو رو نخورد. اما حریف من نمیشه، من جومونگ رو میفرستم باهاش مبارزه کنه!!!
    ضمنا اگه از این عروسکای ترسناک داری ، بده من تا همشونو بخورم!!!!!!!
    البته برای افطار!!!!

   2. 😂😂😂😂😂😂عاقاااا دهنت .
    عاااالی بود😂😂😂

 8. بچه ها پای جن نعلی است. مواظب باشید چون قیافه اش با انسان فرقی ندارد.حرفشو گوش ندین فقط بسم اله الرحمان رحیم بگید میره این برای مسلمان ها است. برای اذهاب دیگر فرق دارد.انهایی که دین ندارند اجنه ابلیس ها و شیاطین با انها کاری ندارد

 9. دهنتو ببند مرتیکه بی شوئور.اولان به اعتقادات مردم توهین نکن. ثانیا ابلیس یا از خود بشر خبیث به وجود می اید یا روحی پلید باقدرت اهریمن است.تویی که رو اعتقادات مردم پا می گذاری شاید یکی از ۱۰۰۰۰۰۰ ابلیسی باشی که هنوز زنده است و هنوز کپه ی مرگش رو نگذاشته.

 10. دهنتو ببند مرتیکه بی شوئور.اولان به اعتقادات مردم توهین نکن. ثانیا ابلیس یا از خود بشر خبیث به وجود می اید یا روحی پلید باقدرت اهریمن است.تویی که رو اعتقادات مردم پا می گذاری شاید یکی از ۱۰۰۰۰۰۰ ابلیسی باشی که هنوز زنده است و هنوز کپه ی مرگش رو نگذاشته.اگر نمی خوای بترکونمت که می ترکوتم باید بگم ۴۰۰۰۰۰۰ابلیس در ۴ نوع مختلف وجود داره. اگه می خوای دنبالم بگردی باید بگم من تو ایران نیستم. این راهم برای مردمی می فرستم که علم بالایی دارند می فرستم . البته چون من در خارج از ایران درس خواندم اطلاعات بالاتری درباره ی ابلیس ها دارم . ولی انها بسیار محرمانه هستنتد.

 11. سلام‌.
  آنابل‌ وجود‌ داره. خدا‌ وجود‌ داره‌. پیغمبر‌ وحود‌ داره‌.
  خب‌ آنابل‌ رو چون‌ ندیدید ، نمیتونید‌ همینطوری‌ درموردش‌ نظر‌ بدید.
  همین‌ شما‌ ها‌ چهار‌ روز‌ دیگه‌ انکار‌ میکنید‌ که‌ حضرت‌ محمد‌ پیامبره‌ ماس….
  واقعا‌ براتون‌ متاسفم‌ که‌ ۲ سانت‌ اون‌ ور‌ تر‌ از دماغتون‌ رو نمیبینید‌ و هی‌ کسشعر‌ میگید.
  قربون‌ خدا‌ برم‌ که‌ میدونه‌ ما‌ مثلا‌ شیعه‌ ها‌ چقد‌ بی‌اعتقادیم‌ و فرهنگ‌ درست‌ حسابی‌‌ نداریم. اگه‌ فرهنگ‌ درست‌ و حسابی‌ داشتید‌ نمیومدید‌ هی‌ به اعتقادات و فکرای‌ همدیگه‌ توهین‌ کنید، میشنستید‌ چهار‌ تا‌ کتاب‌ میخوندید….
  خدا‌ وجود‌ داره‌. جن‌ وجود‌ داره. شیطان‌ وجود‌ داره.
  اما اگه‌ جلوی‌ خدا‌ س رخم‌ کنی‌ و اطاعتش‌ کنی، شیطان‌ رو پشه‌ هم حساب نمیکنی.

  روز‌ قیامت‌ که‌ برسه‌ ، شیطان‌ به سزای‌ کاراش‌ میرسه‌.
  دوستای‌ گلم‌ همیشه‌ اونقدر‌ پاک، صاف و صادق‌ باشید‌ که‌ خدا‌ هواتون‌ رو داشته‌ باشه.
  مرگ‌ بر‌هر‌ چی‌ کافره

 12. صحنه را دیدم و به خود ریدم،این کارگردانه احضارو باید ببرن تیمارستان بخشه لطفا وارد نشوید ببندنش آخه چه وضعشه قبل از دیدنه این فیلم حالمون خوب بود حداقل به صدای گوز میخندیدیم

 13. هنوز هم اتش کده ها روشنن اما کدوم یکی از شما فکر میکنه با خاموش شدنشون
  شیطان یا خدای پلیدی میاد ؟
  کسی به اون عروسک دست نمی زنه ، نه بخاطر اینکه اون بالا نوشته DANGER DO NOT TOUCH
  بخاطر اینکه کسی آتش کده هارو خاموش نکرده بخاطر اینکه امثال من شعور دارن که عقاید دیگران
  رو مسخره نکنن
  :[
  :O

  🙁
  🙂

  1. ببینید اینا دروغ هستش چطور میشه که یه چیزی که ساخته ی دست خودمون باشه زنده بشه و همه رو بکشه یا از بین ببره؟؟؟
   تا الان هم هیچ جای دنیا منتشر نشده که یک عروسک کسی رو کشته ما انسان ها خیلی سال هست که روی کره ی زمین هستیم وتسخیرش کردیم وتا الان هیچ چیزی در مورد زنده شدن عروسک ندیدیم منظورم توی واقیعته بعضی ها مریض هستن از افراد ساده برای اینکه یه کم خودشون بخندن سوء استفاده میکنن/////

  2. این چرا کسشعر میگه😂 منظورش از مسخره نکردن عقاید دیگران چیه!!!!!!!! دقیقا چه عقیده ای؟؟ 😂😂😂😂😂😂😂😂

 14. البته این راهم بگم که من چند سال بعد ازخود کشی ناموفق این شخص که از بستگان است این شخص را در خواب دیدم که از پاسیو(جایی مثل گلخانه) خانه به دار اویخته شده بود که نفهمیدم کار خودش است یا نه .. من درسال شاید دو سه خواب ببینم یا یادم بمونه اما این دو خواب همیشه در ذهنم هستند.

  1. خواب مسئله ی عجیبیه که با فیزیک یا شیمی نمیشه حلش کرد
   من یه خواب دیده بودم :
   خواب دیدم مامان همسایمون با یه قتار تسادف کرد (من الان ۱۴ سال دارم اون موقه ۱۲ سالم بود)
   بعد که از خواب پا شدم به مامانم زنگ زدن گفتن بابای بابام تسادف کرده و خدا بیامورز شده
   من اون بابا بزرگم رو باز بابای مامانم بیشتر دوست داشتم با اینکه پیر تر بود
   ولی مامان مامانم رو بیشتر از مامان بابام دوست دارم

   بعد از اون این سئوال ها برام پیش اومد:((یعنی ممکنه جن یا روح با تمام واقعیت های فیزیک
   و تاریخی و باستانی که وجودش رو نغز می کنن حقیقی باشه؟یا یعنی می شه آینده رو دید؟))

 15. سلام فکر کنم دو سه ماه پیش اینجا نظر گذاشتم ولی ثبت نکردند…من انابل رو تو خوابم دیدم اما درخواب یکی از بستگان را که دچار افسردگی است را دیدم که در زد و وارد خانه شد درحالی که او داخل خانه شده بود موهایم سیخ شد و بسیار تعجب کردم چون همان شخص در اتاق در حال توجه خانواده بود وارد اتاق شدم و دیدم انکه از ابتدا در اتاق بوده انابل است .یعنی شخص افسرده در اتاق با خانواده بود اما وقتی شخص افسرده وارد خانه می شود انکه در اتاق بود به چشم من پرده از صفت واقعی اش کشیه شد و انابل بود….بخدا من نه قصد تأیید چیزی دارمونه دروغی بلکه این خوابی است که دیده بودم و همیشه ذهن مرا مشغول کرده …بنظر من رابطه ای بین بیماری روانی این شخص ودانش من از عروسک انابل موجب دیده شدن این خواب شده لطفا اگر نظری دارید بگذارید

  1. به نظرم آدم ها در خواب هر چیز رو که به شکلی بهش باور دارن به همون شکل
   می بیننش
   من رو بختک داشت خفه می کرد ولی شبیه به اسمیگل تو ارباب حلقه ها بوداون وقتا
   بچه تر بودم بیشتر می ترسیدم ولی امشب فیلم انابل رو تنها تو خونه دیدم و از انکار کردنش
   یا توهین بهش نترسیدم الان هم دارم مایکل جکسون گوش میدم و تنهام و خوابت رو باور دارم
   ولی انابلی که تو دیدی انابلی بود که تو در ذهنت ساختی ، چون من خواب جن هم دیدم ولی
   باورش ندارم
   این طبیعتی که کل فیزک ، حیوانات سیارات و جهان داخلش هست شاید اونقدر قوی باشه
   که این هارو واقعی جلوه بده (مثل اظحار روح که میخوام یه بار امتهانش کنم 🙂 )
   این فیلم رو ندیده بودم فکر می کردم شاید واقعی باشه ، ولی با سوتی های مذهبیی که داشت
   کاملا برام انکار شد ، مخصوصا الان که اومدم این سایت 🙂

 16. اصلا چیزی به اسم ماورا طریعت وجود نداره تمام همش ساخته ذهن بشر احمق

 17. وای من دارم اکانت هاتون رو میخونم سردرد گرفتم ولا اگر می گفتم میخوام فیلم بسازم نظر میخوام کمک میخوام ک همتون لال میشدین درست میگم

  (حالا یکی پیداش میشه ک مث بقیه فش بده)

