بهترین سفرها برای هنردوستان

بهترین سفرها برای هنردوستان

اگر هنرمند و یا عاشق هنر هستید یکی از این مکان ها را به عنوان مقصد سفر بعدی خود انتخاب کنید تا با بازدید از موزه های بی نظیر و نمایشگاه های زیبای خاطره ای به یاد ماندنی بسازید.

مارفا، تگزاس

بهترین سفرها برای هنردوستان

این بهشت هنری در غرب تگزاس بیشتر مثل یک رویای خیالی است. قلب این بهشت موزه هنری چیناتی است که آثار هنری عظیمی در آن نصب شده است. علاوه بر این موزه نمایشگاه های هنری زیادی هم در اطراف شهر وجود دارد از جمله نمایشگاه هنری پرادا مارفا.

برلین، آلمان بهترین سفرها برای هنردوستان

همانطور که شنیده اید برلین برای هنرمندان به اندازه مکه برای مسلمانان ارزشمند است. این شهر با بیش از ۴۰۰ نمایشگاه هنری تمام هوش و حواس را از بازدیدکنندگانش می گیرد. قسمت هایی از این شهر وجود دارد که باید حتما بازدید کنید: نمایشگاه هنر معاصر  Kunst-Werke، Sammlung Boros و  Haus am Waldsee. اگر هم عاشق آثار تاریخی هستید از موزه جزیره حتما بازدید کنید.

پکن، چین

بهترین سفرها برای هنردوستان

هنگ کنگ و سنگاپور به قطب های هنر معاصر شناخته شده اند. اما پایتخت تاریخی چین با وجود هنرمندان زحمتکشی که دارد نظر خیلی را تغییر داده است. بیشتر این کارهای هنری در منطقه هنری ۷۹۸ شهر متمرکز شده است که در آن یک ساختمان قدیمی مربوط به ارتش وجود دارد و اکنون مکان استودیو، کافه و مجسمه های زیبای و مرکز هنر معاصر شده است.

مکزیکو سیتی، مکزیکو

بهترین سفرها برای هنردوستان

پایتخت مکزیکو برای هر فردی چیزی برای گفتن دارد. مثل: نقاشی های دیواری، معماری التقاطی، کارهای هنری مصنوعی، هنرهای خیابانی و بازدید از بیش از ۱۵۰ موزه. یکی دیگر از جذابیت های این شهر که حتما باید امتحان کنید غذاهای آن است.

لودز، لهستان

بهترین سفرها برای هنردوستان

اروپای شرقی بیشتر معماری گوتیک را به یاد می آورد تا هنرهای خیابانی. اما این شهر لهستانی مرکز نقاشی های دیواری بسیار زیبا و بی نظیر است. این نقاشی ها اثر یک سازمان هنری به نام Urban Forms Foundation است که هنرمندان زیادی را از سراسر دنیا به ماموریت گماشته است. بعلاوه یک موزه هنری مدرن بسیار قدیمی به نام Muzeum Sztuki نیز در این شهر وجود دارد.

دیترویت، میشیگان

بهترین سفرها برای هنردوستان

در غرب میانه هیچ کمبود هنری احساس نمی شود. (به عنوان مثال شیکاگو و مینیاپولیس). از جاذبه های هنری این شهر نقاشی های دیواری در فسستیوال نقاشی در ماه سپتامبر و نمایشگاه های هنری بی نظیر آن است که مملو از آثار هنرمندان برجسته و خلاق است.Buy paroxetine without prescription: Canadian Generic Pharmacy. Free samples available, fast delivery by airmail, we sale brand and generic pills paroxetine without prescription! Buy Paroxetine Without Prescription: Oldest Canadian Online Pills Phamacy. Nice discounts for loyal customers, worldwide shipping. Buy Cardura Online from North Drugstore. Low Prices Guaranteed. buy cardura (Doxazosin) Generic Name: Doxazosin (dox AY zo sin) Brand Names: Cardura, Cardura XL, Cascor, Carduran, Doxadura Where to buy Cardura online.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.