بهترین شغل های رویایی در دنیا

برای بیشتر مدیرها درآمد مهم تر از کارمندهاشون هست. اون ها این واقعیت رو نمیدونن که پیشرفت شرکت بستگی به شادی و رضایت کارمندهاشون داره. کمپانی های که در این لیست اومدن و تمام فراز و نشیب ها رو با موفقیت گذروندن این واقعیت را ثابت می کنن.

چاتری سیتیودتانگ ۴۰۰ هزار دلار برای فرستادن ۱۰۰ نفر از کارمندانش به مالدیو هزینه کرده است

بهترین شغل های رویایی در دنیا

موسس کمپانی Evolve تصمیم گرفت با این کار افزایش ۳۰ درصد درآمد سالانه را با کارمندانش جشن بگیرد. البته این اولین سفر نیست و چاتری قبل از این هم کارمندانش را به سفرهای دیگری فرستاده است. جالب اینجاست که مقصد همیشه یک راز است و تنها چیزی که کارمندانش می دانند این است که قرار است یک سفر لاکشری در یک هتل ۵ ستاره داشته باشند.

دن پرایس قسمتی از درآمدش را با کارمندانش تقسیم کرد

بهترین شغل های رویایی در دنیا

دن پرایس موسس کمپانی Gravity Payments از کارمندانش به دلیل سخت کوش بودنشان تشکر کرد و درآمد خودش را با آن ها تقسیم کرد تا درآمد سالانه آن ها به ۷۰ هزار دلار در سال برسد. نتیجه این محبتش خیلی زود به او بازگشت. کارمندانش به مدت ۶ ماه درآمدهای شان را پس انداز کردند و در یک روز کاری دن را سورپرایز کردند. دن زمانی که به درآمد میلیونی نه گفت و راضی شد که مشابه کارمندانش درآمد داشته باشد نتوانست اتومبیل الکتریکی که آرزویش را داشت بخرد اما کارمندانش این رویای او را به واقعیت تبدیل کردند.

ساوجی دولاکیا یکی از اهدافش هدیه کردن اتومبیل و آپارتمان به کارمنداش است

کمپانی صادرات الماس هیر کریشنا یکی از بزرگ ترین کمپانی های هندوستان با هزاران کارمند است. ساوجی برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶،  ۱۲۶۰ ماشین و ۴۰۰ آپارتمان به کارمندان سازنده کمپانی هدیه کرد.

استفان سگمیستر به کارمندانش هر ۷ سال ۱ سال مرخصی می دهد

بهترین شغل های رویایی در دنیا

عقیده استفان طراح گرافیک معروف و مالک کمپانی Sagmeister & Walsh این است که اگر چنین تعطیلات طولانی نداشته باشید به عنوان یک هنرمند فرسوده می شوید و پتانسیل های خود را از دست می دهید. استفان در اولین تعطیلات خودش نه تنها انرژی تازه گرفت و دور دنیا سفر کرد بلکه به ایده های جدیدتری رسید که در ۷ سال آینده به کار بگیرد.

لی مک آتیر دفتر کارش را به استخر توپ تبدیل کرد

بهترین شغل های رویایی در دنیا

یک رئیس خوب سعی می کند محل کار کارمندانش را به یک مکان آرامی تبدیل کند که سازندگی آن ها را بالا ببرد. لی مالک کمپانی اینویژن در منچستر با تبدیل شرکت به استخر توپ کارمندانش را سورپرایز کرد. لی و همکارانش از ساعت ۳ تا ۸ صبح ۲۵۰ هزار توپ رنگی را تخلیه کردند. او با این کار به کارمندانش چیزی داد که هرگز نمی توان آن را نادیده گرفت. شادی و روحیه خوب که در تمام عمر آن را به خاطر می سپارند.

مدیر کمپانی Hime & Co به کارمندان مونثی که شکست عشقی خورده اند ۱ روز مرخصی می دهد

بهترین شغل های رویایی در دنیا

این کمپانی بازاریابی با مسائل احساسی کارمندانش همدردی می کند. به کارمندان ۲۰ ساله ای که شکست عشقی خورده اند یک روز و به کارمندان ۲۵ ساله ۲ روز و به کارمندان ۳۰ ساله ۳ روز مرخصی می دهد. مدیر این کمپانی معتقد است که در سنین بالاتر تسکین روحیه سخت تر است. این تنها کاری نیست که این کمپانی برای کارمندانش انجام می دهد. تمام کارمندان می توانند در طول دوره حراج فصل نصف یک روز را صرف خرید کنند.

کمپانی آسانا به کارمندانش سالم ترین و باکیفیت ترین غذاها را ارائه می دهد

بهترین مدیران دنیا

این کمپانی که توسط موسس فیسبوک تاسیس شده است معتقد است که غذاهای سالم نه تنها روی کارایی کارمندان تاثیر مثبت می گذارد بلکه آن ها را شادتر می کند. او برای این کار بهترین آشپزها را استخدام کرده است.

الکس ریوز برای آشپزش که دیر به سر کار می آمد یک اتومبیل هدیه داد

بهترین مدیران دنیا

ورونیکا سولیس سال ها به الکس ثابت کرده است که آشپز خوب و قابلی است. این زن که بیماری سرطان را شکست داده است برای رئیسش یک کارمند الهام بخش است. یک روز ورونیکا که در ترافیک مانده بود با الکس تماس می گیرد و از می خواهد که آشپز دیگری را استخدام کند چون دیگر نمی تواند به موقع سر کار باشد. اما الکس به جای اخراج ورونیکا با خرید یک ماشین مشکل را حل کرد.Buy Baclofen Online the generic of Lioresal since the quality is the same if you purchase the generic drug instead of the brand medicine, order baclofen online cheap. Where Can You Buy Baclofen. Baclofen Buy with Bitcoin USA. Baclofen Uk Buy. Buy medicines online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy. Buy Clomid no prescription. Qualitative medication at low prices Order Clomid. Worldwide shipping clomid tablets buy. Clomid Tablets Buy. Monday Through Saturday Delivery.

1 thought on “بهترین شغل های رویایی در دنیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.