 18. حالا بیا و درستش کن من خودم جن دیدم ولی دلیل نمیشه ک ماها بترسیم فقط لازمه ایمان بخدا داشته باشیم واقعا بعضی ها ک میترسم خب حق باید داد من یکی از فامیلمان دید درجا سکته کرد خود مامان منم دیده ولی دلیل نی ک بترسیم و ایمانموم بخدا کم بشه درثانی باید قوی تر باشه ممنونم

 19. اول از همه همشون کسشر هستن دوما برا اینکه ماها باور کنیم و ب یجور اعتقاد ما بشه اینطور میگن و از خودش قصه در میارن چون بیکارن در ضمن اگر واقعی هس پس چرا گذاشتید تو موزه خب اونا خرن و بلد نیستم قصه درس کنن ی جور پیچیدن (حالا هم باورتون نشه خداوکیلی من که بیشتر خندم میگیره تا ترس)

 20. سلام.تو مستند اغوا خیلی زیبا اینجور فیلما نقد شده..هدفشون اینه که نسبت به شیاطین ترس و وحشت ایجاد کنن درحالی که خداوند گفته که فقط باید از خودش بترسیم نه اینجور چیزا، چون وقتی از چیزی می‌ترسیم در واقع در برابرش تسلیم شدیم و تسلیم شدن دربرابر چیزی (مثل شیطان)پرستش اون چیز رو به دنبال داره…مطمئن باشید هدفشون نابود کردن اعتقادات مونه…درسته که شیطان،ارواح و اجنه وجود دارن اما قدرت شیطان در حدی نیس که تو این فیلم به تصویر کشیده شده..قدرت شیطان فقط و فقط در حد وسوسه کردنه…
  موفق باشید…

  1. دمت گرم.خدایی راست میگه.اولا اونجوری که این فیلم میگه واینجا نوشته جناب انابل خیلی قوی بود پس ازون موزه خراب شده ها هم باید میزد بیرون میومد سراغ ما یکی یکی موهامونو میکند که بهش شک داریم دوما درسته اجنه اروح وشیطان وجود دارن اما اونقدرها ازاد نیستن.میدونم روح ازادی زیادی داره واگر درعذاب باشه دیگرانو اذیت میکنه.این فیلما برای دیدن خوبن نه برای باورکردن.من خیلی فیلم ترسناک میبینم اما باور نمیکنم ونمی ترسم.مثل این بچه احمقا توهم بزنم:(((
   دیگه خیلی دارید اینارو گنده میکنید.خدا هم وجود داره ناسلامتی.والا:(((

 21. سلام من مدیوم هستم و همینجا اعلام می کنم که این چیز ها وجود نداره . حالا باورتون شد!!!!!!!!! اگه باورتون نشده باید بگم که خیلی احمق هستید . بای

 22. بابا اینا همش کسشره هرکی باور کنه کس خوله اخه مرد حسابی اگه به مردم صدمه میزنه اونام حتما کس خولن که برن اینو تو شیشه نگه دارن تا همه ببینن نه؟ اینا همش کس شر های هالیوودیه برای ترسوندن مردم اگه واقعی بود تو اخبار نشون میداد بعدشم تازه اونو اونجا نگه نمیداشتن اتیش میزدنش جلو مردم ، پس چون کسشره و واقعی نیست الکی میان تو اینترنت مینویسن فلان فلان … تا مردم باور کنن ولی شما باور کنین من گفتم هرکی باور کنه کس خوله خدا اون بالا هویج نیست بزاره ادمای بیگناه برای یه عروسک بمیرن ، فعلا

  1. آخه کسکش اینایی که میگی وجودداره اگه به خداایمان داری مفهمی ایناوجودداره

 23. این موضوعات واقعی هستش. ربطی هم به مسلمون و غیر مسلمون نداره .
  توی ایرانم خیلی اتفاق میفته اما رسانه ای نمیکننش .
  لطفا در مورد این مسائل مطالعات بیشتر بشه .
  و کسانی که مدیوم هستن این مسائل رو بهتر درک میکنن

 24. Chizi Ro ke Ba Cheshm Beshe Did 100% mishe Ghabolesh Kard Shoma Jeno Mibini ? Na !! Pas Ghabolesh Nadari Agaram Ghabolesh Dashte Bashi Bara 1 roze 1 haftas bad Yadet Mire Vali Age Vaghean Ye Jeno Bebini Hich Vaght az yadet Nemire Hich Chizi ro daste kam nagirin . Man Ba Dostam Tafrihemon in bod ke be hamom kharabe Vorod mizadim To in beyn Ke dashtam toye hamom Rah miraftam Pam Raft Ro ye chizi Dashtam Sekte Mikardam Bad Didam Ye kherse Arosake Badesham Koli Khandidamo az yadam raft ! Vali Khaterash baram monde Jen Chizi nist ke khaterash baraton Bemone To zehneton hack mishe !!!!

   1. وااااااای خیلی باحالیدادم هرقدم ترسیده باشه بااین حرفاتون میپوکه ازخنده

 25. سلام خدمت دوستان به نظر من چه واقعیت داشته باشع چه نداشته باشه به ما ربطی نداره و بعضی ها میگن چرا این اتفاق های ترسناک توی ایران نمیافته میدونین چرا؟چون ما مسلمانیم و شیعه ی حضرت علی (ع)هستیم .حالا بیایم انابل واقیعت داشته باشه که چی؟اگه ترسیدین سوره های قران رو بخونین حتما ارامش پیدا میکنین به نظر من اصلا فیلم خارجی ترسناک نگاه نکنین برید فیلم های ایرانی کمدی یا طنز نگاه کنید لطفا برای اینکه ارامش پیدا کنین ۱۰تاصلوات بفرست

 26. سلام بر کسخلان محترم همین شماها هستین خراب کردیم همه جیز رو مست های خدا خود سازنده داره می که یه فیلم ترسناکه و فلان نیست شماها بیاین درباره ی سنت پیامبر و خدا جن حرف بزنید….بعدشم اون عروسک شیطانی هست البته بر اساس واقعیت درست شده مثل احظار ۲ یا فیلم معروف جن گیر…انابل هم وجود داره البته فیلمشو دیدم باور نکردم.ولی اون کسی که گفته دیدم نترسیدم….کوسشعر گفته بنده ی خدا دیدی خوابت نمی برد ریدی…پس کوس نگو اینجا شجاع نشو…..فیلم ساز انابل گفته قرار انابل۳ بسازه گفت می خوام ترسناک ترسناک ترین فیلم تاریخ بو بسازم..پس عقل داشته باشید…سوره موره حضرت اینجور چیزا وسط نیارین..راستی داشتم در سایت های خارجی بازدید می کردم…اوناهم درباره ی انابل حرف می زدند می گفتند یا می ترسند یا وری گود یا عالی..این چر و پرت هارو نمی گفتند..ایرانی ها مسلمان ابرو نبرید فقط فیلم بر اسا واقعیت

  1. آره جون عمت کم مونده خودت رو خیس کنی از ترس خودت رو اینجا شجاع نکن اگرم میخوای بیا اصفهان یا ملایر ی جا ببرمت ک اگر پنچ دقیقه اونجا بمونیم جنازه برتمگردونم خونه والا بخدا قسم یا اینکه ی کار بهت میگم برو انجام بده خود جن برات میاد بهت قول مردونه میدم ک از ترس سکته کنی

 27. خوب بچه ههای عزیزم بزار منم یک دروغ سرهم کنم باشه؟ خوب مثلن ما تو خونه ی قدیمی زندگی میکنیم ( که واقعا تو خونه ی قدیمی زندگی میکنیم ) و یک ارواح تو خونه داریم ( که دروغ گفتم) و هر شب تو خونه ی ما تو زیرزمین پینگ پونگ بازی میکنه (😂) که اسمش جکه و اولین بار تو اتاقم دیدمش که زیر تختم بود اولش فکر کردم خرگوشمه ولی وقتی زیر تختمو دیدم ، دیدم که جکه (همون روحه😂) و اومد خفم کرد . پایان 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 28. جن وجود داره چون دو سوره از جن در قرآن آمده شیطان از جنس جن اینو من نمیگم حضرت سلیمان فرمودند چون خودشون ارباب جن ها بودند داستان آنابل هم واقعیت داره چون کسایی که شیطان پرستی میکنند بعد از مرگشون جن ها میان و در آنجا زندگی میکنند جن های مسلمان و کافر از ما میترسند اما بعضی هاشون که فرانبردار شیطان هستند نمیترسند و انسان را آزار اذیت میکنند جن ها از اتش هستند و به هر شکلی هم درمیایند شما به حضرت محمد میشناسید اعتقاد دارید اگه اعتقاد دارید داستان منو گوش کنید ::روز پیامبر اسلام به همراه یارانش به سفری میروند در بین راه به دره ای برخورد میکنند که در آنجا یک غار حضرت محمد و یارانش به آنجا میروند و بعد جبرئیل از طرف خدا به حضرت محمد میگوید یه گروهی از جنیان پایین دره هستند و میخوان شما و یارانتان را مورد ازار و اذیت قرار بدن بعد حضرت محمد با چند سوره قرآن آن هارا دور میکند.

