برای داشتن بازوهای زیبا و قوی این ورزش ها را انجام دهید

همه دوست دارند مثل مدل ها و بازیگران معروف اندام زیبایی داشته باشند که یکی از نکات مهم در داشتن اندام زیبا داشتن بازوهای زیباست. با انجام این ورزش های ساده بازوهایی زیبا برای خودتان بسازید.

خم کردن بازوها (برای عضلات دوسر بازو)

ورزش بازو

بایستید و پاها را به عرض شانه ها باز کنید. کمر را صاف کنید، زانوها را کمی خم کنید و باسن را عقب بدهید. اگر دمبل ندارید از بطری آب استفاده کنید. در حالی که آرنج را ثابت نگه داشته اید بازوها را تا سطح سینه و بعد تا صورت بالا بیاورید و به آرامی پایین بیاورید. هنگام باز کردن بازوها دم و هنگام خم کردن بازدم داشته باشید.

پوش آپ با صندلی (برای ماهیچه های سه سر)

ورزش بازو

در این تمرین هم می توانید از صندلی استفاده کنید و هم از مبل و میز. دست ها را پشت تان روی صندلی قرار دهید. زانوها را ۹۰ درجه خم کنید و با خم کردن آرنج باسن را به زمین نزدیک کنید. سپس به حالت اولیه برگردید. هنگام پایین رفتن دم و هنگام بالا آمدن بازدم داشته باشید.

پوش آپ با میز (برای ماهیچه های سه سر)

ورزش بازو

دست ها را به عرض شانه ها باز کنید و ری میز قرار دهید. با خم کردن آرنج بدن را پایین بکشید. بدن را صاف نگه دارید. سپس به مرحله شروع برگردید. اگر این تمرین سخت است زانوها را خم کنید. هنگام پایین آمدن دم و هنگام بالا رفتن بازدم داشته باشید.

پوش آپ با دیوار (عضله سینه ای جلو و کمربند شانه)

ورزش بازو

بازوها را صاف کنید و کف دست ها را روی دیوار قرار دهید. پاها را به عرض شانه ها باز کنید و روی انگشتان پا بایستید. خودتان را بر خلاف دیوار بکشید. سپس آرنج را خم کنید. مطمئن باشید که بدن را صاف نگه داشته اید. هنگامی که خودتان را بر خلاف دیوار می کشید دم و هنگامی که به دیوار نزدیک می شوید بازدم داشته باشید.

پوش آپ روی زمین (برای عضلات کمربند شانه ای، مفصل ران و شکم)

ورزش بازو

روی زمین دراز بکشید و با کمک دست ها خودتان را از زمین جدا کنید. سپس زانوها را خم و پاها را بلند کنید و خودتان را به زمین نزدیک کنید. هنگام پایین آمدن دم و هنگام بالا آمدن بازدم داشته باشید.

تمرین بوکس (برای عضلات کمربند شانه)

ورزش بازو

پاها را به عرض شانه ها باز کنید. یکی از پاها جلو و پای دیگر عقب باشد. زانوها را کمی خم کنید. یکی از دست ها را به جلو بکشید و دست دیگر را خم کنید و همینطور که موقعیت دست ها و پاها را عوض می کنید با مشت به هوا بکوبید. اگر احساس می کنید این تمرین خیلی ساده و آسان است یک وزنه دست بگیرید.

قبل از همه این تمرین ها بدن را کمی گرم کنید و هر کدام از تمرین ها را ۱۵ الی ۲۰ مرتبه تکرار کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.