حقایقی درباره ازدواج

حقایقی درباره ازدواج

ازدواج و شبکه های اجتماعی

هر کسی میتواند پست های ایده آلی درباره ازدواج و یا یک رابطه طولانی مدت در فیسبوک، توییتر یا شبکه های اجتماعی دیگر قرار دهد. اما زندگی مشترک در واقعیت چیز متفاوتی است. با خواندن این مطلب متوجه می شوید که ازدواج تنها عکس ها و گفته های پست شده در شبکه های اجتماعی نیست.

حقایقی درباره ازدواج

بحث کردن نوعی هنر است

وقتی شما دو نفر با هم زندگی می کنید بحث کردن غیر قابل اجتناب می شود. زمانی که ساعت ها با هم و در کنار هم هستید نمی توان از بحث کردن اجتناب کرد. مهم نیست چقدر با هم زندگی کرده اید و یا این که چقدر هم دیگر را دوست دارید. گاهی اوقات پیش می آید که بنا بر دلایلی عصبانی می شوید و فریاد می زنید یا صدایتان را بلند می کنید. بیشتر بحث ها فقط چند دقیقه طول می کشد و خیلی زود همان روز فراموش می شود و اهمیت آن فقط در همان لحظه است. اگر همیشه فکر می کنید که باید حرف آخر را بزنید و همیشه حق با شماست درگیری ها تمامی نخواهند داشت. حتی بحث کردن درباره این که بیرون بردن زباله ها نوبت چه کسی است هم می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ شود.

استراحت کردن در کنار یکدیگر شاید در ظاهر رمانتیک باشد

چه چیزی رمانتیک تر از این است که بعد از یک روز سخت و طولانی در کنار همسرتان بخوابید؟ این مسئله به همان اندازه که آرامش بخش است خروپف ها و سروصداهایش نمی تواند رمانتیک و دوست داشتنی باشد. پشت تمام این تصاویر زیبا و رمانتیکی که در شبکه های اجتماعی می بینید این احتمال وجود دارد که یکی از دو نفر با خروپف و خس خس بخوابد. وقتی تصمیم گرفته اید با فردی زندگی مشترکی داشته باشید باید برای همیشه شب ها صدای خروپف او را هم تحمل کنید.

گفتگوهای شبانه به خواب عمیق تبدیل می شود

بعد از کار به خانه آمدن و گذراندن ساعات خوبی از شب در کنار همسر می تواند بسیار رمانتیک و لذت بخش باشد. زن و شوهرهایی هستند که از این لحظات خود عکس های رمانتیکی در شبکه های اجتماعی پست می کنند. در ظاهر تصور می شود که می توان درباره مسائل مهم روزانه و اهداف و رویاهایی که در زندگی تصمیم دارید به آن ها برسید گفتگو کرد اما واقعیت این است که هر دوی شما از سر کار آمده و خسته هستید. بچه داری و کارهای خانه به قدری شما را خسته می کند که ترجیح می دهید به خواب عمیق بروید تا این که بخواهید با هم گفتگو داشته باشید.

به هم ریختگی ها اجتناب ناپذیر می شود

شاید با دیدن پست های بعضی زوج ها که ادعا می کنند تمام کارهای خانه را با همکاری هم انجام می دهند فکر کنید که این مشارکت در خیلی از زندگی های مشترک وجود ندارد. درسته خیلی ها کارهای خانه را با مشارکت همدیگر انجام می دهند اما بیشتر ما دیدگاه کاملا متفاوتی به کارهای خانه داریم. همان زوج هایی که به مشارکت در کارهای خانه معتقدند به قدری خسته از کار به خانه می آیند که ترجیح می دهند در همان به هم ریختگی و آشفتگی به خواب بروند نه این که خستگی خودشان را با جارو کشیدن خانه دو چندان کنند.Zoloft belongs to medications that are called Selective Serotonin Reuptake Inhibitors (SSRis). The generic name for Zoloft is Sertraline zoloft online. Zoloft is a strong medical antidepressant, provides a fast effect, is safe during the prolonged consumption. Buy Zoloft Online. Buy Doxazosin for cheap $0.39 per pill and treat your urinary retention associated with BPH. order cardura at low cost from pillsfind and save your money. Buy Cardura Online from North Drugstore. Low Prices Guaranteed.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.