  1. این چرندیات چیه میگی این داستان ازشما نقل شده شمااونجابودی به قول خودتون۱۴۰۰سال پیش کی این حرفحاروبهت گفته برپی کارت پسر……

 29. قرآن کریم نیز بر عدم قدرت و توانایی انسان نسبت به شناخت روح تأکید می‌کند: «و از تو درباره “روح” سؤال مى‏کنند، بگو: «روح از فرمان پروردگار من است و جز اندکى از دانش، به شما داده نشده است! پس نمیشه اینو بگیم ک اینچیزا نیستن و اعجوبن و این چنین چرند ها!! ما فقط اینو باس بدونیم ک اجنه و انس و ارواح وجود دارند و دیگه وارد جزئیات نشیم همانطور ک طبق ایه ی کذا گفته شد ! پس بعید نیس با همچین اتفاقاتی مواجه شویم

 30. یه سوال پس چرا این اتفاق ها فقط توی امریکا میوفته چرا تو ایران نیست .
  اگه شیطان بهش متصل شده پس الان فقط یه عروسک عادی توی شیشه هست و اون جن الان ازاده چون جن از هر درو شیشه میتونه رد بشه.
  به نظرم همش به خاطر اینه که مارو ضعیف الایمان کنن .
  مطمئنا کسایی که به این داستان اعتقاد دارن یه سر باید به تیمارستان بزنن☺😏😏

  1. دوست عزیز تو ایرانم زیاد اتفاق میفته ولی شما در جریانش نیستید . لطفا در مورد ایم مسائل مطالعه کنید

   1. شیوا خانم اگه میگی واقعیت داره، از یه مدیوم بخاه که یه جن خیلی ترسناک مثل آنابل!!! بفرسته بیاد منو پاره پاره کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

 31. سلام دوستان عزیز .من همه ی داستان های آنابل رو خوندم.من۱۰سالمه و ممکنه هر چیزی رو باور کنم.اما من یه جایی خوندم بزرگترین شکست از دست دادن ایمان و اعتماد کردن به شیطان هست.خوب وقتی خدایی به این بزرگی وجود داره یه عروسک این وسط همش حرف الکیه.من عروسک شبیه آنابل رو دارم.حتی دختر خالم که خیلی به جن و روح و اینجور چیزا باور داره،به من میگه عروسکاتو دور بریز حتی میگه اگه ۵دفعه آنابل رو صدا بزنی میاد و بیچارت میکنه ……اما خدا هست

 32. من خودم توباغ زندگی میکنم شبا صدای جیغ وآهوناله ازته باغ میومد خیلی می ترسیدیم یه دعانویسوآوردیم اون رفت ته باغ صداها ازچاه میومد دعانویس پیه پودریوتوی چاه دیخت وداشت یه دعامیخوند کیچیزی اونو بوردتوچاه مافوراًفرارکردیمجیغ کشیدیم ازباغرفتیم وباچنتا دعانویس دیگه مشورت کردیم اوناابزاروموادزیادی باخودشون آوردن هفت نفری دورچاه حلقه زدن یه چیزایی میگفتن انگارداشتن بهاشبهاشوت ارتباط برقرارمی کردن یهو دودسیاهی ازچاه درومد. اونا روی یگ ورقه فولادی به قطریک سانت دعا نوشته بودن وتا دود کامل اومدبیرون اونو روی دهانه چاه گذاشتند بعد باهم دعا هایی خوندند ودود به شکل خونورزشت درومد اونوداخل جعبه شیشه ای که روش پرازکلمات قرآنی بود. انداختندودرشم بستند اون بی جون افتاده بود دعانویسا گفتند اون یه جن بوده واون صدا هارودرمیووذده که مابترسیم وفرارکنیم خلاصه دعنویسا ازما ۵ملیون گرفتن وگفتن اون چاه چیزی داره که جن هاروجذب می کنه ولی ماباگذاشتن درپوشاونوبستیم وجنوهم بردندتوی ونشون گذاشتند. داستانی از علی کشوری سرکاربودید اینا زاده تخیولات من بود

 33. دوستان من در لحظاتی پیش عروسک انابل را دیدم که داره به طرف یک مرد پیر میره اگه حدس زدین چی شد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! روح از اون مرد پیر خواستگاری کرد و مرد پیر قبول نکرد اگه حدس زدین چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! باریک الله. روح دهنشو کرد تو دهن مرد پیر و تا قدرت داشت فوت کرد اگه حدس زدین چی شد ؟؟؟؟؟؟؟ پیر مرد بدبخت ترکید روح هم فرار کرد . دوستان لایک و نظر فراموش نشه

   1. اره راست میگه تو این نظر هایی که خوندم نظر این انیس چلمنگه از همه احمقانه تر بود

 34. رفقا خواهش میکنم منطقی نگاه کنید… هروقت ایمان آدم ضعیف میشه میل به خرافات افزایش پیدا میکنه. نمیگم اینا الکیه ولی مطمئنا همش تصادفه.

  1. همه ی اینا الکیه فقط داستان فیلم انقد تاثیرگذار و قشنگه که آدم بخاطر احتیاط هم که شده دوس نداره به سرنوشت اون خانواده ها مبتلا شه و خیلیا حتی میترسن اسم آنابلو بیارن?

  1. وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
   وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
   قلبم الان وایساد از ترس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   همین الان آنابل داشت منو میزد که یهو لامپو روشن کردم و مرد.

 35. همش حرف مفته من خودم دوازده سالمه اصلا نمیترسم خو چیه این فقط خلاقیتی ک فیلمسازش تونسته ب کار ببره اینه ک داستانو تونسته واقعی جلوه بده

 36. اجنه وجود دارند من ازبچگی میبینم این یک مساله ارثی تو خانواده ماست متاسفانه هیچ یک از اعضای خانوادم تو اتاق من نمیخوابن قبلا خیلی میترسیدم الان ترسم ریخته و عادی شده خلاصه وار زندگیمو گفتم ولی امیدوارم هیچکس دچار موضوعات ماوراالطبیعه نشه واقعا خطرناک و بده

 37. سلام
  اقااصن به ماچه جن وروح…..اینطورچیزاهستن یانه؟!یه فیلمی ساخته شده که یه سری هادوسش دارن وطرفدارشن ویه سری هانه.هرکسی اعتقادای خودشوداره ….

 38. سلام به همه شما دوستان می خواستم بگم که این فیلم کس شعره نه این که جن وجود نداره ؛داره ولی هرچی درمورد این فیلم گفته شده دروغه

  1. منطقی جواب بده.
   هیچی نمیدونی الکی بلوف نیا و نگو الکیه

 39. شما ها کجای کارین ما الان تو عصر تکنولوژی هستیم جایی که علم باشه کی به این شرو ورها توجه نمیکنه شمایی که حرف از جن و روح میزنین اگه یکم فیزیک مطالعه کنین تاحالا قانونی و مدرکی وجود نداشته که همچین چیزایی رو ثابت کنه

 40. سلام دوستان منم وقتی این فیلم رو دیدم خیلی می ترسیدم هیچ جوری نمی تونستم به ترسم غلبه کنم تا اینکه کفش تن تاک خریدم …از روزی که تن تاک می پوشم دیگه از آنابل نمی ترسم??????

 41. واقعا شرو وره این حرفا من خودم همزاد دارم ولی مثل این داستان انابل نیست ناموسا لطفا لایک کنید

  خواهشا این داستان رو واسع بچه ها تعریف نکنین

 42. این چیزا وجود نداره جن هاپیش انسان هانمیان مخصوصا اون هایی که میترسن

  1. رها خانم جن وجود داره ولی واس ما نه واس ادمایی که خودشون درباره جن ها صحبت میکنن و دوس دارن که از نزدیک ببیننشون پس اشتباه توضیع نده خانم

 43. همش الکیه جن پیش انسان نمیاد خصوصا اون هایی که میترسن شیطان هم از این کارا نمیکه اون درزمان پیامبرا از این کارانکرده حالابیاد…….همش الکیه ببیند ولی باورنکنید

  1. من که این مطالبو صرفا جهت سرگرمی خوندم فیلمشم همینطور
   تازه چه واقعیت داشته باشه چه نداشته باشه کجای زندگی مارو میگیره عروسکی که اونور دنیاست.داستانش بوده اما تو فیلم پیاز داغش زیاد شده..
   اصلن خود این ارواح و اهریمن دهنشون باز مونده از این داستان ها
   من از بعضی انسان ها بیشتر از این داستانا و فیلما میترسم،چون بیشتر چیزهای ترسناک زاده ی خیال انسانه مثل لولوخور خوره:(من سر قضیه ی لولو تا پونزده سالگی میترسیدم:(
   بای

 44. آنچه در واقعیت بوده بسیار خطرناک تر و وحشت ناک تر از فیلم های ساخته شده در باره ی اد و لورین وارن هست
  به گفته خود ادوارد شما چیزی رو نمیتونید درک کنید مگر اینکه اون رو تجربه کنید

  1. لعنتی چرا اینقدر ما رو میترسونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   زهرم ترکید از ترس………………
   دوستان هر وقت آنابل رو دیدید به پلیس زنگ بزنید و اوژانس
   پلیس: ۱۱۰ اوژانس: ۱۱۵

 45. سلام
  ببینید دوستان عزیز جن وجود داره
  میتونی کساییرو که بی دین یا کسایی رو که پر از انرژی منفی هستن رو مورد تاثیر قرار بده
  اما همه چی به خود فرد بستگی داره که سمت این چیزا بره یا نه
  این داستان هم میتونه واقعی باشه ولی کسی که واقعا معنی خدارو بفهمه هیچوقت از این چیزا ترسی نخواهد داشت

  1. جن وجود داره و گروه های خاصی رو هم شامل میشه.
   جن به اختیار خودش سمت هیچ انسانی نمیره مگر اینکه خود انسان با یکسری از کارها جن و به اختیار خودش در بیاره و جن میتونه به دستور اون شخص هر کاری بکنه.
   میتونه به اذیت کردن دیگران بپردازه.
   ولی گناه این کار به پای انسانی که این کار و انجام داده نوشته میشه.
   در ضمن هر چقدر هم که انسان بی دین باشه جن تا تحت اختیار کسی در نیاد به سمت اون انسان نمیره

 46. شاید عجیب باشه ولی این چیز بسیار واقعیت داره ☝
  برای مثال من خودم ۲روز پیش ی کفتر چایی دیدم باسنشو کرده بود تو دهن کفتره ماده.
  حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
  کفتره به طرز فجیهی باد کرد بعدش کفتره که باد شده بود باسنشو کرد تو دهن اون یکی کفتره
  حدس بزنید چی شد؟؟!!!
  کفتره که باد داشت به همراه ی صدای محیب بادش خالی شد و اون یکی کفتره باد کرد بعد این عمل رو ۲۱ بار روی هم انجام دادن تا اینکه دیدم کفتره که نر بود تخم از باسنش شلیک شد!!!???
  اونم نه یکی نه ۲ تا بلکه ۳۲ تا تخم عین مسلسل از باسنش شلیک میشد?
  لامصب انگار دوشکا میزد?
  هیچی دیگه من از اون روز به بعد هروقت کفتر چایی میبینم گلاب به روتون میرینم به خودم فکر میکنم انابل داره از باسن تو دهنم جفت گیری میکنه!!!!

