بهترین کتاب ها برای کسانی که می خواهند کارافرینان موفقی شوند

دانش قدرت است و اگر بخواهید بیزینس موفقی داشته باشید به مقدار دانش زیادی نیاز دارید. پس بد نیست نگاهی به این کتاب ها بیندازید و با الهام گرفتن از آن ها در حرفه خود موفق شوید.

بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل

کتاب موفقیت

این کتاب یکی از بهترین نمونه های ادبیات انگیزشی است که ناپلئون هیل برای شرح و توصیف اصول موفقیت داستان زندگی افراد موفق و مشهوری چون هنری فورد، اندرو کارنگی، و توماس ادیسون را مورد بررسی قرار داده است.

استارتاپ ناب نوشته اریک ریس

کتاب موفقیت

این کتاب رویکردهای استارتاپی متفاوتی را ارائه داده است که در سرتاسر دنیا به کار برده شده اند و مسیر کمپانی های زیادی را تغییر داده است. اریک ریس در این کتاب شرح می دهد که برای تبدیل شدن به یک کارافرین موفق چه مسیرهایی را باید طی کرد.

بازنگری نوشته جیسون فرید

کتاب موفقیت

بیشتر کتاب های شغلی و موفقیت توصیه های معمول و مشابهی را ارائه می دهند: ایجاد یک مدل، تحقیق درباره رقبا و پیدا کردن سرمایه گذار.

اما کتاب جیسون فرید کمی متفاوت است و با ارائه نکات جدیدتر نشان می دهد که چگونه سریع تر و آسان تر در حرفه خود موفق شویم.

استثنایی ها: داستان موفقیت نوشته مالکوم گلدول

کتاب موفقیت

مالکوم گلدول از طریق این کتاب شگفت انگیز  خواننده را به یک سفر هوشمندانه در دنیای استثنایی ها می برد. سوال او این است که چه چیز متفاوتی در افراد موفق وجود دارد؟ و پاسخش به سوال این است: زیرا ما آدم های عادی به جایی که افراد موفق رسیده اند تمرکز می کنیم نه به جایی که شروع کرده اند.

پدر پولدار پدر بی پول نوشته رابرت کیوساکی

کتاب موفقیت

این کتاب داستان زندگی کیوساکی و دو پدرش “پدر واقعی و پدر ثروتمند بهترین دوستش ” است و این که چگونه با کمک آن ها توانسته است ایده و افکارش را در جهت پول و سرمایه گذاری شکل بدهد.

کیوساکی این نظریه غلط را رد می کند که برای ثروتمند شدن باید پول بیشتری در بیاوریم. ایده او این است که برای پول کار نکنیم بلکه پول برای ما کار کند.

به انجام رساندن کارها: هنر بازدهی بالا بدون استرس نوشته دیوید آلن

کتاب موفقیت

روش های تاریخ گذشته در دنیای امروزی هیچ تاثیری ندارند آلن در این کتاب روش های اجرایی بدون استرسی را با تمام دنیا به اشتراک گذاشته است. روش هایی که بتوان با اعتماد به نفس و بدون استرس به طور هم زمان چند پروژه کاری را به انجام رساند.

1 thought on “بهترین کتاب ها برای کسانی که می خواهند کارافرینان موفقی شوند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.