امروز باید چیا بدونیم؟” از عاملان قتل بنیتا تا دفاع تمام قد از آزاده نامداری”

امروز باید چیا بدونیم؟” دختر مظلوم وزیر”

 

 

روز دختر ۹۶، برای بعضی‌ها ویژه بود، تبریک های فراوان و ویژه‌ای هم برایشان به همراه داشت؛ هر دو مظلوم واقع شده‌اند، یکی تنها ۲۰۰ میلیون تومان واردات کرده و دیگری در  فیش حقوقی پدرش حق اوقات فراغت دارد.

کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار پست هایی، مقایسه‌ای جالب میان دختران ایرانی داشته‌اند؛ آنها از دختران شهدای مدافع حرم، شهدای هسته ای و صنعتو صنعت موشکی ایران و دختران افتخار آفرین و ورزشکار کشور نوشتند و در مقابل از دو دختر مظلومی که در متن بالا معرفی شدند، سخن گفتند؛ کاربری نوشت: “دختر مظلوم شهید و دختر مظلوم وزیر، هر دو مظلومند، اما این کجا و آن کجا؟!”

پس از اظهارات اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، در دفاع از دختر وزیر آموزش و پرورشکه به گفته قالیباف، دیگر نامزد ریاست جمهوری، به طور قاچاق واردات کالا کرده است؛ واکنش های مجازی فراوانی منتشر شد و هشتگ “دختر مظلوم وزیر” در شبکه های اجتماعی داغ شد؛ پیش از این ماجرا نیز سیده فاطمه حسینی، نماینده مجلس شورای اسلامی و دختر رئیس صندوق توسعه ملی، در دفاع از پدرش اظهارات عجیبی خارج از موضوع مجلس بیان کرده و موجب ایجاد هشتگ “دختر صفدر حسینی” در فضای مجازی شده بود.

حال به بهانه فرارسیدن روز دختر، کاربران دوباره از این هشتگ ها استفاده کرده و روز دختر را به طور خاص و ویژه به آنها تبریک گفتند.

 

 

واکنش طنز کاربری به ماجرای واردات دختر وزیر

دختربچه ای در آغوش پدر شهیدش

تبریک روز دختر به آرمیتا، دختر شهید هسته ای ایران

 کیمیا علیزاده؛ تصویری که یک کاربر برای تبریک روز دختر انتخاب کرد

 

 

 امروز باید چیا بدونیم؟” برترین مدل ابروی جهان!”

 

 

 

از روزی که  دونالد ترامپ به یکی از چهره‌های مشهور سیاسی آمریکا تبدیل شده، تقریبا روزی نیست که حواشی دست از سر او بردارند. اما این‌بار برخلاف همیشه، این ترامپ نبود که حاشیه ساخت، بلکه یکی از خانم‌های همراه او، در یکی از جلسات سخنرانی‌اش، دست مایه طنز هزاران کاربر آمریکا شد.

همان‌طور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، این خانم که دقیقا پشت سر ترامپ ایستاده، ابروهای خود را به شکلی نامتعارف آرایش کرده است؛ فرمی عجیب، که حالتی ناخوشایند در بیننده  ایجاد می‌کند، حسی شبیه نگرانی و اضطراب.

حالا صدها کاربر فضای مجازی، ابروهای این خانم را دست مایه طنز قرار داده‌اند و با گذاشتن تصاویر طنز دیگر، او را دست انداختند.

 

 

امروز باید چیا بدونیم؟” تصاویری از عاملان ربودن بنیتا”

 

ساعت یازده و سی دقیقه صبح پنج شنبه ۲۹ تیر ماه مرد جوان به همراه دختر هشت ماهاش قصد خروج از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه را داشتند و زمانی که پدر این دختر قصد بستن در پارکینگ را داشت ، سارق خودرو را به همراه کودک ۸ ماهه ربود.

با گذشت ۶ روز از ربودن خودرو و اعلام این موضوع در شبکه های مجازی، صبح امروز جسد بنیتا در داخل خودرو پدرش در شهرستان پاکدشت کشف شد.

بلافاصله تیم های پلیس آگاهی تهران و شرق استان تهران در محل کشف خودرو و جسد حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کردند.

با مرگ  بنیتا پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و دو سارق داخل خودرو شناسایی و دستگیر شدند. این دو مرد جوان به ربودن دختر ۸ ماهه به همراه خودرو ورها کردن آنها در مطقه ای در پاکدشت اعتراف کردند.

اعترافات عاملان ربودن بنیتا را اینجا بخوانید.