  1. خیلی باهال بود. بخدا قسم ترکیدم از خنده. اجرت با همون آنابل خان

 47. برین به کارو زندگیتون برسین
  این چرت پرتا چیز گزاشتن شایعه پراکنی میکنین ما قدرت کنترل دنیا رو هم داریم قدرتی که خدا به ما داده به هیچ موجود دیگه ای نداده و نمیده شیطان پشم مونم نمیده انابل به من سجده بیا ای…….

 48. اصن میدونستم چیه ببخشید ریدم به این فیلم آنابلو کاجورینگ که فکرای شماهارو تسخیر کرده خودتون نمیفهمین ول کنین بابا چرا اینقد دربارش باهم بحث کنیم واقعیت داره که داره حالا همین الان نمیاد که بخورتون!!???
  پس تو فکرش نباشینو تو فکر زندگی این دنیا و اون دنیاتون باشین

 49. جم کنین باو این کسشعراتونو. جن خود ادما هستن ادما ساخته ذهن خودشونن .خوبه تو فیلم میگه ک شیطان ب کسی حمله میکنه ک ایمانش ضعیف باشه.این داستان ها ساخته شده برا عوام ناس ک دوس دارن همیشه تو اینجور حالتی بموونن.
  واقعیت های دنیا ی چیز دیگس ک ثبت ملی شدن و با اسناد معتبر مثل دیوار چین احرام ثلاثه مصر تخت جمشید. ایران و و ک ثبت شدن و با مدرک اینا حقیقتن ن عروسک مسخره ای ک فقط برا جلب توجه عوام ناسی چون شما ک ایمان ضعیف و همیشه اینجور حالت های ترس و دوس دارن .جن هست .زندگی میکنن کنار ما ولی تجاوز ب حریم همدیگرو ندارن بی اذن خدا
  شیطان ذات ادماس
  وجود خارجی نداره
  روح صاحب اذنه و بی اذن پروردگار کاری نمیکنه
  اگرم بشه طی ی سری مراسمات ب عمل میاد اونم در چن لحظه اونم زیاد باور ندارم.فکر کنین اقایوون خاونوما شما ایرانی هستین
  فکر کنین افکار شماس ک داره ب خودتون تحمیل میکنه ک این داستان واقعیه در حالی ک حقیقت ی چیز دیگس
  قربون همتون

  1. داداش اخه شرمنده اینو میگم اخه این انابل چیه که همه میگن وجود داره بابا خارجی ها فیلم هایه کسشر درست میکنن که اسلام رو از بین ببرن که بگن اسلام هیچه که بگن اسلام دروغه خواهشن اینقدر زود باور نباشد من خودم ۱۴سالمه اصلانم از این چیزا نمترسم وقتی انبل رو دیدم اصلا نه ترسیدم تا از یه چیزایی شم خندم گرفت اگه خیلی فکر میکنین انابل وجود داره از کم شدن ایمانته بگیر دورکعت نماز بخون همش درست میشه ایشالا شاد باشید و موفق یاعلی

 50. منم براولین بار ک فیلمشو دیدم.یه خروس و گربه داشتم ک هردو دریه شب مردن.بدون هیچ اثر یا مریضی.وقتی هم ک خروسم مرد هنوز چنثانیه از مردنش نگذشته بود ک مامانم میره بالا سرش واطراف خروس بوی مطعفنی میشنوه دقیقا مث همین بویی ک تو فیلم ازش حرف زدن.وهمون شبش گربم میمیره.و فردا صب زیر درختمون پیداش کردیم بدونهیچ اثری فقط افتاده بود.وبعدشم احساس بدی ک توفضای خونمون داشتم.و اینارو شاید شما درک نکنین.بخاطر اثرات فیلمم نیس ک خیال کنم.ینی خودمم فک میکردم ک خیالاتی شدم ولی بعدش همه چی رو سنجیدم ک واقعا میشه.این دنیا همه چی توش اتفاق میوفته.ولی نمیتونیم درکش کنیم خیلی چیزارو.

  1. خیلی جالبه!!!!!منم یه سگ داشتم که بعد از دیدن این فیلم نمرد ولی خیلی عوض شد،همش جفت گیری میکرد ،بی پدر حتی به گربه ها هم دیگه رحم نمیکرد، شب و روز ،بعدشم چند ماه بعد در حالی که از پنجره نگاش میکردم که داشت ترتیب سه تا از گربه های محله رو میداد مرد و همون بوی متعفن فضای کوچه رو گرفته بود اولش فکر میکردم خیالاتی شدم ولی بعدش که آمار گربه های ناقص الخلقه محلمون زیاد شد فهمیدم همش حقیقت بوده…..

   1. سگ نبوده که جانی سینز بوده 😐
    داداش دلیله مرگه سگت یه چیز دیگه بوده 😀

   2. من یه خرگوش داشتم عقیمش کرده بودیم ولی بعد این که این فیلمو دیدم فهمیدم حاملست جای ترسناک اینجاست که نر بود|:?

  2. داداش اخه شرمنده اینو میگم اخه این انابل چیه که همه میگن وجود داره بابا خارجی ها فیلم هایه کسشر درست میکنن که اسلام رو از بین ببرن که بگن اسلام هیچه که بگن اسلام دروغه خواهشن اینقدر زود باور نباشد من خودم ۱۴سالمه اصلانم از این چیزا نمترسم وقتی انبل رو دیدم اصلا نه ترسیدم تا از یه چیزایی شم خندم گرفت اگه خیلی فکر میکنین انابل وجود داره از کم شدن ایمانته بگیر دورکعت نماز بخون همش درست میشه ایشالا شاد باشید و موفق یاعلی

   1. حاضرم سر این موضوع باهات مناظره کنم،تو حاضری؟

   2. بچه تو برو خارج تو یکی از موزه نگهداری شده خوب اگه قران اعتقاد داری باور کن چن اب … چیزی استفاده شده که بیرون نره

   3. خدایی من نمیدونم چرا فکر میکنین کل دنیا گیر دادن به مسلمونا که منحرفشون کنن.
    مگه ملت بیکارن. اینقدری که خود ما خودمون با دزدی های تو مملکت و…. ضربه میزنیم به دیدگاه مردم درباره ی اسلام بقیه کشورا نمیزنن.
    بعدم یه فیلم ساختن تو کشور امریکا با زبان خودشون و از هیچ کشوری هم دعوت نکردن که فیلمشونو ببینن. فیلمی مطابق با فرهنگ عقاید خودشون ساختن.
    اگرم هدفشون چه از انابل چه از هر فیلم دیگه ای کس خاصی باشه قطعا رودربایستی ندارن .همیمطور که فیلم ۳۰۰ رو ساختن که اونم خیلی انتقاد های خودشو داشت که الان جای بحث اون نیست. به هرحال کور کورانه حرف خیلی از ادمای بیسوادو که فقط بلدن مشکلاتو بندازن گردن یکی دیگه و همش این توه رو داشته باشن که همه میخوان مارو از دینمون وا کنن باور نکنیم. بعدم در مورد غروسک انابل شواهدش تو موزه هست شاید مو به موی فیلم واقعیت نداشته باشه ولی بیسش واقعیه.

  3. گربه منم دوسال پیش توسط اجنه
   تسخیر
   نشد
   اما مرد
   نه مریض بود نه هیچی سالمه سالمه اولا که خیلی خیالاتی بودم همچین فکرایی میکردم اما بعد متوجه شدیم غذاهاش مسموم بوده:(
   همش چرته یا واقعیته
   فرقی نمیکنه
   بریم سر کارو زندگیمون بهتره
   مطلباهم لایک کنیم یا بگیم بیخوده این حرفا
   چرا هی داستان میگم براهم دیگه؟

  4. دقیقا واسه منم همچین اتفاقی افتاد. دو تا پلنگ داشتیم. یه شب دوتاشون فوت کردند و بوی بدی راه افتاد. از پزشکی قانونی اومدن صحنه جرم رو ببینن که یهو آنابل که به صحنه جرم برگشته بود، اومد به اونا و پلیس و مامورای دادگاه حمله کرد و همشونو با نون لواش لقمه لقمه کرد و قورت داد!!!!!
   من که فیلم گرفتم و گذاشتم اینستا. بیایید ببینید.

   تورو خدا مواظب باشید آنابل شما و حیووناتون رو نخوره………..

 51. خب سلام یگانه هستم بیست سالمه با این سن کمم اومدم ی حرفایی بزنم

  ی سری ادما هستن ک ادعای عاقلی و مسلمونی میکنن و میگن جن و روح وجود ندارن.اولین نکته اینه باوفانرین یار امام حسین علیه سلام رییس جنیان بودن.دومین نکته اینه ک بعد از مرگ انسان روح ازاده پس ب هر طرفی میتونه بره.اگر روح شیطانی باشه کارای شیطانی میکنه.سومین نکته اینه ی سری افراد مثله من و امثال من با این موجودات مظکل داریم.شمایی ک ب این موضوعات اعتقادو باوری نداری خاهش میکنم نظری نده.چیزی نگو.ماهایی ک ی سری چیزارومیبینیم حس میکنیم یا قدرتایی داریم عیچ چیزمون با شماها فرق نداره دلیلی واسه دروغ نیست تنها تفاوت اینه ک ما قدرت تمرکز بیشتری داریم.برای مثال همونجوری ک معمولی ترا وقتی یکی خیرشون میشه از پشت حس میکنن و سرب برمیگردن ک چک کنن.مغز ما بیشتر تمرکز داره همین.ب این ادما میگن مدیوم میگن درویش میگن ابر انسان یا بعضیام میگن طلسم شده.سوالم اینه مگ تو قران ازارواح شیطانی از جن های کافرو مسلمون از دیوها و انواع شیاطین حرف زده نشده؟؟؟یکی مثه من ک از ۱۳-۱۴سالگی با اینا درگیره و روزو شب اروم نداره از دیدن نظرات منفی شما دلگیر میشه.لطفن اگ نظری نداری اعتقادی نداری حرفی نزن مرسی.همه اینا وجود داره.خوب و بدم نداره.وجود دارن.من ۱۶سالگیم تسخیر شدم خانوادم روزو شب نداشتن زمانی ک قصد جونمو داشتن مادرم جرات نمیکرد نیم ساعت بخوابه از ترس جون من من ی حموم نمیتونستم تنها برم ….من انسانم اراده دارم این جوری اذیت شدم و میشم.وصل شدن ارواح شیطانی و عروسک و هرچیز دیگه خیلی ساده و راحته لطفن بل از هرحرفی ب پیشینه ی انسان ها فکر کنید مرسی خدانگهدار

  1. عزیزم کمتر فیلم ببین و زودتر بخواب سعی کن اینقدرم تحت تأثیر نباشی حرفات همه چرت و پرته محضه. ??

  2. که روح بعد از مرگ آزاده؟؟خو غلط کرده
   خانومی ک دم از دین میرنی درسته تو معنی و تفسیر سوره جن هست ک جنای کافر وجود دارن اما چیزی ک هست توی فیلم داره از قدرت شیطانی حرف میزنه ک رونده شده و تو خود قرآن نوشته شده فقط میتونه وسوسه کنه و اراده ای نداره
   در ضمن توی همین قرآن ک معجزه پیامبره آورده شده و روح انسان بعد از مرگش توفا میشه ینی ب طور کامل توسط ملائک دریافت میشه
   نمیگم شما دروغ میگی آره ممکنه جن زده شده باشی اما اینکه بخوایم شیطان رو واسه خودمون بزرگ کنیم خیلی اشتباهه اونم بخاطر یک فیلم آمریکایی ک هممون میدونیم فقط یه هدف دارن اونم نابودی اسلامه چ شیعه و چ سنی

   1. آفرین
    باز هم یکی یک نظر درست و عقلانی داد .
    انشا الله موفق باشید.

  3. خوب بود حرفت ولی بعضی ها نمیفهمن که جن چیه …….خوب همه میترسن

  4. سلام خواهرم
   من نظر شما را مطالعه کردم این ماجرایی که برای شما پیش آمده به خاطر کاری بوده است که خودتان انجام داده اید و برطبق ایات آخر سوره جن هیچ جنی نمی تواند بدونه اجازه خودتان به شما آسیب یا حتی تماس برفرار کند.
   این فیلم حدود شصت درصد مزخرفات بیهوده و خرافی بدونه دلیل در آن وجود داشت.
   به شما پبشنهاد می کنم تا بیشتر قران بخوانید و مهم تر تفسیر آن را مرور ووحتی درک کنید
   انشالله دیگر اتفاق بدی بذای شما اتفاق نیفتد.

   1. کاگردان فیلمی ساخته اونم از نوع ترسناک یه عروسک که به ارواح وصل بوده رو دیده ازش الهام رفته یه چیز خیلی ترسناک ساخته
    هرچی هم مردم باور کنند بیشتر فیلمش فروش میره و میگه چه بهتر
    این سایتم بیشتر بازدید داره
    سود و منفعتشو اونا میبرن
    ترس و وحشت و هزارجور کوفتی هاش هم مایی که هی داستان میگیم و هی بحث میکنیم واقعیت داره یا نه
    من که نظری درباره ی واقعی بودنش ندارم
    هیچ توصیه ای هم به کسی نمیکنم
    فقط خواستم نظرمو بگم:
    دنیا دو روزه با این چیزا خرابش نکنیم:)

  5. آخه واقعا این نشون دهنده خریت هست نه شیطان وجود داره نه خدا نه جن نه هیچی فقط خرافاتی در قدیمی اگه اون پیامبران گفتند و اون موقع خدا انتخاب شوند کرد چرا الان انتخاب یه پیامبر نمیکنه فقط آدمای کونی تو کشور دارن پول نفت مفت میچاپن اگه ما انسانی که اونم نیستیم باید از عقلمون استفاده کنیم ببینید فکر کنید فقط قرآن رو نشون ندید مدرک بدید

   1. نمیدونم چرا ادمین میزاره این حیوانات کامنت بزارن.
    خب نخود مغز، چرا فکر می‌کنی چرند و پرندهایی که میگی رو کسی قبل تو نگفته و تبعاً کسی بهشون جواب نداده؟! همین که داری نفی میکنی برای نفی وجود چیزی باید دلیل بیاری که نداری چون همیشه سر کلاس نیمکت آخر بودی و مخت تعطیل بوده.

  6. بعدشم اصلا بهش فروش بده بیاد بکنتت اگه باورش داری آه اگه اون واقعی بود میمود بیرون

   بعدشم اجسامی که جن زدگی رو با آتشی زدن میتونیم نابود کنیم

  7. نکته اول اینکه جن واینا وجود داره لعضیارو ول کن خودم تجربه کردم وتو قران هم اومده
   نکته دوم اینکه روح انسان ازادی مطلق نداره وهمه روح ها هم ازاد نیستن واونا هم که ازادن ازادیشون زیاد اما محدوده
   نکته سوم انکه روح شیطانی که گفتی بمب خندس فقط،چون روح از ذات خداست وشیطان بهش نزدیک هم نمیشه
   هرچیزی حدی داره
   همونطور که بالاتر گفتم این فیلما فقط برای دیدنه نه باور کردن…قشنگ هم هستن من علاقه دارم..وحتی رشته ژئو فیزیک برای علوم ماوراالطبیعه هست
   اما فیلم ها همیشه افراط دارن

  8. یگانه خانم. شما که مدیوم و ماورایی هستی، توروخدا قسمت میدم همین الان چندتا جن و روح ومخصوصا آنابل به تعداد کافی، بفرست بیاد خونه ما.
   اگه نفرستی ، پس معلوم میشه یه تیمارستانی هستی……
   خدانگهدار

 52. اگه فیلم بود همچین از اون شیشه میومد بیرون که عقل هیچ کسی نمیرسید حالا خوبه تو خود فیلم عروسکه جا به جا میشد تو واقعیت چرا نمیشه ؟دلیل از این سر تر میخوای که بگیم وجود نداره؟

 53. هووووووف این عروسک بی صاحاب شده رو تو شیشه تویه موزه نگهداری میکنن بیرونم نمیتونه بیاد حالا شما هی گوه بخورین بگین الکی و کسشره خو اخه نفهم جون حتما باید از اون شیشه بیاد بیرون برینه بهتون که بفهمید واقعیه ?

  1. اگه فیلم بود همچین از اون شیشه میومد بیرون که عقل هیچ کسی نمیرسید حالا خوبه تو خود فیلم عروسکه جا به جا میشد تو واقعیت چرا نمیشه ؟دلیل از این سر تر میخوای که بگیم وجود نداره؟

   1. دلیلش که نمیاد بیرون اینه که دعاهایی توی محفظه شیشه ای گذاشتن که زندانیش کرده.

  2. شما خودتو نگران نکن بااین روحیه لطیفت حیف میشی اینا همش کسوشررر محضه گلم
   جن هست نمیگم نیس ولی ب هیچ وجه نمیتونه اسیبی برسونه کامل ترین مخلوقات ما انسانها هستیم

 54. خب البته که این داستان واقعیت داره ولی این داستان و اتفاقاتش مربوط به یه آدم مسیحیِ . دین مسیح که کلی تغییر کرده . به شخصه اولین بار بعد از داستان خواب نداشتم ولی با کمی فکر کردن میشه فهمید که جریان برای ما مسلمین فرق داره، حتی اگه مسلمون بودن خودتون رو قبول ندارید باید بدونید روح شما یک مسلمونِ و امکان نداره خدا و ملک هایی که از شما محافظت میکنند اجازه بدن چنین اتفاقی بیافته . کمی تفکر لطفا….!!
  یا علی و حق یارتون?

  1. خدا جلوی آنابل رو بگیره؟؟؟
   آنابل در چه حدیه؟؟؟؟؟؟
   سگ من و شما هم نیست
   اون وقت میگی خدا جلوشو میگیره؟؟؟؟!!!!!!!!!