تصاویردیده نشده دختر ۸ ماهه و دو متهم ربودن او را در زیر می بینید.

 

 

 

امروز باید چیا بدونیم؟” وعده محسن رضایی به یک عروس و داماد”

 

روز گذشته، همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س)، محسن رضایی، به زیارت حرم منور این بانوی کریمه رفت و به جمع عاشقان آن حضرت پیوست.
در این بین، تقاضای ناگهانی یک عروس و داماد از محسن رضایی حاشیه جالب این زیارت شد، زوجی جوان، از رضایی تقاضای هدیه‌ کردند، محسن رضایی و تیم حفاظت هم که گویا در آن لحظات هدیه ای به همراه نداشتند، فعلا به گفتن تبریکی بسنده کردند تا در اسرع  وقت، با ارسال هدیه‌‌ای شایسته‌ و درخور از خجالت این زوج جوان در بیایند.

در صفحه اینستاگرام رضایی در این باره نوشته شده است:

“تقاضای هدیه عروسی!

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در قم حضور یافت و به زیارت کریمه اهل بیت رفت.
تقاضای یک عروس و داماد از دکتر محسن رضایی برای دریافت هدیه در حرم حضرت معصومه (س)، آن هم در حالی که ایشان و تیم حفاظت هدیه‌ای به همراه نداشتند، از حاشیه‌های این سفر بود. دکتر محسن رضایی ضمن تبریک به این زوج جوان، شماره تماس آن‌ها را برای ارسال هدیه دریافت کرد”.

 

 

امروز باید چیا بدونیم؟” اعتراض یک بازیگر به بنر های تبلیغاتی”

 

 

 

انواع بنرهای موجود، برای اهداف مختلفی همچون تبلیغات و  فرهنگ سازی استفاده می‌شوند که اگر در نوشتن این بنرها دقت نشود نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

این بار تصویری از یک بنر تبلیغاتی در صفحه اینستاگرام امیر نوری منتشر شده است  که حکایت از یک غلط فاحش در بیلبورد شهری برای فرهنگ سازی حجاب و عفاف دارد. همانطور که می بینید این تابلو  یک ایراد عمده دارد و کلمه ای را به  اشتباهنوشته  است.

گویا طراحان این پوستر قصد داشتند کلمه عنبر را بنویسند که در نوشتن آن  گاف دادند و عبارت “گلاب و مشک و عنبر” را به صورت “گلاب و مشک و انبر” نوشته اند.

 

 

 

امروز باید چیا بدونیم؟” دفاع تمام قد علیرام نورایی از آزاده نامداری”

 

 

 

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که با اجرا در برنامه “تازه‌ها” در سیمای خانواده به شهرت رسید چندی پیش به همراه همسر و دخترش به شهر ژنو سویس سفر کرد. پس از آن بود که انتشار عکس‌های بی حجابش در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرد.

در همین راستا علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود انتشار عکس‌های بی‌حجاب این مجری مشهور در فضای مجازی را تقبیح کرد.

علیرام نورایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“قرآن کریم مؤمنان را از هرگونه قضاوت درباره دیگران بدون علم و آگاهی ممنوع کرده است، چنان که فرمود : « ولاتقفُ ما لیس لک به علمُ انّ السّمع و البَصرَ والفؤاد کلّ اولئک کان عنهُ مسئولاً» ‎چیزی را که به آن علم و آگاهی نداری دنبال مکن زیرا گوش و چشم و دل ، همه در پیشگاه خدای متعال مورد سؤال خواهد گرفت. بعضی چیزها بسیار گران به دست می‌آیند، ولی بسیار ارزان از دست می‌روند. شاید نتوان باور کرد که پس از ایمان، چیزی گران‌تر از آبروی مسلمان وجود ندارد. آبروی یک فرد محصول یک عمر زندگی ، تلاش و سختی است که ممکن است در یک لحظه از دست برود، بنابراین گناهی نیز بالاتر و بزرگ‌تر از ریختن آبروی مسلمان وجود ندارد.”

Legally Order Periactin Online, Cheap Anyone Periactin For Sale Periactin from mexico without prescription Periactin 50mg no prescription required no dr by order periactin online cheap, where can i purchase periactin pills. Baclofen (Lioresal) has an impact on neuromuscular transmission of impulses. The drug has antispasmodic and muscle relaxant effects baclofen without prescription. Buy baclofen online Baclofen is a drug that affects the musculoskeletal function of … Looking for where to buy Baclofen without a prescription?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.