 55. ببینید من نمیگم راسته…. فک کنید چرا به نظرتون اگه دروغه اونو باید توی موزه نگهداری شع؟اگه ی فیلم الکی بود مثل همه فیلم های دیگه (الکی)به شخصیاتاشون اهمیت نمیدادندok! یا اگر دروغه روی شیشه نمینوشتند (هشدار)::::دست نزید)))))))))به خاطر این اون عروسکو نسوزوتدن چون اگه سوخته بشه فقط قوی تر خواهد شد و ممکنه برهتوی ی عروسک دیگه به ثول دوستمون چیزی که به وجود نیومده رو نمیشه کشت!!!!!!!!!!پس حقیقته من نمیگم خیلی شیطانیهههههه و کشندس ولی هنوز شیطان به اون متصله و توی کلام خدا نگهداری مشه…

 56. همونطور که میگید انسان اشرف مخلوقات. درسته جن و پری و شیطان وجود دارن ولی جن و پری خودشون در بعد چهاوم که بعد زمان هست زندگی میکنن و انسان سه بعدی توان دیدنشونو نداره مگر اینکه انسان احضارشون کنه. به همین دلیل هم هست که انسان و جن و پری قدرت دیدن خدا رو ندارن چون خداوند در بعد پنجم هستن و پنج بعدی هستن. بله خداوند انسان اشرف مخلوقاتو جوری بوجود نمیاره که موجودات بعد دیگر به آن آسیب بزنن و یا حتی بکشن. شیطان میتونه به بدن انسان های پلید و شیطانی و شیطان پرست بره و حتی اجسام دیگر ولی به انسان نمیتونه آسیب بزنه. کسایی هم که میگن جن رو دیدن ساخته ذهنی و تخیلشونه, مغز انسان به قدری قدرتمند هست که میتونه حتی روی هوا هم راه برود.

 57. اونایی ک میگن چرا عروسک رو آتیش نمیزنن روح مگه آتیش میگیره؟آنابل یک روحه شیطانیه ک این عروسکو کنترل میکنه اگ اینوآتیش بزنن یا دوباره درست میشه یا میره داخل یک عروسک دیگه برا این اینکارو نمیکنن چون انابل عصبانی میشه جن وجود داره من خودم دیدم پدربزرگم باهاشون ارتباط برقرار کرده بود(همین الانم دارم انابلو میبینم خیلی باحاله)

  1. بیا ، سر جدت بیا منو بخور ولی اگه خوردی منتظر سردار سلیمانی باش تا بخورتت!!!!!!!!!

 58. متاسفم برای مردم خرافاتی ایران که چیزهایی رو باور دارند که وجود ندارد. شما می گویید جن وجود داره چرا؟چون اسلام میگه وجود داره. شما به زور مسلمان شدین و مجبور شدین به زور این خرافات رو قبول کنید. شیطان، جن و پری و همه ی این چیز ها الکی هستش. به قول صادق هدایت آگه اسلام به جای هفده رکعت نماز در روز هفده دقیقه کتاب خوندن رو واجب می کرد هیچ مسلمان بی سواد وجود نداشت. شاید حتی هیچ مسلمانی وجود نداشت. در ضمن تمام چیز های درباره عروسک آنابل الکی می باشد. بدرود?

  1. باسلام
   به نظر من این داستان یا دروغه یا تغییراتی در آن اعمال شده است.
   این نظریه برای بی دین ها است چون همه دین ها پرستش دارند
   در ضمن در اسلام روایات بسیاری هست در مورد علم آموزی.
   در نظریه دوم اگر جن و روحی نبود
   پس چه چیز این گوشت را کنترل می کند؟
   چرا پس از مرگ مرده ای زنده نمی شود حتی اگر بدنش کاملا سالم باشد.
   و در سوی دیگر صادق هدایت نام یکی از معصومین را دارد و اصلا نه عالم و دانشمندی است برای استناد .
   شما هم که دم از علم آموزی می زنید ؛ حداقل در این مورد باید استدلال قوی بیاورید پس اول از همه خود عمل کنید….

  2. تو که این چیزا رو انکار میکنی قرآن کتاب خداست و در مورد جن هم خداوند در قرآن یاد کرده انکار تو انکار قرآن و خداست بیشتر فکر کن

   1. واایی تورو خدا بسه
    شما خود کاگردانو فیلم ساز و مدیر سایتو هرچی هست و پشیمون کردید
    شماهایی که هی کارشناسانه حرف میزنید و حرف از عقل و منطق و هزار جور چیز دیگه میزنید
    اگه واقعا متخصص بودید الان داشتید تو دانشگاهی اداره ای جایی کار میکردید یا حداکثر دوسه تا کتاب چاپ کرده بودید
    هرکی یه نوع نظر میده چهار پنج تا دلیل فیزیکی اللشیمیایی میده چند نفرم فحش میدن
    دونفرم پارازیت میندازن
    ملت چقد بیکارن:(
    مثل من:(

 59. متاسفم برای مردم خرافاتی ایران که چیزهایی رو باور دارند که وجود ندارد. شما می گویید جن وجود داره چرا؟چون اسلام میگه وجود داره. شما به زور مسلمان شدین و مجبور شدین به زور این خرافات رو قبول کنید. شیطان، جن و پری و همه ی این چیز ها الکی هستش. به قول صادق هدایت آگه اسلام به جای هفده رکعت نماز در روز هفده دقیقه کتاب خوندن رو واجب می کرد هیچ مسلمان بی سواد وجود نداشت. شاید حتی هیچ مسلمانی وجود نداشت. در ضمن تمام چیز های درباره عروسک آنالیز الکی می باشد. بدرود?

  1. آرمین تو اگر پادشاهت و پیامبرت کوروش بزرگ باید بدونی کوروش بزرگ به هیچ مذهبی و دینی توهین نمیکرد اما تو راست وایسادی تو سینه ما مسلمونا به دینمون که توهین میکنی هیچ به دین و مذهبمونم زیر سوال میبری و میگی که خرافات هست پس تو نباید خودت رو فرزند ایران و کوروش بزرگ‌ بدونی!! درسته؟

   1. اره باو حتما انابل باید بزاره درش متوجه شه

  2. صداق هدایت اگه واقعا به این چیزا اعتقاد داشت خودکشی نمی کرد اونم از بی اعتقادی به پوچی رسید هر کی خودش رو به یک مبدا متصل می دونه هیچ وقت دچار پوچی نمی شه .

  3. تواز کجا پیدات شد حالا دوساعت باید فلسفه اسلام توضیح بدیم اگه میخاید کسشر بگید زودتر دکمتونو بزنید مارو از وجودتون محروم کنید ترو خدا
   مرسی اه:((((

 60. به نظرم خداوند متعال هیچوقت چیزی نمی آفرینه که بنده هاشو اذیت کنه من نمیگم که انابل واقعی نیست ولی ما انسان ها برای چی باید خودمون به خاطر این چیزا اذیت کنیم

 61. سلام آیا عروسک انابل وجود داره یعنی هنوزم در همین موزه هستش میتونن باهاش حرف بزنن من از این عروسک خیلییی میترسم شبها جرعت نمیکنم چشم رو هم بزارم چون همش فکرم پیشه این عروسک هست

  1. هاناخانوم نترس من لرم لرها از چیزی که اذیتشون کنه کاریش میکنن
   بعدشم ما ایرانیم شیطان بیاد طرفمون یارو این همه بدبختی داره ببینه شیطان بیاد شیطانو دسمال کاغذی میکنه?
   گور بابای شیطان ما خودمون از شیطان بد تریم همگی بگید یاحسین
   نترسید هاناخانم نترس شیطان طرف ماها نمی اد اگرم خدا نکرده اومد
   بگید
   بسم الله رحمن رحیم و بگید یا حسین واخرشم بگید یاامام زمان
   خدا خودش شیطانو ان میکنه

  2. بلفرز بیاد بخورتت
   چی میشه
   تو که بلاخره قراره یه روزی ببیمیری
   چه زودتر چه دیر تر عزیزم

 62. خب دیدگاه من اینطوره که دین خارجیا کامل نی و اعتقادی ب خدای ما ندارن شما حرف از جن زدین ولی نگقتین با ی بسم الله میرع از نظر من که تو قران هم گفته شده انسان (اشرف مخلوقات) و بر ما چیزی سر نی. شیطان فقط میتونه همه چی باشه و یادت باشه شیطان از مسلمانان میترسه و یه چیز دیگه جهت خنده ما خودمون دهتا کار شیطان میکنیم اون باید بترسه نه ما.

  1. نه دیگه دیدگاهت کاملا غلطه!
   کمی به دور و اطرافت نگاه کن میفهمی که خدا اونارو بیشتر از ما دوست داره چون به خدا ایمان کامل دارن نه مثل ما!!!

 63. سلام، در مورد این داستان ها مطالب زیادی هست و نظرات زیاد ما به جای دعوا و مسخره کردن باور ها و عقاید بهتره که به نظر هم دیگه اهمیت بدیم و احترام بزاریم، من در مورد این داستان نظر منفی دارم و اون رو باور نمیکنم ولی میدونم که ممکنه واقعیت هم داشته باشه. و نظر دیگران رو هم قبول میکنم.

 64. چه فیلم بی مزه ای اصلا هم ترسناک نبود.ولی واقعا شیطان میتونه بیاد تو دنیای ما البته اگه خودمون احضارش کنیم.جهت اطلاع خودم یکبار جن دیدم واقعا ترسناک بود،فکرشو که میکنم موهای تنم سیخ میشه

   1. از کجا میدونی
    اصلا به حرفت اعتغاد ندارم عزیزم?

 65. با احترام ب همگی
  من قبول دارم
  چون من خودم با گوش و‌ چشمای خودم چیزای زیادی ازین دست شنیدم و دیدم
  در مورد اینک یک‌ ابزار بتونه بهتون اسیب بزنه هم جدی بگیرید چون واقعا ممکنه راه ارتباطی بین این دنیا و دنیای موازی ما باشه
  ایمان ب دل ها ارامش و‌ روشنی میده
  یاعلی

  1. شما ها فقط میخواین مارو بترسونید !
   این چرت و پرت ها چیه میگین
   اقا یک کلمه : انابل وجود داره و هنوز هم در موزه هست.!
   وسلام نامه تمام دوست عزیز!!!!

 66. شخصن این عروسک رو باور ندارم
  مثال هاشم زیاده که وقط ندارم بزنم قبول دارم بعضی چیز ها وجود داره و از دنیای ماورا میاد اما
  شما هم باور کنید شیطان نمیتونه با وجود خدا به ما دست بزنه و به زمین بیادمیکرد
  کا با این فیلم ها قصدش تخریب مغز ماست
  ندیدید که حضرت عیسی رو مسخره میکرد

  1. داداش من کل موضوع سر اعتقاد بود بقول اونا کسایی که تو کلیسا هستن پاکن خب کجا هست که ما پدر داریم خواهر داریم تو کلیسا اینجوری صدا میشن بعد چیزی کع میتونه مسخره باشه اینه خودمون بخوایم باور کنیم. من ب عجایب جهان باور دارم همه چی هست جن پری و……. ولی انسان اشرف مخلوقات شد.

 67. چنتا دلیل برا الکی بودن آنابل؟
  ۱٫برین دقیق تر بخونین میفهمین جنا تو دنیای خودشونن دارن حال میکنن
  ۲٫شیاطین و از اینجور حرفا بیکار مردم که نیستن بشینن مارو بترسونن
  ۳٫اگه شیطانیه چرا نگهش داشتن اونم تو دید مردم
  ۴٫چرا در نرفتن
  ۵٫راست میگین منم ترسیدم یه مشت پنبه و پارچه واااااااااااااااااااااای
  ۶٫ چرا هیچوقت هیچ اخباری در موردش شنیده نشده
  ۷٫بازم بگم؟

  1. احمق مگه اخبار میاد از جن و پری صحبت کنه
   اول فکر کن بعد چرتو پرت بگو دوست عزیز !!!
   اولن جن وجود نداره فقط مسلمون ها و ادمهای ترسو که از قیافه ی انابلم میترسن اعتغاد دارن!!!
   دومن مگه خولن که تو خونه هاشون نگهش دارن که روزی صد بار ارزوی مرگ کنن!!

  2. دلایلت منتقی نیست من دلیل میارم

   این ها فقط خرافات و شایعه پراکنیِ این یک توطئه هست تا
   دین خودشون رو قوی تر جلوه بدن ، فقط چون مدیای بهتری دارن
   داستان هاشون واقعی تر به نظر میاد، من اگه به تو پول بدم و اگه
   تو دین مشخصی نداشته باشی احتمالا به این داستان ها شهادت می دی
   و من می تونم یه فیلم از همون داستانی که تو شهادتش رو دادی بسازم
   اونوقت باز یه سری شایعه برای عاقبت منکرین میسازم که بترسید و انکارش
   نکنید و بعد خیلی ها نظرشون راجع به مثلا دین مسیح تعقییر می کنه
   خیلی ها هم فیلم رو می خرن
   به نظرت ما نمی تونیم این کار هارو با اسلام کنیم؟
   چرا مسیح ؟ چرا صلیب ؟ وقتی خیلی ها سند برای انکارش دارن؟

 68. ینی میشه مسخرش کرد تا بکشتم؟ *۰*
  آناااااااااابببببللللللللللل
  عموووووووووووووو
  بیا بخورش
  چی. نه.
  بیا بخورم درسته
  ناموسن اینم مثل کعبه و امام زمانه ساده نباشید
  اگ اینو باور میکنید پس اژدهای فیلم هابیت ها رو هم باور کنید:/
  من که جفتشونو باور دارم
  آره هم روح هست هم جن
  هم اژدها بوده هم دیو و غول
  ولی جدا یذره فکر کنید اون روحه مگه بیکاره پاشه بره یه مشت اسکل تر از خودشو اذیت کنه؟ :/
  لپ کلام
  یذره کتاب بخونید
  به عنوان مثال برید در مورده رازه ذهن بخونید
  بعد میفهمید به هرچی فکر کنید همون میشه

  1. با نظرت کاملا موافقم حامد جان
   تا خدای بزرگ هست از هیچی نترسین?

  2. دقیقا
   کسایی که به خدا اعتقاد دارن وقتشونو واسه این چیزا تلف نمیکنند
   اصلن گیر ممم این وجود داشت
   اینجا ایرانه
   اونجا آمریکا
   این شرق
   اونجا غرب
   یه ذره فکر کنید خواهشا
   ماکه پس فردا میمیریم
   الکی داریم زندگیمون رو خراب میکنیم
   میتونیم این فیلم و جمعه تو اوقات فراغت ببینیم و کیف کنیم
   میتونیم هم درباره اش تحقیق کنیم هی بریم دنبالش بحث کنیم اونقدر که از زندگیمون غافل بشیم
   خودمونو تهش به چاه بکشونیم
   به زندگی روزمره فکر کنید،آنابل و کارگردان نمیاند پول و تاوان کارهای مارو بدندنمیاند کارهای مارو انجام بدند ماهم درموردش تحقیق کنیم
   هرچی جای خود
   الان اون موزه هه داره میلیاردی پول میگیره
   ما داریم گیگابایتی نت مصرف میکنیم
   فقط واسه ی یه سری داستان
   خیلی حرف زدم
   چرت گفتم۰_۰
   بای

 69. سلام عزیزان و دوستان
  من آنابلا هستم. چون دیدم بعضیاتون به من اعتقاد ندارید گفتم بیام یه اخطاری بهتون بدم. ممد حال تو رو هم میگیرم. خلاصه بهتون بگما من اعصاب معصاب ندارم . میزنم همتونو له و لورده میکنم. فوحش هم بدین خودتونین. ممد ممد ممد بچه پررو

   1. مگه هنوز زنده ای؟
    ممد خدا وکیلی میام میخورمتا.
    اینقدر قدبازی در نیار
    به بقیه هم دارم میگم. حتما باید حالتونو بگیرم که باور کنید. خوب مث بچه آدم باور کنید برای منم کار اضافی نتراشید.
    میام همتونو میخورم هواستون باشه

   2. نه نمیکشمت. ولی یه جا ضایع ت میکنم . ضایع شدن خیلی بدتر از مردنه.

   3. من که انابلا نیستم ولی بازم اگه میدیدمت خفت میکردم

 70. انکار نکنین به نفع انکار کنندگان نیس بعدشم در عرصه ی هنر باید به داستان شاخ و برگ داد.اصل قضیه واقعیه ولی خب با شاخ و برگ های زیاد که شاید با اصل ماجرا فرق زیادی هم داشته باشه

 71. این داستان واقعی است و واقعاً عروسک انابل وجود داره در یک موزه ای که در فرانسه است
  من خودم عروسک انابل رو از نزدیک دیدم و واقعاً با اینکه قیافه ی ساده ای داره خیلی ترسیدم چون قبلاً فیلمش رو که دیدم خیلی ترسیده بودم
  اصلاً خیلی حفاظت شده بود
  پس میشه نتیجه گرفت که واقعاً وجود داره و من دوست دارم بازهم ببینمش

  1. آفرین به تو که رفتی فرانسه 🙂
   منم رفتم
   ولی آنابل تو کنتیکته که خودش یه ایالته تو آمریکا 🙂
   نمیدونم شاید راست میگی اومده بوده اونجا بخورتت فقط تو فکره اینم که بفهمم با هواپیما اومده یا کشتی؟

  2. دوس داری ببینیش ؟ پس تنت بد جوری میخاره!!! من توصیه میکنم بجای اینکه بری دوباره ببینیش خارشت رو درمان کن. خیلی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!

 72. سلام طبق گفته ی دوستان که می گویند وجود دارد این عروسک من این حرف را تکذیب می کنم چون مدتی تحقیق کردم وبه شما اثبات می کنم
  ۱جن ها دو دسته اند کافر ومسلمان که جن مسلمان عین انسان است ولی کافر در پوشش حیوان وهیج جن وروحی به شکل عروسک در نمیاید
  ۲این برنامه را کشور امریکا برای منحرف کردن افکار عمومی ساخته است واگر واقعا این قدر بد بود عروسک را پاره وبه اتیش می کشیدند

  1. دقیقا من هم همین نظر رو دارم. اگه بده و به مردم آسیب روحی و فیزیکی میرسونه پس باید نابودش کنن

 73. تا وقتی خدای به اون بزرگی هست چرا باید از یه عروسک کوچولو بترسیم؟؟

 74. یه جوری دروغ میگن از راست قشنگتر. این فیلم ها هم همش دروغ های هالیوودیه.

  1. نخیر کاملا راسته اگه تو به پیامبر ها و امام مان اعتقاد داری باید باور کنی همه چیزو که آمریکا برای منحرف کردن نمی سازه

   1. واقعا جای تاسف داره که خدا و پیامبر و امام هارو با این چیزا مقایسه میکنید
    واقعا جاداره بگم خفه شید
    پیامبرو امام ها ی مقدس و شریف کجا
    این عروسک شیطانی پراز دروغ های رسانه ای کجا
    حالا میخوای بگی راسته یه دلیل بگو
    اینم شد دلیل
    پیامبر هست عروسک آنابلم جود داره
    نگاه سر چه چیزای بیخودی وقتمونو تلف میکنیم
    شما که کارشناسی متخصصی چرا داری تو نت شر و ور میگی
    اگه واقعا استادی یه چی بگو
    من نمیگم آنابل رو قبول دارم
    اما باورش هم ندارم
    نظر من به هیچ جای دنیا بر نمیخوره

 75. با سلام خدمت دوستان عزیز اولا باید بگم این فیلم واقعیت داره به دو دلیل اول اینکه تو فیلم ذکر نشده عروسک تسخیر شده بلکه روح یا هرچیز دیگری به اون متصل شده دوم اینکه انسان قادر نیست در مورد چیزی فکر کنه که وجود خارجی ندارد پس باید اتفاقی افتاده باشه

  1. حاجی امام زمان سر شیطان رو میبره چه برسه یه یک عرسک تسخیر شده

   1. آنابل همون شیطانه دیگه احمق شیطان کنترلش میکنه تو روایات میتونه شیطان حتی از طریق وسایل هم (عروسک یا اسباب بازی) به هدفش برسه یا اونا رو تسخیر کنه

   2. هههعععععععییییییی بابا خفن
    نکنتمون امام زمان

  2. یه سوال؟
   اژدها ها هم وجود خارجی ندارن پس ما چجوری درموردش فکر میکنیم؟
   پس اژدها هاهم وجود دارن چون انسان نمیتونه درمورد چیزایی که وجود خارجی ندارن فکر کنه.

 76. ببینید اینا دروغ هستش چطور میشه که یه چیزی که ساخته ی دست خودمون باشه زنده بشه و همه رو بکشه یا از بین ببره تا الان هم هیچ جای دنیا منتشر نشده که یک عروسک کسی رو کشته ما انسان ها خیلی سال هست که روی کره ی زمین هستیم وتسخیرش کردیم وتا الان هیچ چیزی در مورد زنده شدن عروسک ندیدیم منظورم توی واقیعته بعضی ها مریض هستن از افراد ساده برای اینکه یه کم خودشون بخندن سوء استفاده میکنن

  1. احسنت…..اصلا اختلاف پیامبر با اعراب جاهلی سر همین قضیه بود‌..ایشون معتقد بود که چیزی که ساخته دست خودمونه ،ولایتی بر ما نداره..
   قدرتی نداره

   1. وای که چقدر خنگ هسین که برای یه عروسک دارین اینترنت را تمام میکنین
    من که رفتم
    واقعا که خیلی بی کارین
    منی که ۱۱ سالمه عقلم بیشتر از شما میرسه
    در ضمن من دخترم نه پسر
    حالا میفهمم که چرا این قدر خانوما باهوش هستند?

 77. شما هایی که میگین باور ندارین:
  ۱- عوامل ای اتفاقات نیاز به باور شما ندارن.
  ۲- در فیلم کانجورینگ ۲ قبل شروع ساخت فیلم بازیگران برای شروع از یک کشیش خواسته بودن که اونهارو تقدیس کنه چون در ساخت فیلم کانجورینگ ۱ سگ کارگردان فیلم بر شیئی نا معلم پارس می کرده و بازیگر لورن وارن ادعا کرده که دو بار در زمانی که خواسته لپ تاپشو باز کنه تصویر کشیده شدن پنجه
  بر روی مانیتور رو با خون دیده.
  ۳-چطوره انابلو ببزی پیشت ببینی چی میشه؟
  ۴-خانواده وادن ذکر کردن کهداین اتفاقت اغلب برای افرادی فتاده که ایمان مستحکمی نداشتن
  ۵- هر چیزی که نبینی دلیلی در وجود نداشتنش نیست

  1. ببین دوست عزیز منم میتونم با خانوادم هماهنگ کنم که ماهم چنین کاری بکنیم یا مردم رو بترسونیم یا یه داستان سر هم کنیم . و همینطور که گفتید هر چیزی که نبینی دلیلی در وجود نداشتنش نیست
   پس اینم باید در نظر بگیری که چیزی که نبینی دلیلی در وجود داشتنش نیست

   1. ببین عزیزم کم بزن همیشه بزن اولا که تو خود کانجورینگ ۱و۲ بعد فیلم عکسای کسایی رو که واقعا براشون اتفاق افتاده نشون میده دوما یه واقعیت مبدا داشته که از روش اینو ساختن سوما ما عروسکو میسازیم ولی بعدش جن بره توش دیگه ببخشید تو نمی گرخی خیلی دلت میخواد برو موزه کنارش شام بخور نهار بخور خواستی در قفسشم وا کن بزار اوج بگیره همونجا بکشتت خلاص شیم?

   2. شما جن ندید.ولی میدونید که وجود داره.تلسم وجود داره.دعا وجود داره.خیلی چیزها وجود داره که ما قادر به درکش نیستیم.پس امکان درست بودن این داستان هم هست.

   3. این داستان وجود خارجی نداره یه جا گفتن امریکا قضیه ی ادم فضایی رو دروغ گفته اگه برین بخونین میفهمین که همش دروغ های هالیوودیه

  2. بد نیس انتهای آنابل ۲ رو ببینید و بخونید
   نوشته داستان ، شخصیت ها و غیره همه غیر واقعیه و زاییده ی مغز معلول نویسنده
   در ضمن تو این دنیا اگه چیزی رو با چشمات هم دیدی باورش نکن چه برسه اینا که همش بر اساس داستان و شنیده هاست
   خطاب به آنابل و شیطان : ت*خ*م چپمم نیستید???

  3. راستی شماها چند سالتونه؟?
   من میخواهم بدونم که دارم با چه کسایی چت میکنم?

 78. من خیلى ترسیده ام و تمام هدفم دیدن این عروسکه میخوام ببینمش خیلى خیلى دوست دارم که ببینمش

  1. چرا میخوای ببینیش؟؟؟؟؟؟؟؟
   اون خیلی خطرناکه………
   پلیس و ارتش حریفش نشدن،
   سردار سلیمانی رم که خورد….
   اون وحشتناکه و همه رو میکشه

  1. خوب امیدوارم راس گفته باشی چون من که از وقتی انابلو دیدم شبا به ساعت طول میکشه بخوابن قبل از وارد شدن به اتاق برق روشن میکنم و…
   امید وارم الکی باشه برا مسخره مردم ولی یه بار که داشتم درباره روح با دوستم حرف میزدم هیچ بادی نمیومد ولی یهو شیشه یه صدای مهیب داد? ولی باد نمیومد
   شب میترسم برق و خاموش کنم
   فقط چند تا دلیل قانع کننده بیار که الکیه
   اون وقت کار خیر کردی مارو از استرس نجات دادی
   فقط باس بگم که اگه الکیه پس چرا تو قران کفته جن هستش?

   1. ببین این عروسک ها رو ما خودمون ساختیم
    الان شما مثل بت پرست ها شدی ولی با تفاوت ازچیزی که یکی مثل خودت ساخته میترسی بت پرست ها ام چیزی که خودشون درست کرده بودن می پرستیدن
    این فقط یه فیلم بود برای هیجان

   2. میخوام بپرسم یعنی سوار بی سر هم وجود داره یا پری اگه هم داشته باشه تو دنیای ما نیس

   3. سلام باید بگم که همه ی این چیزا راست ولی تا خودت دوست نداشته باشی اونا رو ببینی یا احضار کنی کاری بهت ندارن پس ریلکس باشو از هیچی نترس

   4. شما که شب میترسی چراغو خاموش کنی. اتاق همون اتاقه چه تاریک چه روشن فرقی هم نمیکنه. بعد به نظر من خدا به این بزرگی رو داریم یه عروسک این وسط چی میگه؟ ببینم شما اعتقاد به خدا رو به ترس از یک عروسک میفروشین؟ به قدرت خدا اعتقاد دارید یا به (مثلا) قدرت یه عروسک ( که اصلا چنین چیزی نیست) .

   5. اولن من به قرآن اعتقاد ندارم بزار این رو با یه منتق ساده
    بگم : (فرض کن خدا داره املاء می نویسه ، هیچ وقت کلمه ای
    رو اشتباه نمینویسه و بعد بیاد با پاک کن درستش کنه
    دنیای ما هم همین توره ، قرآن و داستان های انجیل
    به دست آدم ها ساخته نشده (شاید تعقییر کرده) ولی به دست
    خدا هم ساخته نشده)
    صدا دادن شیشه به دلیل تعقییر دما بود و از این صدا ها معمولا
    از این جور اشیائ مثل بوتری و شیشه
    توی جاهایی که دمای روز و شبشون با هم فرق تقریبا زیادی داره
    می افته و ربتی به شیطان نداره
    البته اگه باز برگردی تو این سایت من کار خیری کردم 🙂

  1. شما جن ندید.ولی میدونید که وجود داره.تلسم وجود داره.دعا وجود داره.خیلی چیزها وجود داره که ما قادر به درکش نیستیم.پس امکان درست بودن این داستان هم هست.

   1. خدا وجود داره؟ 🙂
    اسباتش کن
    این فقط طبیعت هست نه خدایی تو این دنیا دخالتی داره
    نه می شه سابت کرد قرآن از طرف خدا اومده یا انجیل، و نه
    شیطانی وجود داره

   2. مهدی تو هم یه نخود مغز مثل اون بالاییه هستی!
    حتی املای درست “ثابت” و “اثبات” رو بلد نیستی می‌نویسی “اسبات” ههههه بعد اومدی برای ما متکلم میشی.
    ببندید دیگه قرار نیست توی مملکتی مثل ایران این همه روشنفکر داشته باشیم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.